Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Debata oxfordzka w Smólsku

Dodał: red, edycja: 2021-12-04 09:50:57 Komentarze ()  (czytane 922 razy)

Internet i media społecznościowe szkodzą ludziom młodym. To teza debaty oxfordzkiej, która została zorganizowana w Szkole Podstawowej w Smólsku Dużym. W debacie wzięło udział w sumie 40 osób. Dyrektor Szkoły Podstawowej w Smólsku Dużym Barbara Wojciechowska uroczyście otworzyła i prowadziła debatę pełniąc funkcję Marszałka. Uczniowie przedstawiali argumenty za i przeciw tezie. więcej»

TAGI: debata oxfordzka, fundacja bliżej pasji, szkoła podstawowa w smólsku, jesteśmy młodzi - o obywatelskość nam chodzi

Debata oxfordzka w Szkole Podstawowej w Dąbrowicy (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2021-11-28 08:45:23 Komentarze ()  (czytane 1172 razy)

W ramach realizacji projektu "Jesteśmy młodzi - o obywatelskość nam chodzi!, wspartego z dotacji programu Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG, w Dąbrowicy odbyła się debata oxfordzka. Młodzi ludzie rozmawiali o tym, czy jednostka ma wpływ na klimat. więcej»

TAGI: debata oxfordzka, szkoła podstawowa w dąbrowicy, jesteśmy młodzi - o obywatelskość nam chodzi, fundacja bliżej pasji

Debatowali w Korytkowie Dużym

Dodał: red, edycja: 2021-11-26 07:40:35 Komentarze ()  (czytane 850 razy)

Używanie telefonów komórkowych w szkole jest dobrym rozwiązaniem – tej tezy, w czasie debaty oxfordzkiej, która odbyła się 22 listopada br. w Korytkowie Dużym, bronili uczestnicy projektu „Jesteśmy młodzi - o obywatelskość nam chodzi!”.
więcej»

TAGI: debata oxfordzka, korytków duży, jesteśmy młodzi - o obywatelskość nam chodzi, fundacja bliżej pasji

Model rozdaje granty

Dodał: red, edycja: 2018-11-06 16:52:47 Komentarze ()  (czytane 3217 razy)

Reprezentujesz organizację pozarządową, aktywnie działającą na rzecz swojej społeczności lokalnej? Masz pomysł na kolejne projekty? Zgłoś się do nas. Jeśli celem tych inicjatyw jest rozwój pasji, talentów czy zainteresowań dzieci i młodzieży, masz spore szanse, że pomożemy Ci w ich realizacji - pisze na swym profilu Firma Model Opakowania. więcej»

TAGI: model opakowania, konkurs grantowy, biłgoraj, organizacje pozarządowe

REKLAMA

Telewizja

Korzystne zmiany w rentach socjalnych

Maciej Miecznikowski na Kolędowaniu z Janem Pawłem II

Koncert kolęd Zespołu Communico

Gorajskie diabełki

Jest wstępny plan zagospodarowania Autodromu. Odbyły się też konsultacje

Spotkanie opłatkowe Rady Miasta Biłgoraja

więcej

Sport

Ruszyło sztuczne lodowisko

Od środy (19 stycznia br.) od godziny 15.00 rozpoczął się nowy sezon na sztucznym lodowisku "Biały Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju. Lodowisko funkcjonuje, dzięki decyzji władz Biłgoraja, które wsłuchały się w głos mieszkańców. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Koncert kolęd w wykonaniu Gosi Andrzejewicz (FOTO, VIDEO)

Gosia Andrzejewicz wystąpiła dziś w Biłgoraju. Artystka zaśpiewała polskie kolędy i pastorałki oraz własne piosenki świąteczne. Wydarzenie odbyło się w ramach "Kolędowania z Janem Pawłem II", który - pod patronatem Portalu bilgoraj.com.pl - reorganizowała Fundacja "Gaudium et spes". więcej»

więcej

Polityka

Lewica apeluje do wojewody w sprawie Dechnika

26 stycznia br. przypada 112. rocznica urodzin Józefa Dechnika, I sekretarza PZPR z Biłgoraja, przez wielu mieszkańców miasta pamiętających poprzedni ustrój, uważanego za jednego z najbardziej zasłużonych dla Biłgoraja budowniczych i twórców jego powojennej prosperity. Tego dnia ludzie lewicy z Biłgoraja i regionu chcą przypomnieć wojewodzie lubelskiemu, że Dechnik to nie tylko komunizm i walka z „reakcją”, a jego pomnik należy zwrócić miastu i jego obywatelom. więcej»