Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Automobilklub Biłgorajski podsumowanie minionej kadencji i wybory władz

Dodał: red Data: 2019-03-16 22:01:44 (czytane: 4043)

Walne zebranie sprawozdawczo - wyborcze zamykające VII kadencję (2015 - 2018) Zarządu Automobilklubu Biłgorajskiego odbyło się dziś w Biłgoraju. Podsumowano minione 4 lata, udzielono absolutorium Zarządowi i wybrano władze. Ponownie - decyzją członków stowarzyszenia, prezesem został Zenon Łój.

JP BUDOWNICTWO
www.jpbudownictwo.pl,termo-modernizacja, doceplanie biłgoraj, malowanie, tynkowanie, remonty, renowacje, ocieplanie, adaptacja, adaptacja poddasza, adaptacja piwnc, tynkowanie biłgoraj, malowanie biłgoraj, adaptacja biłgoraj, remont biłgoraj

ul. E Orzeszkowej 25. 23-400, BiłgorajSpotkanie rozpoczęło się od powitanie gości i członków Automobilklubu Biłgorajskiego, którego dokonał prezes Zenon Łój. Następnie dokonano wyboru Przewodniczącego Zebrania, zastępcy Przewodniczącego i protokolanta oraz stwierdzono Stwierdzenie prawomocności obrad i przyjęto ich porządek. Następnie na prośbę prezesa, minutą ciszy uczczono tych członków Automobilklubu Biłgorajskiego, którzy w minionej kadencji odeszli z tego świata. Byli to: śp. Wacław Mrożek, nauczyciel i rzeczoznawca motoryzacyjny, wieloletni członek Klubu; śp. Paweł Szperkowski "Szpera", motocyklista, sympatyk i darczyńca Klubu; śp. Andrzej Turczański, członek zarządu Klubu I kadencji; śp. Jakub Grygiel, członek klubu, miłośnik motoryzacji; śp. Zbigniew Woźny, założyciel Klubu, długoletni wiceprezes i prezes, Honorowy Prezes Automobilklubu Biłgorajskiego, długoletni dyr. OSiR, były członek ZG PZM i wiceprezes ZO PZM w Lublinie (Honorowy Wiceprezes ZO), był "Zasłużonym Działaczem Ziemi Biłgorajskiej" i organizatorem różnych dyscyplin sportu na Lubelszczyźnie, śp. Marek Rafał, członek Klubu i miłośnik starej motoryzacji, - śp. Ryszard Łuczyn, prezes Zarządu Powiatowego LOK Biłgoraj i Honorowy Członek Automobilklubu Biłgorajskiego.

automobiklub_bilgorajski__3_.JPG

W porządku obrad znalazło się także wręczenie Odznak Honorowych Polskiego Związku Motorowego, wyróżnionym Członkom Automobilklubu Biłgorajskiego, sprawozdanie Zarządu Automobilklubu Biłgorajskiego VII kadencji za lata 2014 - 2018, które przedstawił Zenon Łój, oraz przedstawione przez Wacława Mazurka sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za miniona kadencję. -Realizacja zadań statutowych w minionej kadencji, to przede wszystkim realizacja klubowego "Kalendarza imprez", który jest układany na poszczególne lata. Sprawozdanie z działalności statutowej Automobilklubu Biłgorajskiego w okresie VII Kadencji 2015 - 2018, w połowie lutego br. zostało przesłane do wiadomości ZO PZM w Lublinie. Sprawozdanie zawiera zbiorczą informację (ujętą syntetycznie), o zorganizowanych imprezach w okresie czteroletniej kadencji, sporządzoną na podstawie sprawozdań rocznych, składanych na bieżąco władzom okręgowym PZM. Do najważniejszych wydarzeń należą: sport Samochodowy - imprezy samochodowe z cyklu: „Rally Sprint” i „Super Sprint” oraz „Cross Car Race” i „Wrak Race” a także „Pokazy driftingowe” łącznie 37 wydarzeń, w których uczestniczyło 516 zawodników, sport motocyklowy - czyli imprezy z cyklu: „Super Moto” i “Motocross” oraz „Szkolenie i Treningi Jazdy Motocyklem” łącznie 10 impreza z udziałem 131 zawodników; turystyka motorowa - imprezy turystyczne z cyklu: „FIM Rally“, Zlot Motocyklowy „Roztocze - Biłgoraj” oraz Rajdy Turystyczne „Tanew – Roztocze” - 10 imprez i 318 zawodników; pojazdy zabytkowe - „Biłgorajski Zlot Pojazdów Zabytkowych", udział w wystawach krajowych, spotkania miłośników klasyków - 6 imprez i 547 zawodników oraz Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego, czyli imprezy z cyklu Turniej BRD, Szkolenia dla Ratowników Drogowych PZM oraz „Europejski Dzień bez Samochodu”, tj. 4 wydarzenia i 215 zawodników. Łączna liczba zorganizowanych imprez to 67, uczestniczyło w nich 1 727 zawodników - poinformował Zenon Łój.

