Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Święto Policji w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-07-20 16:11:13 Komentarze ()  (czytane 3079 razy)

20 lipca br. swoje święto obchodzili biłgorajscy mundurowi oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Robert Szewc, samorządowcy oraz przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z Komendą. więcej»

TAGI: święto policji biłgoraj, kpp biłgoraj, policja biłgoraj, komendant powiatowy policji w biłgoraju

Biłgoraj: Młodzież chętna do służby w Policji

Dodał: red, edycja: 2013-04-17 10:16:36 Komentarze ()  (czytane 2220 razy)

Wczoraj, tj. 17 kwietnia biłgorajską komendę odwiedziła grupa uczniów jednego z liceów, która swoją przyszłość wiąże ze służbą w Policji. Policjanci różnych komórek organizacyjnych zapoznali ich z pracą na różnych stanowiskach i opowiedzieli na czym polega codzienna ciężka praca policjanta, że wiąże się także z dużym poświęceniem. więcej»

TAGI: kpp biłgoraj, młodzież szkolna, policja, katolickie liceum

Świętowali biłgorajscy policjanci

Dodał: red, edycja: 2012-07-20 15:09:30 Komentarze ()  (czytane 11246 razy)

Z udziałem zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Mirosława Sokala, Starosty Biłgorajskiego oraz władz biłgorajskiego garnizonu i przedstawicieli samorządów gminnych odbyło się w Biłgoraju święto policji. więcej»

TAGI:

Telewizja

Wspólne świętowanie 97. rocznicy 'Cudu nad Wisłą'

Festiwalu Kultur

Zawody Strongman - Tarnogród 2017

40. akcja poboru krwi w Gminie Łukowa i 10 lat działalności Honorowych Dawców Krwi

Zespół "Łzy" z koncertem na 22. Festiwalu Maryjnym

Apel jasnogórski pielgrzymów w Biłgoraju

więcej

Sport

Święto Sportu Szkolnego w RCEZ

21 września br. w Regionalnym Centrum Edukacji Zawodowej w Biłgoraju odbyło się Święto Sportu Szkolnego. Po zbiórce uczniów i nauczycieli, oficjalnego otwarcia wydarzenia dokonał dyrektor szkoły Jerzy Buczko. W programie przewidziano sprawozdanie z działalności sportowej i nagrodzenie najlepszych sportowców oraz podziękowania dla sponsorów. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Jubileusz szkoły w Chmielku (FOTO, AUDIO)

W Chmielku w Gminie Łukowa świętowała dziś społeczność Szkoły Podstawowej, w tym uczniowie, rodzice i nauczyciele. Do wspólnego świętowania, którego przyczyna była 20. rocznica nadania szkole imienia porucznika Błaszczaka i 20. rocznica rozbudowy placówki zaproszono także gości z Sejmu czy Kuratorium Oświaty. więcej»

więcej

Polityka

Będzie przystanek przy cmentarzy na Batorego

Starostwo Powiatowe w Biłgoraju - po przeprowadzeniu lustracji w terenie, przyznało, że propozycja usytuowania przystanku autobusowego przy ulicy Batorego (przy cmentarzu) jest słuszna i zasadna. -Jeśli będzie tam przystanek będziemy się tam zatrzymywać - informuje dyrektor PKS Biłgoraj Piotr Szeliga. Starania o przystanek - na wniosek podróżnych - podjął Piotr Olszówka. więcej»