Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

KPP Biłgoraj: Podziękowanie i gratulacje dla pana Adriana

Dodał: red, edycja: 2011-08-18 09:23:14 Komentarze ()  (czytane 4789 razy)

Komendant Powiatowy Policji w Biłgoraju insp. Ryszard Piłat (na zdjęciu) - dziękuje i gratuluje panu Adrianowi wykazania obywatelskiej postawy, bez wątpienia godnej naśladowania. Zaznacza również, że zachowanie 20-latka powinno stanowić wzór dla wszystkich, aby nie bali się reagować widząc, że ktoś popełnia przestępstwo lub wykroczenie. więcej»

TAGI:

Telewizja

Dzień sołtysa

III Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna

KGW - regionalne konsultacje

Bieg "Tropem Wilczym"

Powiatowa Gala Mistrzów Sportu

Studniówka RCEZ

więcej

Sport

Znacząca część kadry Województwa Lubelskiego w piłce ręcznej to zawodnicy MKS-u

Chłopcy z rocznika 2003 MKS Biłgoraj, stanowią trzon kadry Województwa Lubelskiego w piłce ręcznej juniorów. Po ostatnich konsultacjach w połowie marca na 20 zawodników z całej Lubelszczyzny, 6 to zawodnicy z Biłgoraja. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Uczennice ONZ-etu w Akademii Młodych Humanistów

Uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju: Jagoda Buczek i Natalia Kusiak zostały zakwalifikowane do ogólnopolskiego programu Akademia Młodych Humanistów, prowadzonego przez Katolicki Uniwersytet Lubelski - Instytut Filologii Polskiej, Instytut Historii, Wydział Filozofii i Uniwersytet Otwarty KUL. więcej»

więcej

Polityka

Wybory Rad Osiedli na terenie Biłgoraja

Rady Miasta Biłgoraj w drugiej połowie marca br. podjęła uchwałę w sprawie zarządzenia wyborów Rad Osiedli na terenie Miasta Biłgoraj. Te mają rozpocząć się w kwietniu. ich zasady i tryb przeprowadzenia określony jest w Statucie Rad Osiedli. więcej»