Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Święto Policji w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-07-20 16:11:13 Komentarze ()  (czytane 3175 razy)

20 lipca br. swoje święto obchodzili biłgorajscy mundurowi oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Robert Szewc, samorządowcy oraz przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z Komendą. więcej»

TAGI: święto policji biłgoraj, kpp biłgoraj, policja biłgoraj, komendant powiatowy policji w biłgoraju

Biłgoraj: Młodzież chętna do służby w Policji

Dodał: red, edycja: 2013-04-17 10:16:36 Komentarze ()  (czytane 2234 razy)

Wczoraj, tj. 17 kwietnia biłgorajską komendę odwiedziła grupa uczniów jednego z liceów, która swoją przyszłość wiąże ze służbą w Policji. Policjanci różnych komórek organizacyjnych zapoznali ich z pracą na różnych stanowiskach i opowiedzieli na czym polega codzienna ciężka praca policjanta, że wiąże się także z dużym poświęceniem. więcej»

TAGI: kpp biłgoraj, młodzież szkolna, policja, katolickie liceum

Świętowali biłgorajscy policjanci

Dodał: red, edycja: 2012-07-20 15:09:30 Komentarze ()  (czytane 11313 razy)

Z udziałem zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Mirosława Sokala, Starosty Biłgorajskiego oraz władz biłgorajskiego garnizonu i przedstawicieli samorządów gminnych odbyło się w Biłgoraju święto policji. więcej»

TAGI:

Telewizja

Moc dobra, czyli XVI "Dzień Jesiennego Liścia"

Narodowa Amatorska Orkiestra „Elegia” z Nowowołyńska

XXII Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Koncert "Oblivion caffe"

Koncert Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego

Wspólne świętowanie 97. rocznicy 'Cudu nad Wisłą'

więcej

Sport

Nasi lekkoatleci na zawodach w Toruniu

Troje biłgorajskich lekkoatletów weszło w skład reprezentacji Województwa Lubelskiego na Halowe Ogólnopolskie Zawody "Lekkoatletyka dla każdego", które odbyły się 19 listopada 2017 roku w Toruniu. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

45-lecie biłgorajskiej 'Czwórki' (FOTO)

Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju powołana została decyzją Urzędu Powiatowego w Biłgoraju - Wydział Oświaty i Wychowania, z dniem 1 września 1972 roku i została zlokalizowana została w obiektach Technikum Leśnego na mocy porozumienia i zgodą resortowego Ministerstwa. Lokalizacja ta trwa nadal. 22 listopada placówką świętowała 45-lecie. więcej»

więcej

Polityka

Będzie świetlica w Borkach

Dobra wiadomość dla mieszkańców miejscowości Borki w Gminie Księżpol. Jest szansa, że mieszkańcy tej wsi będą mieć własną świetlicę wiejską. Na razie samorząd wyremontował dach na istniejącym budynku, ale jednocześnie przygotowuje budowę od podstaw nowego obiektu. więcej»