automobiklub_bilgorajski__2_.JPG

Po udzieleniu absolutorium Zarządowi Automobilklubu Biłgorajskiego i Komisji Rewizyjnej. Nastąpił Wybór władz Automobilklubu Biłgorajskiego. W 11-osobowy Zarząd znaleźli się:
Prezes zarządu - Zenon Łój
Wiceprezes ds sportu - Marek Spustek
Wiceprezes ds. organizacyjnych - Dariusz Paleczny
Skarbnik - Sławomir Paszko
Sekretarz - Sławomir Kudełka
Członkowie: Józef Bielak, Mateusz Jasiński, Jarosław Majewski, Jacek Szubiak, Piotr Małysza, Marcin Skroban.

Komisja Rewizyjna:
Grzegorz Gurdziel - przewodniczący;
Grzegorz Tatar - zastępca przewodniczącego;
Wacław Mazurek - członek.

Na Okręgowy Zjazd Delegatów klub będą reprezentowały osoby z zarządu: Zenon Łój, Marek Spustek, Dariusz Paleczny, Sławomir Paszko, Sławomir Kudełka, Jarosław Majewski.

Reklama.

Na początku kadencji tj. przełom 2014 i 2015 roku, w szeregach Automobilklubu Biłgorajskiego było niespełna 100 członków. Na dzień 31 grudnia 2018 roku Automobilklub Biłgorajski liczył blisko 350 członków, uprawnionych do głosowania. -Smutne jest to, że nasi członkowie nie znaleźli czasu i nie uczestniczyli w naszym zebraniu. Nie zechcieli także zaangażować się w wybór Zarządu i uczestniczyć w zarządzaniu Klubem. Pozostaje mieć nadzieję, że to się zmieni. zawsze nowe pomysły i nowe inicjatywy wnoszą dużo dobrego w działalność każdej organizacji - zauważa w rozmowie z bilgoraj.com.pl prezes Łój.

automobiklub_bilgorajski__1_.JPG

Prezesowi i Klubowi gratulujemy bardzo aktywnej minionej kadencji, a w przededniu jubileuszu 30-lecia działalności, życzymy dalszego rozwoju i wielu sukcesów, a co za tym idzie, rozsławiania Ziemi Biłgorajskiej.

/bilgoraj.com.pl/

Tagi: automobilklub biłgorajski   zenon łój   wybory zarządu automobilklubu biłgorajskiego   motoryzacja

Zobacz także

Widzę cię!

Dodane: 2020-11-21 08:47 - Komentarze  (1)  czytane (650)

TAGI: widzę cię, odlaski, starostow powiatowe, bądz widoczny na drodzeKomentarze (7)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 34.237.138.69

(2019-03-18 07:22:19)

Zenek super.

xxxx (2019-03-17 22:44:57)

Zenon miał nie starować atu niechcem ale musze , a sala pusta . Skoro prezes nie jest wstanie zapełnić małej sali znaczy ze nic nie znaczy i powinien odejść i wstydu oszczędzić .

(2019-03-17 21:21:43)

PZU promocję na ubezpieczenia zniosło to i członkowie zaczną się wykruszać ;-)

radek (2019-03-17 20:11:03)

Czas na zmiany personalne i to całościowe.

Racer (2019-03-17 14:52:08)

Wyniki z zawodów będą równie szybko jak fotorelacja z tego lizania się po zadkach?

(2019-03-17 14:51:11)

Puszcza (2019-03-17 08:49:19)

Zenek OK = super działacz i zasługuje aby startował za 4 lata na Burmistrza Miasta. Przyjedzie do Biłgoraja Sam Robert Kubica

Dodaj komentarz

UWAGA!
Formularz dodawania komentarzy wymaga włączenia obsługi plikow cookies (ciasteczek), zapisywanych
i odczytywanych z Twojego urządzenia - jeśli chcesz dodać komentarz, włącz ciasteczka, odśwież stronę i spróbuj ponownie...


Diagnostyka i warsztaty

Kursy prawa jazdy

Ogłoszenia