Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Powiat wsparł organizacje pozarządowe

Dodał: red, edycja: 2021-02-26 09:30:31 Komentarze ()  (czytane 3233 razy)

Są już wyniki otwartego konkursu ofert z zakresu kultury, kultury fizycznej, turystyki i promocji zdrowia, który na 2021 rok ogłosił powiat biłgorajski. Łącznie na działania w wymienionych obszarach powiat przeznaczył około 150 tys. zł. Środki te wesprą 64 projekty realizowane przez stowarzyszenia i organizacje pozarządowe. Zobacz jakie projekty i działania zostały wsparte. więcej»

TAGI: organizacje pozarządowe, powiat biłgorajski, dotacje do projektów, kultura i sport

Powitanie lata

Dodał: red, edycja: 2019-07-05 07:53:21 Komentarze ()  (czytane 1049 razy)

Na przełomie czerwca i lipca, na turobińskim stadionie odbył się festyn "Powitanie lata". Piękna pogoda, a przede wszystkim przebogaty program artystyczny sprawiły, że do późnych godzin nocnych stadion tętnił życiem. więcej»

TAGI: powitanie lata, gmina turobin, festyn, zabawa taneczna

Tarnogród powitał lato

Dodał: red, edycja: 2018-07-03 18:39:21 Komentarze ()  (czytane 1742 razy)

1 lipca 2018 roku w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury odbyła się coroczna impreza z cyklu „Powitanie lata”. Jednak pogoda spłatała organizatorom figla i widownia zgromadziła się w sali widowiskowej Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. więcej»

TAGI: powitanie lata, tarnogród, tok tarnogród, kulturane powitanie lata w tarnogrodze

Powitanie lata w cygańskich klimatach (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2016-06-30 16:36:12 Komentarze ()  (czytane 3173 razy)

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów był organizatorem imprezy, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń kulturalnych Biłgoraja. W tym roku DPS-y z Województwa Lubelskiego witały lato 30 czerwca br. Wszystko odbyło się w scenerii cygańskiego taboru. więcej»

TAGI: powitanie lata, dps dla kombatantów, festyn, cygańskie klimaty

REKLAMA

Powitanie lata w DSP dla Kombatantów (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2015-07-02 16:21:21 Komentarze ()  (czytane 3200 razy)

W tym roku była to już dziesiąta edycja "Powitania lata", imprezy, która w DPS dla Kombatantów gromadzi Domy Pomocy Społecznej z Województwa Lubelskiego na wspólnym festynie. więcej»

TAGI: dps dla kombatantów, biłgoraj, powitanie lata, dom pomocy społecznej dla kombatantów

Powitanie lata w Tarnogrodzie

Dodał: red, edycja: 2015-06-29 12:06:47 Komentarze ()  (czytane 1999 razy)

Tarnogrodzki Ośrodek Kultury zaprosił 28 czerwca br. na powitanie lata z zespołami TOK. Na scenie letniej nacieszyć można było i oczy i uszy, były bowiem występy wokalne i taneczne, przygotowano także atrakcje dla dzieci. Specjalnie dla Państwa mamy z tej imprezy materiał VIDEO i galerię zdjęć. więcej»

TAGI: powitanie lata w tarnogrodzie, tarnogrodzki ośrodek kultury, gmina tarnogró, tok tarnogród

Powitanie lata, pożegnanie Euro (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2012-07-01 22:04:04 Komentarze ()  (czytane 3344 razy)

Mecz Pamięci Andrzeja Misia, oglądanie finału piłkarskich mistrzostw Europy na dużym ekranie i koncert Tomasza Niecika - to tylko część atrakcji, jakie czekała na biłgorajan w niedzielę, 1 lipca przed halą OSiR w Biłgoraju, podczas pikniku rodzinnego "Powitanie lata". więcej»

TAGI:

Piłka z podpisem Przemysława Tytonia może być twoja

Dodał: red, edycja: 2012-06-26 09:21:41 Komentarze ()  (czytane 4620 razy)

Pięć piłek marki Adidas z autografami bohatera polskiej reprezentacji na Euro 2012 Przemysława Tytonia trafi do kibiców podczas Meczu Pamięci Andrzeja Misia. Spotkanie, w którym zagrają byli piłkarze Łady Biłgoraj rozegrane zostanie 1 lipca o godz. 16 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, podczas pikniku rodzinnego "Powitanie lata". więcej»

TAGI:

REKLAMA

Biłgorajanie tego oczekują

Dodał: red, edycja: 2012-05-24 13:35:31 Komentarze ()  (czytane 2203 razy)

Rodzinny Piknik Charytatywny "Dla Emilki" zainaugurował cykl tegorocznych imprez rekreacyjnych na obiektach OSiR w Biłgoraju. Przed nami jeszcze cztery festyny. Najbliższy - 1 lipca. więcej»

TAGI:

Folk w Tarnogrodzie, orkiestry dęte w Biłgoraju i zawody strażackie we Frampolu

Dodał: red, edycja: 2011-06-26 22:20:23 Komentarze ()  (czytane 4676 razy)

Folkowe powitanie lata przygotował Tarnogrodzki Ośrodek Kultury, przegląd orkiestr dętych odbył się przed budynkiem biłgorajskiego magistratu, zaś we Frampolu w zawodach strażackich rywalizowały jednostki OSP z Gmin Turobin, Goraj i Frampol. Zobacz FOTORELACJĘ. więcej»

TAGI:

Telewizja

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Dożynki powiatowe 2021

Dożynki gminy Goraj

Rozmowa z Przemysławem Czarnkiem

więcej

Sport

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

W sobotę, 11 września 2021 roku w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W gronie 22 rywalizujących klubów z województw lubelskiego i podlaskiego, znaleźli się też zawodnicy biłgorajskiego "ZNICZa". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Niepełnosprawność nie przeszkadza w aktywności

Pomysł na inicjatywę jest wynikiem wspólnej pracy aktywnych seniorów z Biłgoraja uczestników projektu "Zaangażowanie ma znaczenie!", z biłgorajskiego SIRON-u. -Chcieliśmy zbadać potrzeby i oczekiwania seniorów z niepełnosprawnościami z Biłgoraja, poszukać rozwiązań i podjąć odpowiednie działania aktywizacyjne - przyznaje Jerzy Kaźmierczak. więcej»

więcej

Polityka

Przebudowa ulicy Nadstawnej w Biłgoraju. Miasto dołoży się do powiatowej inwestycji

Powiat biłgorajski planuje w 2021 roku rozpoczęcie inwestycji pod nazwą „przebudowa ulicy Nadstawnej w Biłgoraju”. Wartość inwestycji oszacowano na kwotę 1,8 mln zł. Zadanie w 50% ma zostać sfinansowane ze środków własnych powiatu biłgorajskiego. więcej»