Strona startowa

Aktualności

Szlachetna paczka. Ogrom darów trafił do potrzebujących rodzin (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2018-12-08 18:53 Komentarze (0)  (czytane 848 razy)

W Biłgoraju odbył się dziś kolejny wielki finał akcji "Szlachetna paczka". Do kilkudziesięciu rodzin z terenu naszego Powiatu trafiły dary, które ociepla im święta Bożego Narodzenia. W działania skierowane do potrzebujących rodzin i osób samotnych włączyło się kilkudziesięciu wolontariuszy i kilkuset często anonimowych darczyńców. więcej»

 • Meble do pokoju młodzieżowego - jaki styl wybrać?

  Edycja: 2018-12-11 12:48 Komentarze ()  (czytane 183 razy)

  Urządzanie pokoju dla dorastającego dziecka to niemałe wyzwanie. Nowe pomieszczenie musi przecież podobać się rodzicom oraz przede wszystkim – jego użytkownikowi. Czasami bardzo trudno zdecydować się na coś, co sprawi, że obie strony będą usatysfakcjonowane. Jaki kolor i jaki styl mebli do pokoju młodzieżowego wybrać? więcej»

 • Szlachetna paczka. Ogrom darów trafił do potrzebujących rodzin (FOTO)

  Edycja: 2018-12-08 18:53 Komentarze ()  (czytane 848 razy)

  W Biłgoraju odbył się dziś kolejny wielki finał akcji "Szlachetna paczka". Do kilkudziesięciu rodzin z terenu naszego Powiatu trafiły dary, które ociepla im święta Bożego Narodzenia. W działania skierowane do potrzebujących rodzin i osób samotnych włączyło się kilkudziesięciu wolontariuszy i kilkuset często anonimowych darczyńców. więcej»

 • Relaks w ogrodzie? Pomyśl o pawilonie ogrodowym!

  Edycja: 2018-12-04 12:50 Komentarze ()  (czytane 374 razy)

  Gdy wiosna znów zawita w nasze progi chcemy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu. Temperatura jednak szybko rośnie i promienie słoneczne, które cieszyły po ciężkiej, długiej zimy, zaczynają męczyć. Trzeba się przed nimi schronić, najlepiej w pawilonie ogrodowym. więcej»

 • Czujniki znów alarmują: Bardzo zła jakość powietrza w Biłgoraju

  Edycja: 2018-11-27 21:21 Komentarze ()  (czytane 1289 razy)

  Czujniki jakości powietrza zamontowane w Mieści ostrzegają: Zostań dziś w domu, bardzo zła jakość powietrza. Przekroczenie szkodliwych substancji w powietrzu na terenie Biłgoraja przekroczone jest o kilkaset procent. Jeden z naszych internautów zauważa: W Biłgoraju powietrze gorsze niż na Śląsku... więcej»

 • Jak przygotować się do wyceny nieruchomości?

  Edycja: 2018-11-27 18:11 Komentarze ()  (czytane 633 razy)

  W wielu sytuacjach życiowych zachodzi potrzeba przeprowadzenia wyceny posiadanej nieruchomości - domu jednorodzinnego, apartamentu, lokalu mieszkalnego, a także niezabudowanych działek gruntowych lub innego rodzaju składników majątku. więcej»

 • REKLAMA
 • Oświetlenie na domowy ganek – co kupić?

  Edycja: 2018-11-23 13:51 Komentarze ()  (czytane 495 razy)

  Przy budowie domu i jego wykańczaniu nie możemy zapominać również o tym, aby wybrać odpowiednie oświetlenie przy jego wejściu. To właśnie tutaj będziemy przyjmowali gości czy odbierali paczki, dlatego warto zadbać o to, aby ganek był ładnie oświetlony. Na jakie lampy warto się wtedy zdecydować? więcej»

 • Spraw, by święta były piękne dla wszystkich! Zostań darczyńcą

  Edycja: 2018-11-20 20:49 Komentarze ()  (czytane 923 razy)

  Od 17 listopada otwarta jest baza rodzin włączonych do programu SZLACHETNA PACZKA. Także w Tarnogrodzie mądra pomoc dotrze do potrzebujących rodzin, które znalazły się w niezawinionej biedzie! Wejdź na www.szlachetnapaczka.pl i zmieniaj historie tych, którzy tego najbardziej potrzebują. więcej»

 • Jaką moc powinna mieć żarówka do piekarnika?

