Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Miasto przyznało środki dla organizacji pozarządowych

Dodał: red, edycja: 2018-01-23 12:12:41 Komentarze ()  (czytane 1706 razy)

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Biłgoraj dotyczące wyników konkursu na realizację zadań publicznych w 2018 roku przez organizacje pozarządowe i inne podmioty, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku. więcej»

TAGI: miasto biłgoraj, współpraca z organizacjami pozarządowymi, wsparcie dla sportu i kultury, dotacje urzędu miasta

Razem możemy więcej (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2015-06-14 20:12:35 Komentarze ()  (czytane 2933 razy)

Stowarzyszenie Integracyjno – Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „SIRON” w Biłgoraju tradycyjnie już od 12 lat organizuje cykliczną Imprezę Sportowo – Integracyjną pn. „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ", której głównym punktem są ogólnopolskie wyścigi na wózkach inwalidzkich, nazwane „Kryterium Asów”. więcej»

TAGI: razem możemy więcej, siron biłgoraj, kryterium asów, wyścigi osób niepełnosprawnych

'Trzeźwo - zdrowo - na sportowo' nad Zalewem Bojary

Dodał: red, edycja: 2014-08-04 08:52:25 Komentarze ()  (czytane 5218 razy)

3 sierpnia 2014 roku, nad Zalewem Bojary w Biłgoraju odbył się rodzinny piknik pod hasłem "Trzeźwo - zdrowo - na sportowo”. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, BST "ISKRA" i Stowarzyszenie SIRON, ściągnęła wielu biłgorajan i gości z Regionu. Zobacz FOTOGALERIĘ. więcej»

TAGI: piknik rodzinny, trzeźwo - zdrowo - na sportow, zalew bojary, piknik nad zalewem bojary w biłgoraju

Po raz siódmy na 'Żurawinowym Szlaku'

Dodał: red, edycja: 2013-07-28 21:46:57 Komentarze ()  (czytane 7707 razy)

Stowarzyszenie Dąb w Ciosmach oraz Stowarzyszenie SIRON w Biłgoraju i PTTK o/Biłgoraj byli organizatorami VII Lata na Żurawinowym Szlaku i X edycja imprezy 'Razem Możemy Więcej'. Na rozpoczęcie imprezy przewidziano rajd rowerowy i kolejne atrakcje imprezy. więcej»

TAGI: lato na żurawinowym szlaku, ciosmy, gmina biłgoraj, festyn w ciosmach

REKLAMA

Aktywni niepełnosprawni

Dodał: TF, edycja: 2009-07-15 21:24:06 Komentarze ()  (czytane 4550 razy)

Stowarzy­szenie Integracyjno – Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „SIRON”  w Biłgoraju działa w oparciu o wzorce i doświadczenia szwedzkiego „Rekryteringsgruppen for activ Rehabilitering” dając osobom niepełnosprawnym nadzieję na normalne życia. więcej»

TAGI:

Telewizja

Studniówka I LO im. ONZ w Biłgoraju

XVIII Miedzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Studniówka ZSL 2019

Studniówka ZSBiO 2019

Grupa VOX charytatywnie

Gaudium - koncert fianłowy 2019

więcej

Sport

XII Memoriał Stanisława Wójcika wygrali gospodarze

Pierwszy zespół juniorów Łady 1945 Biłgoraj wygrał XII Memoriał Stanisława Wójcika, który odbył się w minioną niedzielę, 20 stycznia w hali biłgorajskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Już po raz dwunasty została upamiętniona osoba Stanisława Wójcika – wieloletniego kierownika i działacza klubu BKS Łada Biłgoraj. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Opłatek pszczelarzy (FOTO)

Pszczelarze z Roztocza gościli w Biłgoraju na świąteczno - noworocznym spotkaniu, które zorganizowało Biłgorajskie Koło Pszczelarzy. Był czas integracji, dyskusji i rozmów oraz przekazania miodu osobom potrzebującym i chorym. więcej»

więcej

Polityka

Opłatek Rejonowego Komtetu Obywatelskiego Ziemi Biłgorajskiej (FOTO)

Członkowie Rejonowego Komitetu Obywatelskiego Ziemi Biłgorajskiej zebrali się w dniu 19 stycznia 2019 roku na spotkaniu opłatkowym. Spotkanie poprzedziła Msza św. w intencji Ojczyzny, o błogosławieństwo, zgodę i jedność oraz dary Ducha Świętego dla rządzących, sprawowana w kościele pw. Św. Jerzego w Biłgoraju. więcej»