Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Materace dostępne w Zamościu - kiedy stary wymienić na nowy?

Dodał: red, edycja: 2021-04-12 12:55:02 Komentarze ()  (czytane 1420 razy)

Jakość snu ma bezpośredni wpływ na zdrowie, samopoczucie oraz ogólną kondycję całego organizmu, co przekłada się z kolei na m.in. wydajność w pracy oraz komfort psychiczny. Chcąc zapewnić sobie jak najlepszy sen, należy więc zadbać o właściwy dobór materaca. Kiedy poznać, że ten pod którym śpisz wymaga wymiany? Wyjaśniamy oraz podpowiadamy jakie materace można kupić w Zamościu. więcej»

TAGI: materace, dom i ogród, wyposażenie domu, sypialnia

Materace w Lublinie - 5 rzeczy, które warto wiedzieć przed zakupem materaca

Dodał: red, edycja: 2021-03-16 12:43:43 Komentarze ()  (czytane 881 razy)

Zastanawiasz się nad zakupem materaca do nowo urządzonej sypialni? A może po prostu masz już dosyć swojego starego i wysłużonego materaca w domu? Sprawdź, wraz z naszym przewodnikiem, o jakich 5 rzeczach należy pamiętać podczas zakupu nowego produktu. więcej»

TAGI: materace w lublinie, materace, dom i ogród, sypialnia

Tanie i dobre materace dwustronne - czy to w ogóle możliwe?

Dodał: red, edycja: 2021-03-09 13:30:14 Komentarze ()  (czytane 980 razy)

Chcesz kupić dobry materac dwustronny, ale nie chcesz na nim przepłacać? A może zastanawiasz się, czy tanie i dobre materace dwustronne są oferowane? Nasz tekst pomoże Ci rozwiać wszystkie wątpliwości, więc zajrzyj do niego koniecznie! więcej»

TAGI: dom i ogród, wyposażenie domu, materac, biłgoraj

Materace lateksowe - wady i zalety

Dodał: red, edycja: 2020-12-07 08:50:37 Komentarze ()  (czytane 1093 razy)

Materace lateksowe zaczynają cieszyć się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Polecane są one zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Ponadto wielu rodziców wybiera je jako pierwsze podłoże do spania do niemowlęcego łóżeczka. więcej»

TAGI: materace, sen, dom, sypialnia

REKLAMA

Jaką twardość materaca wybrać?

Dodał: red, edycja: 2019-12-18 08:42:56 Komentarze ()  (czytane 1781 razy)

Jeszcze kilka lat temu każdy producent oznaczał twardość oferowanych przez siebie materaców według własnego, wewnętrznego systemu, który miał bardziej znaczenie handlowe i marketingowe, niż organizacyjne. Dzisiaj wszyscy niemalże producenci oferujący materace 130 x 200 mają świadomość, że konieczne jest używanie jednego, wspólnego systemu oznakowań dotyczących poziomu twardości materaca. więcej»

TAGI: sen, materac, dom i ogród, sypailnia

Materace koło dopasowane do pozycji spania, masy ciała i wieku

Dodał: red, edycja: 2019-02-12 12:44:30 Komentarze ()  (czytane 2256 razy)

Nie na każdym łóżku można się dobrze wyspać, jeśli materac nie jest dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Jest to raczej prosta droga do nieprzespanej nocy i dolegliwości bólowych. Jeśli będzie miało to miejsce każdego dnia, to pojawi się w końcu szereg dolegliwości, gdyż brak wypoczynku ma bezpośredni wpływ na zaburzenie funkcjonowania organizmu. więcej»

TAGI: materace, biłgoraj, sen, wygoda

Najlepsze materace dla wymagających

Dodał: red, edycja: 2017-01-20 13:34:18 Komentarze ()  (czytane 2778 razy)

Od właściwie dobranego materaca zależy komfort naszego snu, trzeba więc postarać się, by wybrać najlepszy model. Zadanie nie jest łatwe, bo musimy pamiętać o kilku ważnych czynnikach. Sprawdźmy, na co zwracać uwagę. więcej»

TAGI: materace, sen, dobranie materaca, komfort snu

Niezwykła noc w bibliotece szkolnej ONZ-tu

Dodał: red, edycja: 2015-10-27 14:33:26 Komentarze ()  (czytane 2389 razy)

"Noc w Bibliotece" to wyjątkowe wydarzenie, jakie dla uczniów LO im. ONZ w Biłgoraju, zorganizowali nauczyciele bibliotekarze. Podczas imprezy 20 osobowa grupa spędziła noc z 23 na 24 października br. w niezwykłej scenografii czytelni i biblioteki. Zamiast stolików i krzesełek - materace i śpiwory, zamiast świetlówek - lampki nocne i tylko pozostały niezmienne - książki w rękach młodych czytelników. więcej»

TAGI: noc w bibliotece, lo im. onz, święto czytelników, oświata biłgoraj

REKLAMA

Jesienne porządki w ogrodzie

Dodał: red, edycja: 2015-09-02 14:09:57 Komentarze ()  (czytane 2968 razy)

Niech was nie zwiedzie fakt, że lato pomału się kończy. Sprzątaniu przydomowych ogrodów i działek za miastem towarzyszy poczucie nostalgii i myśl, że kolejne lato dopiero za rok. Proponujemy myśleć inaczej: nie dopiero, a już. więcej»

TAGI: jesienne porządki w ogrodzie, dmuchane zabawki, lodówka turystyczna, biłgoraj

Bolą cię plecy? Zmień materac!