  Edycja: 2018-11-13 16:19 Komentarze ()  (czytane 803 razy)

  Prawidłowe oświetlenie piekarnika jest konieczne, aby móc wygodnie z niego korzystać. Być może jest to drobnostka, lecz źle dobrana żarówka potrafi zmarnować wiele czasu i zrujnować niejedną potrawę. Jest to szczególnie ważne, jeśli pracuje się w restauracji, gdzie sprzęt musi być niezawodny. więcej»

 • Kiedy potrzebujesz prądu...

  Edycja: 2018-11-09 12:59 Komentarze ()  (czytane 718 razy)

  Organizujesz imprezę biegową, planujesz wesele w domowym ogrodzie albo po prostu wysiadł ci prąd, a twoja firma musi pracować. Co w takiej sytuacji? Skąd go wziąć? Dzwoń po agregat. więcej»

 • Inteligentne miasta - jakie rozwiązania są w nich stosowane?

  Edycja: 2018-11-05 14:21 Komentarze ()  (czytane 538 razy)

  W miastach na całym świecie stosuje się coraz więcej inteligentnych rozwiązań, dzięki którym standard życia mieszkańców jest wyższy. Na wprowadzeniu idei smart cities w życie korzysta cała społeczność, a lokalne władze lepiej radzą sobie z różnymi problemami. Oto 4 miasta, w których inteligentne systemy są stosowane już od kilku lat. więcej»

 • REKLAMA
 • Cięższe wiercenie i lżejsze kucie - młotowiertarka leży pośrodku

  Edycja: 2018-11-04 18:27 Komentarze ()  (czytane 603 razy)

  Kiedyś majsterkowanie było prostsze. Młotek, śrubokręt i kilka innych narzędzi to wszystko czego potrzebowano. Jednak w miarę rozwoju człowieka rosły jego potrzeby, na które postanowili odpowiedzieć producenci elektronarzędzi. więcej»

 • Trzy pomysły na szybką metamorfozę mieszkania

  Edycja: 2018-10-30 07:04 Komentarze ()  (czytane 791 razy)

  Czy wymiana kilku mebli może zmienić wygląd mieszkania? Oczywiście tak, a drobne zmiany we wnętrzach są często motorem do kolejnych, poprawiają nastrój i pozwalają na wyrzucenie zniszczonych i niepraktycznych elementów wyposażenia oraz zastąpienie ich meblami, które są nie tylko modne, ale także niezwykle przydatne i piękne. więcej»

 • Jak czyścić sztućce? - Poradnik

  Edycja: 2018-10-29 08:38 Komentarze ()  (czytane 804 razy)

  Srebrne, ze stali nierdzewnej, a może złote? W zależności od tego, z jakiego materiału wykonane są sztućce w Twoim domu, ich czyszczenie będzie przebiegało w inny sposób. W artykule skupimy się na domowych sposobach - natomiast w sklepach nie brakuje specjalnych preparatów przeznaczonych do tego celu. Wybór między jedną a drugą opcją jest zależy wyłącznie od nas. więcej»

 • Czujki ratują życie!

  Edycja: 2018-10-24 15:09 Komentarze ()  (czytane 1128 razy)

  KP PSP w Biłgoraju informuje o ogólnopolskiej kampanii edukacyjno - informacyjnej prowadzonej przez PSP. Kampania dotyczy rozpoczynającego się sezonu grzewczego i ma na celu uświadomienie społeczeństwu zagrożeń wynikających ze wzmożonego ryzyka powstania pożarów w budynkach mieszkalnych jak również ze zdarzeniami związanymi z tlenkiem węgla. więcej»

 • Dotacja na wymianę starego źródła ogrzewania

  Edycja: 2018-10-17 12:05 Komentarze ()  (czytane 1307 razy)

  W związku z podjętą w dniu 27 września br. uchwałą Rady Miasta w sprawie określenia zasad udzielania osobom fizycznym dotacji celowych na dofinansowanie inwestycji służących ochronie powietrza, Burmistrz Miasta zachęca mieszkańców do skorzystania z dofinansowania. więcej»

 • REKLAMA
 • Jubileusz 60-lecia biłgorajskiej Spółdzielni Mieszkaniowej 'Łada' (FOTO)

  Edycja: 2018-10-16 20:42 Komentarze ()  (czytane 1252 razy)

  Spółdzielnia mieszkaniowa w Biłgoraju powstała w roku 1958. Organizacyjne walne zgromadzenie 23 członków założycieli spółdzielni, dokumentuje historyczny dziś protokół Walnego Zgromadzenia członków założycieli Spółdzielni Mieszkaniowej „Łada” w Biłgoraju z dnia 23 września 1958 roku. Dziś SM "Łada" świętowała jubileusz 60-lecia istnienia. więcej»

 • Czy Sąd może oddalić wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej?

