Strona startowa

Wiadomości - Aktualności

Podsumowanie sportowe w powiecie biłgorajskim (WYNIKI)

Dodał: red Data: 2013-06-14 14:32:40 (czytane: 2705)

14 czerwca br. w auli ZSO w Biłgoraju odbyło się uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2012/2013 w sporcie. Z rąk członków Zarządu Powiatu wyróżnienia, dyplomy, puchary i nagrody otrzymali najlepsi sportowcy, trenerzy oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Oprawę artystyczna zapewnił Młodzieżowy Dom Kultury i ZSBiO w Biłgoraju.

Z regionu
Aktualności
Sport
Kultura, rozrywka
Polityka

Tytuł Sportowiec Powiatu Biłgorajskiego roku szkolnego 2012/2013 przyznano w trzech kategoriach:
Kategoria Szkoly Podstawowe – igrzyska: I miejsce Wiktoria Hałka SP Nr 1 w Biłgoraju, II m. Paweł Obszański SP w Tarnogrodzie, III m. Adam Mazurek SP w Aleksandrowie, IV m. Aleksandra Dziduch SP Nr 1 w Biłgoraju, V m. Wojciech Gierula SP w Tarnogrodzie, VI m. Maciej Chmura SP w Aleksandrowie, VII m. Konrad Sadlej SP w Tarnogrodzie, VIII m. Małgorzata Muszyńska SP w Biszczy, IX m. Natalia Zygmunt SP w Aleksandrowie, X m. Dawid Różański SP Nr 1 w Biłgoraju.

sport_szkoly_gimnazjalne.JPG

Kategoria Szkoły Gimnazjalne – gimnazjada: I Michał Jamroz Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju, II m. Adrian Misiarz Gim Nr 1 w Biłgoraju, III m. Patrycja Kościk Gim Nr 1 w Biłgoraju, IV m. Dariusz Dolina Powiatowe Gim w Biłgoraju, V m. Damian Kowal Gim w Biszczy, VI m. Iwona Smyl Gim we Frampolu, VII m. Damian Bielak Gim w Aleksandrowie, VIII m. Dominika Błaszczak Gim we Frampolu, IX m. Piotr Kłos Gim Nr 1 w Biłgoraju, X m. Daniel Niemiec Gim w Turobinie.

Kategoria Szkoły Ponadgimnazjalne – licealiada z biłgorajskich szkół: I m. Sylwia Obszyńska LO ONZ, II m. Weronika Pyzik LO ONZ, III m. Kulasza Krystian RCEZ, IV m. Martyna Frączek LO ONZ, V m. Patrycja Małek ZSBiO, VI m. Margol Marcin RCEZ, VII m. Dawid Konopka ZSBiO, VIII m. Piotr Mazurek ZSBiO, IX m. Bielak Łukasz RCEZ.

Współzawodnictwo sportowe szkół:
W kategorii igrzyska: I m. SP w Aleksandrowie (351 pkt), II m. SP w Tarnogrodzie (338 pkt), III m. SP Nr 1 w Biłgoraju (299 pkt), IV m. SP Nr 5 w Biłgoraju (293 pkt), V m. SP w Goraju (146 pkt), VI m. SP w Teodorówce (128 pkt).

powiatowy_dzien_sportu_bilgoraj.JPG

W kategorii gimnazjada: I m. Powiatowe Gim Biłgoraj (283 pkt), II m. Gim Frampol (273 pkt), III m. Gim Aleksandrów (254 pkt), IV m. Gim Nr 1 Biłgoraj (199 pkt), V m. Gim Nr 2 Biłgoraj (172 pkt), VI m. Gim Goraj (128 pkt).

W kategorii licealiada: I m. ZSBiO w Biłgoraju (346 pkt), II m. LO im. ONZ w Biłgoraju (327 pkt), III m. RCEZ w Biłgoraju (234 pkt), IV m. ZSZiO w Biłgoraju (199 pkt), V m. Katolicki LO w Biłgoraju (68 pkt), VI m. ZSE w Tarnogrodzie (58 pkt).

Reklama.

Nauczyciel roku:
Nauczycielem  roku szkolnego 2012/2013 w kategorii - igrzyska został Marek Bieniek ze Szkoły Podstawowej w Tarnogrodzie; w kategorii - gimnazjada Piotr Ohirko z Gimnazjum Nr 1 w Biłgoraju; w kategorii - licealiada Urszula Iwańska z Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju.

Podziękowania dla nauczycieli: Szkoły podstawowe: SP nr 1 Biłgoraj - Agnieszka Jurałowicz, Paweł Łukaszczyk, Andrzej Woźny, Artur Zawiślak, Ewa Markowicz; SP Aleksandrów - Roman Wszoła, Dariusz Pieczykolan; SP nr 5 Biłgoraj - Łukasz Mazurek, Jacek Korgul, Robert Skakuj; SP nr 4 Biłgoraj - Mariusz Wołoszyn; SP Teodorówka - Michał Zdunek; SP Majdan Stary - Elżbieta Skwarek; SP Szyszków - Monika Bucior; SP Wola Radzięcka - Bożena Kiełbasa; SP Goraj - Teresa Mołdawska, Marek Papież; SP Hedwiżyn - Krzysztof Padro; SP Frampol - Zenon Tchórzewski; SP Tereszpol Zaorenda - Krzysztof Pułapa; SP Gromada - Andrzej Szeliga.

