Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Konkurs plastyczny 'Mój przyjaciel Miś' rozstrzygnięty

Dodał: red, edycja: 2015-12-04 12:45:58 Komentarze ()  (czytane 3615 razy)

Już od ponad 100 lat pluszowy mis towarzyszy dzieciom w ich codziennym życiu, dzieląc z nimi radości i troski. Ta popularna zabawka od dwunastu lat ma także swoje święto. Z tej okazji Gminna Biblioteka Publiczna w Biłgoraju z/s w Soli ogłosiła konkurs plastyczny „Mój przyjaciel Miś” dla dzieci w wieku 3 - 6 lat. więcej»

TAGI: pluszowy miś, gmina biłgoraj, konkurs plastyczny, biblioteka w soli

Telewizja

Korzystne zmiany w rentach socjalnych

Maciej Miecznikowski na Kolędowaniu z Janem Pawłem II

Koncert kolęd Zespołu Communico

Gorajskie diabełki

Jest wstępny plan zagospodarowania Autodromu. Odbyły się też konsultacje

Spotkanie opłatkowe Rady Miasta Biłgoraja

więcej

Sport

Ruszyło sztuczne lodowisko

Od środy (19 stycznia br.) od godziny 15.00 rozpoczął się nowy sezon na sztucznym lodowisku "Biały Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju. Lodowisko funkcjonuje, dzięki decyzji władz Biłgoraja, które wsłuchały się w głos mieszkańców. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Spotkanie noworoczne w Ciosmach

6 stycznia 2022 r. w święto Objawienia Pańskiego odbyło się spotkanie noworoczne w remizie OSP w Ciosmach w ramach projektu „Bądźmy solidarni!” realizowanego przez Stowarzyszenie „Dąb”. Duet obywatelski wspólnie z wolontariuszami zorganizował uroczystość noworoczną z wielką pompą. więcej»

więcej

Polityka

Apel burmistrza do mieszkańców w związku z pandemią koronawirusa

Szanowni Biłgorajanie, wszyscy, którzy mogą, ale nie chcą się zaszczepić, z informacji płynących ze wszystkich mediów wynika, że piąta fala pandemii jest faktem i w najbliższym czasie można się spodziewać znacznego wzrostu zakażeń. więcej»