  Edycja: 2018-10-16 00:01 Komentarze ()  (czytane 742 razy)

  Ogłoszenie upadłości konsumenckiej często jest jedyną możliwością wyjścia z długów oraz szansą na unormowanie sytuacji finansowej. Wpaść w spiralę zadłużenia jest bardzo łatwo - wystarczy, że dłużnik zacznie zaciągać kolejne kredyty na spłatę wcześniejszych. W efekcie problemy finansowe znacznie się pogłębiają. więcej»

 • Ewakuacja w centrum Goraja

  Edycja: 2018-10-15 13:44 Komentarze ()  (czytane 1548 razy)

  Odnalezienie przynajmniej czterech pocisków moździerzowych z okresu II wojny światowej, jest przyczyna ewakuacji dziewięciu osób z centrum Goraja. Niewypały zostały ujawnione przy okazji prac remontowo - budowlanych przy kanalizacji miejskiej. więcej»

 • Sprostowanie do artykułu

  Edycja: 2018-10-08 18:01 Komentarze ()  (czytane 5772 razy)

  W nawiązaniu do opublikowanego artykułu z dnia 3 października 2018 roku, o tytule „Śmieci w Biłgoraju za 8 zł”, Zarząd PGK Sp. z o. o. w Biłgoraju pragnie wyjaśnić kilka nieścisłości i przekłamań. więcej»

Telewizja

Zawody Strongman - Tarnogród 2017

"Walka Życia"

Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze w Aleksandrowie

Fragment oprawy meczu Łady Biłgoraj z Hetmanem Zamość

Katalog firm: Dom i Budownictwo

Dom i Budownictwo zawiera firmy budowlane, elektryczne, wykończeniowe a także zajmujące się projektowaniem wnętrz i ich wykończeniem.

Reklama

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK

Szozdy 11, 23-407 Tereszpol

F.H.U. DETIM S.C. Zdzisław Hułas, Bożena Hułas

Aleksandrów 710a, 23-408 Aleksandrów

ZPHU FOREST - sklepbrw.pl

ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 23, 23-400 Biłgoraj

ONYX Zakład Kamieniarski - nagrobki, kominki, schody, parapety

Korytków Duży 144, 23-400 Biłgoraj

więcej

Meble, kuchnie, zabudowy

ZPHU FOREST - sklepbrw.pl

ul. Gen. T. Bora Komorowskiego 23, 23-400 Biłgoraj

więcej

Usługi budowlane i remontowe

P.W. EKO-SYSTEM - JAN LESIAK

Szozdy 11, 23-407 Tereszpol

F.H.U. DETIM S.C. Zdzisław Hułas, Bożena Hułas

Aleksandrów 710a, 23-408 Aleksandrów

więcej

Zarezerwuj nocleg

Konkursy

bilgoraj.com.pl poleca

Szlachetna paczka. Ogrom darów trafił do potrzebujących rodzin (FOTO)

W Biłgoraju odbył się dziś kolejny wielki finał akcji "Szlachetna...

Dla bezdomnych zwierząt (FOTO)

Przedświąteczną akcję zbiórki karmy i środków finansowych na opiekę...

Święty Mikołaj odwiedził dzieci w Katolickim Przedszkolu w Biłgoraju (FOTO)

Wizycie świętego Mikołaja w Katolickim Przedszkolu w Biłgoraju...

Rekordowy XVII Dzień Jesiennego Liścia (FOTO, VIDEO)

Ponad 95 tys. zł zebrali organizatorzy XVII edycji imprezy charytatywnej...

Czy chcesz być święty? (FOTO)

-Mamy zły obraz świętości. Uważamy, że „być świętym”...

Kasa Stefczyka przeniosła placówkę

Zapraszamy do nowej lokalizacji placówki Kasy Stefczyka! W trosce...

Ogłoszenia