Dodał: red, edycja: 2015-07-28 09:22:15 Komentarze ()  (czytane 2501 razy)

Zdarzają się dni, gdy twój kręgosłup daje ci o sobie znać w niezbyt przyjemny sposób? Na bóle pleców wpływa wiele czynników, między innymi nieprawidłowa postawa, długie przebywanie w pozycji siedzącej lub stojącej, brak ruchu czy otyłość. Również ważną kwestią jest niekomfortowe łóżko, dlatego jeżeli chcesz się wysypiać i złagodzić swój ból kręgosłupa, pomyśl o zakupieniu odpowiedniego materaca. Jaki model wybrać? więcej»

TAGI: bolą cię plecy, zmień materac, biłgoraj, sen

Kupujesz materac? Przetestuj go i podejmij decyzję!

Dodał: red, edycja: 2015-07-16 12:41:21 Komentarze ()  (czytane 2090 razy)

Kupowanie materaca może być poważnym problemem. Nie dość, że to często spory wydatek, to jeszcze na dodatek można dość łatwo pomylić się w doborze tego najlepszego. Aby przekonać się, że materac jest komfortowy, trzeba przespać na nim całą noc, co niestety nie jest możliwe w sklepie. więcej»

TAGI: materac, łóżko, dom, biłgoraj

BIŁMED to sklep medyczny oraz wypożyczalnia sprzętu medycznego

Dodał: red, edycja: 2014-12-02 09:48:49 Komentarze ()  (czytane 8051 razy)

-Znajdujemy się w Biłgoraju przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie w ścisłym sąsiedztwie szpitala Arion, od którego dzieli nas 200 metrów - podkreśla Łukasz Wszoła właściciel sklepu. Nawiązując współpracę z najlepszymi dostawcami w Polsce, sklep oferuje szeroką gamę produktów i urządzeń pomagających wrócić do zdrowia. więcej»

TAGI: biłmed, sklep medyczny w biłgoraju, wypożyczalnia sprzętu medycznego, sprzęd rehabilitacyjny biłgoraj

REKLAMA

Sprzęt od WOŚP dla Biłgoraja

Dodał: red, edycja: 2014-03-31 08:43:10 Komentarze ()  (czytane 3878 razy)

W pierwszym kwartale br. szpital w Biłgoraju otrzymał sprzęt medyczny, przekazany placówce przez WOŚP. Do ARION Szpitale ZOZ w Biłgoraju dotarł sprzęt zakupiony z pieniędzy zebranych przed rokiem, podczas XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. więcej»

TAGI: wielka orkiestra świątecznej pomocy, arion szpitale, szpital w biłgoraju, doposażenie od wośp

Dostaniemy sprzęt od WOŚP

Dodał: red, edycja: 2013-10-17 13:35:13 Komentarze ()  (czytane 3413 razy)

Nadszedł okres dystrybucji sprzętu medycznego, zakupionego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z biura Fundacji dotarła do nas pomyślna wiadomość. W piśmie otrzymanym w połowie października czytamy, że WOŚP przekaże biłgorajskiemu szpitalowi sprzęt. więcej»

TAGI: wośp, szpital biłgoraj, przekazanie sprzętu, wielka orkiestra świątecznej pomocy

brak zdjęcia

Pomóc tym, którzy przegrali z woda...

Dodał: TF, edycja: 2010-05-26 10:42:42 Komentarze ()  (czytane 2690 razy)

powodz_pomoc_powiat_bilgorajski.jpg

Samorządy powiatu biłgorajskiego chcą zbudować system skoordynowanej pomocy powodzianom. Pomoc ma trafić m. in. do gminy Wilków (województwo lubelskie). więcej»

TAGI:

Igrzyska Chopinowskie

Dodał: TF, edycja: 2010-03-10 12:27:38 Komentarze ()  (czytane 2620 razy)

Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy przedstawicieli biłgorajskich szkół zorganizował dziś festyn rekreacyjno – sportowy dla uczniów szkół podstawowych pn. „Rok Chopinowski”. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Potrzeb jest co niemiara

Dodał: AK, edycja: 2007-03-05 15:39:25 Komentarze ()  (czytane 1636 razy)

szpital_1.jpg
Przydadzą się łóżka, materace i pościel. 
więcej»

TAGI:

Telewizja

Pokaz laserów

Szlakami Roztocza Zachodniego

Kapsułą czasu upamiętni rewitalizację Śródmieścia Biłgoraja

Dożynki powiatowe 2021

Dożynki gminy Goraj

Rozmowa z Przemysławem Czarnkiem

więcej

Sport

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce

W sobotę, 11 września 2021 roku w Białej Podlaskiej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W gronie 22 rywalizujących klubów z województw lubelskiego i podlaskiego, znaleźli się też zawodnicy biłgorajskiego "ZNICZa". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Niepełnosprawność nie przeszkadza w aktywności

Pomysł na inicjatywę jest wynikiem wspólnej pracy aktywnych seniorów z Biłgoraja uczestników projektu "Zaangażowanie ma znaczenie!", z biłgorajskiego SIRON-u. -Chcieliśmy zbadać potrzeby i oczekiwania seniorów z niepełnosprawnościami z Biłgoraja, poszukać rozwiązań i podjąć odpowiednie działania aktywizacyjne - przyznaje Jerzy Kaźmierczak. więcej»

więcej

Polityka

Przebudowa ulicy Nadstawnej w Biłgoraju. Miasto dołoży się do powiatowej inwestycji

Powiat biłgorajski planuje w 2021 roku rozpoczęcie inwestycji pod nazwą „przebudowa ulicy Nadstawnej w Biłgoraju”. Wartość inwestycji oszacowano na kwotę 1,8 mln zł. Zadanie w 50% ma zostać sfinansowane ze środków własnych powiatu biłgorajskiego. więcej»