Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Biłgorajscy uczniowie laureatami etapu diecezjalnego XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej

Dodał: red, edycja: 2016-01-15 09:40:43 Komentarze ()  (czytane 1294 razy)

34 licealistów walczyło o indeksy na teologię KUL w etapie diecezjalnym XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej oraz o kwalifikacje do etapu ogólnopolskiego. Zwyciężyli uczniowie ONZ-tu. Finał diecezjalny odbył się 13 stycznia 2016 roku w Zamościu. więcej»

TAGI: olimpiada wiedzy teologicznej, diecezja zamosko - lubaczowska, lo im. onz w biłgoraju, oświata biłgoraj

Telewizja

Dzień sołtysa

III Międzyprzedszkolna Olimpiada Matematyczna

KGW - regionalne konsultacje

Bieg "Tropem Wilczym"

Powiatowa Gala Mistrzów Sportu

Studniówka RCEZ

więcej

Sport

Rowerowe powitanie wiosny (FOTO)

Rowerowe Roztocze i i Grupa Rowerowa PTTK Biłgoraj zorganizowali "rowerowe powitanie wiosny". Był przejazd ścieżkami rowerowymi wokół Biłgoraja, topienie Marzanny i wspólne ognisko turystyczne nad Zalewem Bojary. W wydarzeniu udział wzięło blisko 100 osób. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Sukcesy młodych plastyków z Goraja

Prace dziewcząt z kółka plastycznego, prowadzonego przez instruktora ds. plastyki Barbarę Garbacz, zostały dostrzeżone przez komisję XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Ilustracje do wierszy Józefa Czechowicza i poetów doby staropolskiej" ogłoszonego przez MDK "Pod Akacją" w Lublinie oraz Muzeum Literackie im. Czechowicza w Lublinie. więcej»

więcej

Polityka

Wybory Rad Osiedli na terenie Biłgoraja

Rady Miasta Biłgoraj w drugiej połowie marca br. podjęła uchwałę w sprawie zarządzenia wyborów Rad Osiedli na terenie Miasta Biłgoraj. Te mają rozpocząć się w kwietniu. ich zasady i tryb przeprowadzenia określony jest w Statucie Rad Osiedli. więcej»