Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Święto Policji w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-07-20 16:11:13 Komentarze ()  (czytane 3829 razy)

20 lipca br. swoje święto obchodzili biłgorajscy mundurowi oraz pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji. Uroczystość swoją obecnością zaszczycili I zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie inspektor Robert Szewc, samorządowcy oraz przedstawiciele służb i instytucji współpracujących z Komendą. więcej»

TAGI: święto policji biłgoraj, kpp biłgoraj, policja biłgoraj, komendant powiatowy policji w biłgoraju

Biłgoraj: Młodzież chętna do służby w Policji

Dodał: red, edycja: 2013-04-17 10:16:36 Komentarze ()  (czytane 2269 razy)

Wczoraj, tj. 17 kwietnia biłgorajską komendę odwiedziła grupa uczniów jednego z liceów, która swoją przyszłość wiąże ze służbą w Policji. Policjanci różnych komórek organizacyjnych zapoznali ich z pracą na różnych stanowiskach i opowiedzieli na czym polega codzienna ciężka praca policjanta, że wiąże się także z dużym poświęceniem. więcej»

TAGI: kpp biłgoraj, młodzież szkolna, policja, katolickie liceum

Świętowali biłgorajscy policjanci

Dodał: red, edycja: 2012-07-20 15:09:30 Komentarze ()  (czytane 11757 razy)

Z udziałem zastępcy Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Mirosława Sokala, Starosty Biłgorajskiego oraz władz biłgorajskiego garnizonu i przedstawicieli samorządów gminnych odbyło się w Biłgoraju święto policji. więcej»

TAGI:

Telewizja

Zakończyły się Dni Biłgoraja

Festyn Prozdrowotny "Czas na zdrowie"

Boże Ciało

Wieczór uwielbienia

Parada motocykli - Spontaniczna Motomajówka 2018

XV Międzyprzedszkoly Festiwal Piosenki Dziecięcej (część I)

więcej

Sport

Parafiada u Chrystusa Króla (FOTO)

W Biłgoraju, w parafii Chrystusa Króla, odbyła się III Parafiada. To piknik rodzinno - sportowy, którego organizatorem była parafia Chrystusa Króla, Szkoła Podstawowa Nr 4 w Biłgoraju, Zespół Szkół Leśnych i Rada Osiedla Różnówka. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Przegląd Orkiestr Dętych (FOTO)

Przegląd Orkiestr Dętych w Biłgoraju to coroczna konfrontacja zespołów orkiestrowych z regionu lubelskiego i podkarpackiego. Początki tej imprezy sięgają lat 80. XX wieku. Przez ten okres przez biłgorajską scenę przewinęła się niebagatelna ilość orkiestr dętych nie tylko z naszego regionu ale i z zagranicy: Ukrainy, Białorusi, Niemiec, Austrii. więcej»

więcej

Polityka

Opinia Instututu Pamięci Narodowej w sprawie pomnika Józefa Dechnika

Publikujemy opinię Instytutu Pamięci Narodowej, na którą w swym wezwaniu o natychmiastowe usunięcie pomnika Józefa Dechnika powołuje się Wojewoda Lubelski Przemysław Czarnek... więcej»