Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Sportowe sukcesy LO im. ONZ

Dodał: red, edycja: 2015-10-31 17:51:39 Komentarze ()  (czytane 2011 razy)

Pod koniec października 2015 roku, w Białej Podlaskiej odbyło się sportowe podsumowanie roku szkolnego 2014/2015; LO im. ONZ zajęło w tym rankingu 3. miejsce, najwyższe ze szkół Powiatu Biłgorajskiego, uwzględniając wszystkie poziomy nauczania: podstawowy, gimnazjalny i ponadgimnazjalny. więcej»

TAGI: lo im. onz w biłgoraju, sport, podsumowanie roku w sporcie szkolnym, sport biłgoraj

Kapituła klubów i stowarzyszeń sportowych miasta Biłgoraj zaprasza na sportowe posumowanie roku 2013

Dodał: red, edycja: 2014-02-12 17:29:48 Komentarze ()  (czytane 4704 razy)

Wszystkich miłośników biłgorajskiego sportu OSiR Biłgoraj zaprasza na SPORTOWE PODSUMOWANIE ROKU 2013, które odbędzie się 22 lutego 2014 roku o godz. 19: 00 w Zajeździe NADRZECZE. więcej»

TAGI: bal sportowca, podsumowanie sportowe roku, nagrody dla najlepszych sportowców, osir biłgoraj

Telewizja

Studniówka "Elektryka" 2020

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

więcej

Sport

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Sen nocy leśnej - niezwykły kalendarz GOK w Goraju

Wyszła 8. edycja stylizowanego kalendarza Gminy Goraj. Powstał on z udziałem mieszkańców Gminy, którzy wcielili się m. in. w rolę modeli. Został wydany w nakładzie 600 sztuk i jest rozdysponowany w celach promocyjnych. Osoby nie związane ze współpracą z Gminnym Ośrodkiem Kultury,chcące nabyć kalendarz, mogą go otrzymać w zamian za przyniesiony drobiazg - przedmiot, który w przyszłości może posłużyć w GOK-u jako rekwizyt lub kostium. więcej»

więcej

Polityka

Biłgoraj na IV miejscu spośród 212 miast w Polsce

Miasto Biłgoraj z projektem „BiłgoRAJ mieszkańców. Tu chce się żyć!” znalazło się w pierwszej czwórce miast, których zarysy projektów najwyżej oceniono na liście rankingowej Programu "Rozwój lokalny". Program „Rozwój lokalny” jest adresowany do małych i średnich miast znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji społeczno-gospodarczej. więcej»