Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Miasto przyznało środki dla organizacji pozarządowych

Dodał: red, edycja: 2018-01-23 12:12:41 Komentarze ()  (czytane 1206 razy)

Ogłoszenie Burmistrza Miasta Biłgoraj dotyczące wyników konkursu na realizację zadań publicznych w 2018 roku przez organizacje pozarządowe i inne podmioty, o których mowa w ustawie o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 roku. więcej»

TAGI: miasto biłgoraj, współpraca z organizacjami pozarządowymi, wsparcie dla sportu i kultury, dotacje urzędu miasta

Razem możemy więcej (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2015-06-14 20:12:35 Komentarze ()  (czytane 2741 razy)

Stowarzyszenie Integracyjno – Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „SIRON” w Biłgoraju tradycyjnie już od 12 lat organizuje cykliczną Imprezę Sportowo – Integracyjną pn. „RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ", której głównym punktem są ogólnopolskie wyścigi na wózkach inwalidzkich, nazwane „Kryterium Asów”. więcej»

TAGI: razem możemy więcej, siron biłgoraj, kryterium asów, wyścigi osób niepełnosprawnych

'Trzeźwo - zdrowo - na sportowo' nad Zalewem Bojary

Dodał: red, edycja: 2014-08-04 08:52:25 Komentarze ()  (czytane 4989 razy)

3 sierpnia 2014 roku, nad Zalewem Bojary w Biłgoraju odbył się rodzinny piknik pod hasłem "Trzeźwo - zdrowo - na sportowo”. Impreza zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji, BST "ISKRA" i Stowarzyszenie SIRON, ściągnęła wielu biłgorajan i gości z Regionu. Zobacz FOTOGALERIĘ. więcej»

TAGI: piknik rodzinny, trzeźwo - zdrowo - na sportow, zalew bojary, piknik nad zalewem bojary w biłgoraju

Po raz siódmy na 'Żurawinowym Szlaku'

Dodał: red, edycja: 2013-07-28 21:46:57 Komentarze ()  (czytane 7531 razy)

Stowarzyszenie Dąb w Ciosmach oraz Stowarzyszenie SIRON w Biłgoraju i PTTK o/Biłgoraj byli organizatorami VII Lata na Żurawinowym Szlaku i X edycja imprezy 'Razem Możemy Więcej'. Na rozpoczęcie imprezy przewidziano rajd rowerowy i kolejne atrakcje imprezy. więcej»

TAGI: lato na żurawinowym szlaku, ciosmy, gmina biłgoraj, festyn w ciosmach

REKLAMA

Aktywni niepełnosprawni

Dodał: TF, edycja: 2009-07-15 21:24:06 Komentarze ()  (czytane 4451 razy)

Stowarzy­szenie Integracyjno – Rehabilitacyjne Osób Niepełnosprawnych „SIRON”  w Biłgoraju działa w oparciu o wzorce i doświadczenia szwedzkiego „Rekryteringsgruppen for activ Rehabilitering” dając osobom niepełnosprawnym nadzieję na normalne życia. więcej»

TAGI:

Telewizja

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej (część I)

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej (część II)

Jubileusz Grupy Folklorystycznej 'Pokolenia" (część I)

Jubileusz Grupy Folklorystycznej 'Pokolenia" (część II)

Przysięga żołnierzy WOT w Biłgoraju

Recital fortepianowy Markijana Popila /fragmenty/

więcej

Sport

W Józefowie zakończyła się impreza biegowa pn. 'Ultra Roztocze'

W Józefowie zakończyła się trzydniowa impreza biegowa, która na Roztocze ściągnęła koło 600 zawodników i zawodniczek z całej Polski. "Ultra Roztocze", pozwoliło rywalizować biegaczkom i biegaczom na czterech trasach: 30, 60, 90 i 120 km. Wydarzeniu towarzyszył Ogólnopolski Konkurs Piosenki Turystycznej. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

'Święto ludowe'

Dziś w Kościele katolickim obchodzone jest jedno z największych świąt o charakterze liturgicznym, obchodzone przez dwa dni - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zwany też Pięćdziesiątnicą lub Zielonymi Świątkami. To uroczystość, która kończy okres wielkanocny alei święto ruchu ludowego, wyrosłe w tradycji narodowej, ludowej i chrześcijańskiej. więcej»

więcej

Polityka

'Święto ludowe'

Dziś w Kościele katolickim obchodzone jest jedno z największych świąt o charakterze liturgicznym, obchodzone przez dwa dni - Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, zwany też Pięćdziesiątnicą lub Zielonymi Świątkami. To uroczystość, która kończy okres wielkanocny alei święto ruchu ludowego, wyrosłe w tradycji narodowej, ludowej i chrześcijańskiej. więcej»