Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Święto Policji w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-07-20 16:11:13 Komentarze ()  (czytane 3361 razy)

20 lipca br. swoje święto obchodzili biłgorajscy mundurowi oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Robert Szewc, samorządowcy oraz przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z Komendą. więcej»

TAGI: święto policji biłgoraj, kpp biłgoraj, policja biłgoraj, komendant powiatowy policji w biłgoraju

Biłgoraj: Młodzież chętna do służby w Policji

Dodał: red, edycja: 2013-04-17 10:16:36 Komentarze ()  (czytane 2245 razy)

Wczoraj, tj. 17 kwietnia biłgorajską komendę odwiedziła grupa uczniów jednego z liceów, która swoją przyszłość wiąże ze służbą w Policji. Policjanci różnych komórek organizacyjnych zapoznali ich z pracą na różnych stanowiskach i opowiedzieli na czym polega codzienna ciężka praca policjanta, że wiąże się także z dużym poświęceniem. więcej»

TAGI: kpp biłgoraj, młodzież szkolna, policja, katolickie liceum

Świętowali biłgorajscy policjanci

Dodał: red, edycja: 2012-07-20 15:09:30 Komentarze ()  (czytane 11446 razy)

Z udziałem zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Mirosława Sokala, Starosty Biłgorajskiego oraz władz biłgorajskiego garnizonu i przedstawicieli samorządów gminnych odbyło się w Biłgoraju święto policji. więcej»

TAGI:

Telewizja

Bal maturalny uczniów ZSZiO

Koncert Maćka Miecznikowskiego w Soli

XI Solskie Kolędowanie 2018

Studniówka Regionalnego Centrum Edukacji Zawodowej

Bal maturalny uczniów ZSL

Bal maturalny uczniów ZSBiO

więcej

Sport

Dziewczyny z 'Budowlanki' mistrzyniami powiatu w siatkówce

20 lutego w hali ZSBiO odbyła się powiatowa licealiada w piłce siatkowej dziewcząt. W meczu o I miejsce dziewczyny z "Budowlanki" pokonał zespół drużynę Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących 2:1, natomiast w meczu o III miejsce dziewczęta z "Leśnika" były lepsze od drużyny I LO im. ONZ. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Media 'od kuchni' - warsztaty dla młodzieży

22 lutego br. w Biłgoraju odbyły się warsztaty medialne dla młodzieży pn. "Nowe widnokręgi - zrozumieć media. Warsztaty edukacyjne zorganizowała - wspólnie z Wyższą Szkoła Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu - poseł Agata Borowiec. Uczestniczyło w nich około 300 uczniów szkół Powiatu Biłgorajskiego. więcej»

więcej

Polityka

Doświadczenie i odpowiedzialność za Polskę

Sędzia Sądu Rejonowego w Biłgoraju, związany z II Wydziałem Karnym, Zbigniew Łupina jest kandydatem na członka Krajowej Rady Sądownictwa. Jest jedynym kandydatem z Województwa Lubelskiego i jednym z dwóch na wschód od Wisły. Zapytaliśmy go, dlaczego zdecydował się kandydować i jakie atuty stoją za jego kandydatura. więcej»