Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Chciał kupić dmuchane jacuzzi i padł ofiarą oszustów

Dodał: red, edycja: 2021-05-19 09:49:46 Komentarze ()  (czytane 584 razy)

Większość z nas niemal każdego dnia korzysta z internetu. Zakupy online stały się naszą codziennością. Musimy jednak pamiętać o tym, że tak jak w świecie realnym tak i w wirtualnym możemy paść ofiarą oszusta. Fałszywe sklepy internetowe, oszustwa telefoniczne to sposoby na uzyskanie korzyści finansowych kosztem użytkowników internetu. Przekonał się o tym mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. więcej»

TAGI:

Uważajmy na oszustów

Dodał: red, edycja: 2021-03-18 10:28:00 Komentarze ()  (czytane 947 razy)

Zakupy w Internecie stały się naszą codziennością. Musimy jednak uważać, by nie paść ofiarą oszusta. Fałszywe sklepy internetowe, oszustwa telefoniczne to sposoby na uzyskanie korzyści finansowych kosztem użytkowników Internetu. Przekonał się o tym mieszkaniec powiatu biłgorajskiego, który pomimo dokonania opłaty nie otrzymał zamówionego towaru. więcej»

TAGI: uważajmy na oszustów, oszustwa, powiat biłgorajski, policja biłgoraj

Zamiast zamówionego towaru otrzymał zabawki

Dodał: red, edycja: 2021-03-01 12:57:34 Komentarze ()  (czytane 1237 razy)

Fałszywe sklepy internetowe, oszustwa telefoniczne to sposoby na uzyskanie korzyści finansowych kosztem użytkowników Internetu. Przekonał się o tym mieszkaniec Biłgoraja, który zamiast zamówionego towaru otrzymał zabawki. więcej»

TAGI: oszustwo internetowe, biłgoraj, policja biłgoraj, zakupy przez internet

Prezenty świąteczne w wersji ekonomicznej, czyli jak nie stracić majątku przed Bożym Narodzeniem

Dodał: red, edycja: 2020-11-13 13:04:52 Komentarze ()  (czytane 2632 razy)

Boże Narodzenie to tradycyjna okazja do kupowania prezentów, zwłaszcza dla dzieci, które nie wyobrażają sobie pustki pod choinką. Na ten czas zamieniamy się - w zależności od regionu kraju - w Świętych Mikołajów, Gwiazdorów i Aniołki i staramy się obdarować najbliższych tak, aby byli jak najbardziej zadowoleni. więcej»

TAGI: prezent świąteczny, prezent pod choinkę, mikołajki, podarunek

REKLAMA

Sklep internetowy w modelu SaaS - czy warto się na niego zdecydować?

Dodał: red, edycja: 2020-09-29 15:31:09 Komentarze ()  (czytane 1272 razy)

Sklepy internetowe stanowią jedną z najbardziej rozpowszechnionych form prowadzenia działalności w sieci. Mogą być jedyną drogą sprzedaży bądź stanowić uzupełnienie sklepu stacjonarnego. Ich popularność sprawia, że coraz więcej osób pragnie założyć własny e-sklep. więcej»

TAGI: sklep internetowy, sklep internetowy w modelu SaaS, handel, biznes

Jak tanio wysłać paczkę?

Dodał: red, edycja: 2019-12-04 10:19:46 Komentarze ()  (czytane 2973 razy)

O ile firmy nie mają większego problemu z uzyskaniem atrakcyjnej oferty na usługi kurierskie, to osoby prywatne chcące wysłać paczkę muszą się zazwyczaj dużo naszukać, aby znaleźć coś ciekawego. Zamiast jednak tracić czas na przeglądanie ofert kurierów, skorzystaj z taniej opcji, jaką daje ci wysyłka Paczkomatem. więcej»

TAGI:

Jak dobrać gniazdka i wyłączniki do aranżacji wnętrza?*

Dodał: red, edycja: 2019-11-05 14:19:31 Komentarze ()  (czytane 1663 razy)

Przy dobrze odpowiedniego osprzętu elektroinstalacyjnego często nie zwracamy dużej uwagi na jego estetykę. Jeśli jednak chodzi o gniazdka i wyłączniki, warto dostosować je do aranżacji wnętrza, aby prezentowało się zachwycająco! więcej»

TAGI: gniazdka elektryczne, włączniku elektryczne, aranżacja wnętrz, dom i ogród

Telewizja

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Dożynki powiatowe 2021

Dożynki gminy Goraj

Rozmowa z Przemysławem Czarnkiem

więcej

Sport

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

W sobotę, 11 września 2021 roku w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W gronie 22 rywalizujących klubów z województw lubelskiego i podlaskiego, znaleźli się też zawodnicy biłgorajskiego "ZNICZa". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Niepełnosprawność nie przeszkadza w aktywności

Pomysł na inicjatywę jest wynikiem wspólnej pracy aktywnych seniorów z Biłgoraja uczestników projektu "Zaangażowanie ma znaczenie!", z biłgorajskiego SIRON-u. -Chcieliśmy zbadać potrzeby i oczekiwania seniorów z niepełnosprawnościami z Biłgoraja, poszukać rozwiązań i podjąć odpowiednie działania aktywizacyjne - przyznaje Jerzy Kaźmierczak. więcej»

więcej

Polityka

Przebudowa ulicy Nadstawnej w Biłgoraju. Miasto dołoży się do powiatowej inwestycji

Powiat biłgorajski planuje w 2021 roku rozpoczęcie inwestycji pod nazwą „przebudowa ulicy Nadstawnej w Biłgoraju”. Wartość inwestycji oszacowano na kwotę 1,8 mln zł. Zadanie w 50% ma zostać sfinansowane ze środków własnych powiatu biłgorajskiego. więcej»