Gimnazja: Powiatowe Gimnazjum w Biłgoraju - Justyna Szczepanik, Izabela Skakuj, Sylwester Szcząchor; Gim w Aleksandrowie - Artur Parzych, Artur Kimak; Gim we Frampolu - Małgorzata Tchórzewska, Tomasz Wójcik, Krzysztof Błaszczak; Gim w Goraju - Dariusz Wołoszczuk, Agnieszka Pić; Gim w Dąbrowicy - Mariusz Hadam; Gim w Majdanie Starym - Krzysztof Łuszczak; Gim w Tarnogrodzie - Mateusz Korpal; Gim w Biszczy - Tomasz Borek; Gim w Turobinie - Bartłomiej Kowalik, Gim w Lipinach Dolnych - Krzysztof Rzeźnik; Gim Nr 2 w Biłgoraju - Bożena Małek, Jacek Spustek; Gim w Księżpolu - Piotr Olszewski; Gim w Obszy Mirosław Osuch; Gimnazjum w Soli - Tomasz Paczos; Gim nr 1 w Biłgoraju - Zdzisław Solak; Ernest Chomicz, Jolanta Bazan – Bury; Gim w Szyszkowie - Teresa Szatkowska.

Szkoły ponadgimnazjalne: RCEZ w Biłgoraju - Adam Osuch, Tomasz Romańczuk, Tomasz Cich, Leszek Blicharz, Przemysław Kubat; ZSZiO w Biłgoraju - Beata Gąska, Małgorzata Leska, Andrzej Wachowicz, Robert Koman, Iwona Kozyra; LO im. ONZ w Biłgoraju - Zbigniew Różański, Ryszard Sawa, Krzysztof Litwiniuk, Mirosław Obszański, Wojciech Krawiec, Marcin Dubiński; ZSBiO w Biłgoraju - Barbara Mazur, Wiesław Ćwik, Ryszard Iwański, Ireneusz Zarczuk, Mariusz Zych, Paweł Tujaka, Eugeniusz Popek; ZSE w Tarnogrodzie - Krzysztof Tarnowski; ZSL w Biłgoraju - Jacek Grabias; Katolickie LO w Biłgoraju - Justyna Wachowicz.

Samorząd Powiatu nagrodził
Nagrody dla zawodników i trenerów klubów sportowych działających na terenie powiatu od samorządu Powiatu Biłgorajskiego (nagrody pieniężne, książkowe i srebrne monety lokalne):

Zespół Szkolno – Rewalidacyjny w Biłgoraju – uczniowie Łukasz Fiedurek, Dawid Siłuszyk, Kamil Gwizdak, Magdalena Jakimczuk, Katarzyna Kiesz, nauczyciele Przemysław Kopacz, Magdalena Kinal.

strzelectwo_sportowe_bilgoraj.JPG

Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego – za wieloletnia działalność w związku oraz z okazji 60. rocznicy Szkolnego Związku Sportowego w Powiecie: Krzysztof Blicharz Tomasz Tyburski Marek Kłosek.

Rekreacyjno –Wypoczynkowy Klub Sportowy „Sparta” w Biłgoraju: zawodnicy Adrian Misiarz, Patrycja Kościk, trenerzy Paweł Łukaszczyk, Adam Osuch.

Ludowy Klub Sportowy „Znicz” w Biłgoraju – zawodnicy Weronika Pyzik, Wojciech Kobel, Michał Jamroz, Dariusz Dolina, Agata Fus, Marzena Karpińska, Paweł Solak, Przemysław Oleszek, Marta Droździel, Krzysztof Bulak, Natalia Nowacka (wyróżniona także pucharem fair play), trenerzy Mieczysław Jamroz, Henryk Wybranowski.

anita_jelen.JPG

Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego – zawodnicy Michał Kleban, Anita Jeleń, Aleksandra Szeliga, Joanna Rawiak, Bartłomiej Szeliga, trener Andrzej Szeliga.

Koło Strzeleckie Ligi Obrony Kraju przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Biłgoraju – zawodnicy Tomasz Brutkowski, Joanna Padiasek, Dominik Mazurek, Kamil Komornik, Dominika Lipiec, Karolina Żurek, Marta Piecko, Jakub Pojasek, Mateusz Małek, Jakub Swatowski, Łukasz Kapica, Miłosz Lipiński, Paweł Zych, trener Wojciech Skrok.

Wyróżnienia otrzymali także: Ks. Marek Mazurek, alumn Krzysztof Sosnowski, alumn Łukasz Krzemiendak.

/Starostwo Powiatowe w Biłgoraju/

Tagi: sport   rywalizacja sportowa młodzieży   powiatowy związek sportu szkolnego   szkolny związek sportowy

Komentarze (1)

Uwaga: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Za wypowiedzi naruszające prawo lub chronione prawem dobra osób trzecich grozi odpowiedzialność karna lub cywilna. IP Twojego komputera: 184.73.52.98

-maly plywak (2013-06-14 18:33:02)

No Adrian! Coraz lepiej ci idzie !! Nie spoczywaj na laurach, bo wielu juz tak skonczylo karier)e - poczuli sie gwiazdami. Chcemy jeszcze uslyszec o tobie :)

Dodaj komentarz

Telewizja

BIŁGORAJ: Misterium Męki Pańskiej

Festiwal Przedszkolaków 2014 - część I

Festiwal Przedszkolaków 2014 - część II

BIŁGORAJ: Cross Car Race

Koncert Pieśni Pasyjnych w Korytkowie Dużym

Wiceprzewodnicząca PiS Beata Szydło w Biłgoraju

Konkursy

Zobacz więcej Dodaj

Promocje

Przeczytaj kolejną wiadomość:

Ogólnopolska 'Noc Profilaktyki' (VIDEO)

W ramach programu Komendy Głównej Policji „Profilaktyka a Ty” wpisanego do rządowego programu ograniczania przestępczości...