Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

TYLKO u NAS: Zmiana na stanowisku kierownika ARiMR-u w Biłgoraju. Maria Garbacz została odwołana

Dodał: red, edycja: 2017-11-12 13:02:20 Komentarze ()  (czytane 9011 razy)

Z naszych informacji wynika, że z dniem 10 listopada br. odwołana została z funkcji kierownika Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji i Rolnictwa w Biłgoraju Maria Garbacz. Mamy także nieoficjalne informacje, kto ją zastąpi. więcej»

TAGI: maria garbacz, tadeusz kraczek, armir biłgoraj, biuro powiatowe armir w biłgoraju

'Złote Gody' w Łukowej

Dodał: red, edycja: 2016-10-10 11:00:02 Komentarze ()  (czytane 1469 razy)

Uroczystość jubileuszu 50-lecia pożycia małżeńskiego odbyła się w pierwszej połowie października br. Rozpoczęła się uroczystą Mszą świętą w kościele parafialnym w Łukowej odprawioną przez ks. kan. Waldemara Kostrubca. W trakcie Mszy małżonkowie odnowili ślubne przyrzeczenia i otrzymali z rąk księdza proboszcza listy gratulacyjne od biskupa Mariana Rojka. więcej»

TAGI: złote gody, jubileusz par małżeńskich, gmina łukowa, 50-lecie pożycia małżeńskiego

Ile kosztują nas Przewodniczący Rad Gmin?

Dodał: NN, edycja: 2012-07-19 10:18:45 Komentarze ()  (czytane 2836 razy)

Pracami Rady Gminy kieruje Przewodniczący Rady Gminy, który pobiera za to wynagrodzenie, zazwyczaj w formie ryczałtu a jego wysokość zależy od uchwał które podjęli radni. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

I PO MANDATACH

Dodał: AN, edycja: 2008-04-14 19:39:57 Komentarze ()  (czytane 933 razy)

Tadeusz Kraczek, przewodniczący Rady Gminy Łukowa zapowiada, że na najbliższej sesji zostaną podjęte uchwały o wygaśnięciu mandatów dwóch radnych, tj. Adama Puhacza i Andrzeja Kniazia.
więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Zakończyły się Dni Biłgoraja

Festyn Prozdrowotny "Czas na zdrowie"

Boże Ciało

Wieczór uwielbienia

Parada motocykli - Spontaniczna Motomajówka 2018

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej (część I)

więcej

Sport

Rajd HDK i piknik rodzinny (FOTO)

Już po raz trzeci, rajdem rowerowym i piknikiem rodzinnym postanowili uczcić swe święto, honorowi dawcy krwi z Biłgoraja. Organizatorem wydarzenie, które odbyło się w miniona niedzielę był PCK o/Biłgoraj. Do wspólnego świętowania zaproszone zostały także osoby wspierające idee krwiodawstwa. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

90-lecie OSP Hosznia Ordynacka (FOTO)

17 czerwca przy remizie w Hoszni Ordynackiej, odbyły się uroczystości związane z jubileuszem 90-lecia działalności miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Świętowanie rozpoczęło się od Mszy świętej. Były także odznaczenia, czas na przypomnienie historii jednostki i gratulacje. więcej»

więcej

Polityka

Radni powiatowi spotkali się z Wojewodą i przedstawicielami NFZ. Temat: Sytuacja biłgorajskiego szpitala

W związku z sytuacją w biłgorajskim szpitalu odbyło się dziś spotkanie Wojewody Lubelskiego i przedstawiciela Narodowego Funduszu Zdrowia z radnymi powiatowymi. W spotkaniu uczestniczył radni Beata Strzałka, Henryk Paska i Andrzej Kozina. Obecni byli także radny wojewódzki Michał Mulawa i Andrzej Szarlip z Biura Wojewody. więcej»