Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

TYLKO u NAS: Zmiana na stanowisku kierownika ARiMR-u w Biłgoraju. Maria Garbacz została odwołana

Dodał: red, edycja: 2017-11-12 13:02:20 Komentarze ()  (czytane 7611 razy)

Z naszych informacji wynika, że z dniem 10 listopada br. odwołana została z funkcji kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji i Rolnictwa w Biłgoraju Maria Garbacz. Mamy także nieoficjalne informacje, kto ją zastąpi. więcej»

TAGI: maria garbacz, tadeusz kraczek, armir biłgoraj, biuro powiatowe armir w biłgoraju

'Złote Gody' w Łukowej

Dodał: red, edycja: 2016-10-10 11:00:02 Komentarze ()  (czytane 1402 razy)

Uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego odbyła się w pierwszej połowie października br. Rozpoczęła się uroczystą Mszą świętą w kościele parafialnym w Łukowej odprawioną przez ks. kan. Waldemara Kostrubca. W trakcie Mszy małżonkowie odnowili ślubne przyrzeczenia i otrzymali z rąk księdza proboszcza listy gratulacyjne od biskupa Mariana Rojka. więcej»

TAGI: złote gody, jubileusz par małżeńskich, gmina łukowa, 50-lecie pożycia małżeńskiego

Ile kosztują nas Przewodniczący Rad Gmin?

Dodał: NN, edycja: 2012-07-19 10:18:45 Komentarze ()  (czytane 2737 razy)

Pracami Rady Gminy kieruje Przewodniczący Rady Gminy, który pobiera za to wynagrodzenie, zazwyczaj w formie ryczałtu a jego wysokość zależy od uchwał które podjęli radni. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

I PO MANDATACH

Dodał: AN, edycja: 2008-04-14 19:39:57 Komentarze ()  (czytane 850 razy)

Tadeusz Kraczek, przewodniczący Rady Gminy Łukowa zapowiada, że na najbliższej sesji zostaną podjęte uchwały o wygaśnięciu mandatów dwóch radnych, tj. Adama Puhacza i Andrzeja Kniazia.
więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Bal maturalny uczniów ZSZiO

Koncert Maćka Miecznikowskiego w Soli

XI Solskie Kolędowanie 2018

Studniówka Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej

Bal maturalny uczniów ZSL

Bal maturalny uczniów ZSBiO

więcej

Sport

By rok 'przebiegł' gładko

Biegacze amatorzy i przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju spotkali się by zaplanować i przedyskutować imprezy biegowych na ten rok, zarówno tych z udziałem zawodowych biegaczy jak i organizowanych dla amatorów. W spotkaniu uczestniczyło kilkanaście osób. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Dzień otwarty w 'Jedynce'

20 lutego br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju odbył się dzień otwarty. Zaproszeni zostały na niego dzieci i ich rodzice. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, obok prezentacji szkoły, było przedstawienie w "Krainie liter" i gdy i zabawy edukacyjne. Rodzice mogli spotkać się z dyrektorem placówki i nauczycielami. więcej»

więcej

Polityka

Sędzia Sądu Rejonowego w Biłgoraju kandydatem do KRS

Zbigniew Łupina, związany z II Wydziałem Karnym jest kandydatem do Krajowej Rady Sądownictwa. Z analizy dokumentów przedstawionych przez Centrum Informacyjne Sejmu wynika, że sędzia Łupina jest jedynym kandydatem do KRS z Województwa Lubelskiego. więcej»