Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Aleksandrów, Łukowa i Księżpol pod wodą (foto/video)

Dodał: TF, edycja: 2010-05-20 16:10:13 Komentarze ()  (czytane 17570 razy)

Intensywne nocne opady, niedrożne, a co za tym idzie nienadążające z odprowadzaniem wody przepusty, dopływy Tanwi wyszły z brzegów, w konsekwencji – zalane drogi i gospodarstwa. Straż i mieszkańcy robią co mogą by zatrzymać żywioł. Woda jednak znajduje ujście w starych korytach i zalewa niżej położone obszary. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Tarnogród gościł rolników z powiatu biłgorajskiego

Dodał: AK, edycja: 2006-09-06 23:08:46 Komentarze ()  (czytane 1270 razy)

Kilka tysięcy osób przyjechało na święto plonów powiatu biłgorajskiego w Tarnogrodzie. więcej»

TAGI:

Telewizja

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Koncert Pauliny Mazepy, zakończył tegoroczny piknik ekologiczny w Biłgoraju

Ruszył "Festiwal kultur"

więcej

Sport

Medale lekkoatletów biłgorajskiego „Znicza”

12 września br., na stadionie lekkoatletycznym MOSiR w Lublinie, odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział ponad pięciuset młodych adeptów (roczniki 2005-2006) lekkiej atletyki z 21 klubów województw: Lubelskiego i Podlaskiego. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

„Senior polski smakuje”

Pomysł na inicjatywę był wynikiem wspólnej pracy seniorek z UTW w Biłgoraju. Grupa seniorek zastanawiała się nad tym w jaki sposób połączyć w jednej inicjatywie zagadnienia na których najbardziej im zależało tj. edukacja w zakresie zdrowego odżywiania, kultywowanie tradycji lokalnej oraz propagowanie literatury. więcej»

więcej

Polityka

Prezes PiS zawiesił posłów w prawach członków partii. Wśród zawieszonych poseł z Zamojszczyzny, były szef struktur partii

O zawieszeniu posłów poinformował Krzysztof Sobolewski przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Z przekazanej przez niego informacji wyniak, iż decyzją prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, z dniem dzisiejszym w prawach członka partii Prawo i Sprawiedliwość zawieszonych zostało 14 posłów. więcej»