Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Biłgorajscy uczniowie laureatami etapu diecezjalnego XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej

Dodał: red, edycja: 2016-01-15 09:40:43 Komentarze ()  (czytane 1187 razy)

34 licealistów walczyło o indeksy na teologię KUL w etapie diecezjalnym XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej oraz o kwalifikacje do etapu ogólnopolskiego. Zwyciężyli uczniowie ONZ-tu. Finał diecezjalny odbył się 13 stycznia 2016 roku w Zamościu. więcej»

TAGI: olimpiada wiedzy teologicznej, diecezja zamosko - lubaczowska, lo im. onz w biłgoraju, oświata biłgoraj

Telewizja

Cult Style 2018

I Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa

Pokaz musztry - Osuchy 2018

Apel poległych /fragment/. 74. rocznica Bitwy pod Osuchami

Zakończyły się Dni Biłgoraja

Festyn Prozdrowotny "Czas na zdrowie"

więcej

Sport

Turniej o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj (FOTO, WYNIKI)

XVII Turniej Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych „O Puchar Wójta Gminy Biłgoraj” odbył się 15 lipca br. na boisku sportowym w Gromadzie. W tegorocznym Turnieju wzięło udział 7 niezrzeszonych zespołów piłkarskich. A zawodnikom w piłkarskiej rywalizacji nie przeszkodził ani deszcz, ani silny wiatr. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

'Noc detektywów' w tereszpolskiej Bibliotece

W Bibliotece Publicznej Gminy Tereszpol odbyło się niecodzienne wydarzenie. Była to "Noc detektywów" z Krzysztofem Petkiem – pisarzem, dziennikarzem i podróżnikiem. Zanim uczestnicy spotkania zamienili się w detektywów i rozpoczęli nocne śledztwo w poszukiwaniu skrzyni pełnej złotych sztabek, odbyli profesjonalne szkolenie. więcej»

więcej

Polityka

Biłgoraj, Miasto przyjazne rowerzystom

Ministerstwo Rozwoju ogłosiło konkurs dotacji skierowany do jednostek samorządu terytorialnego pod tytułem: „Human Smart Cities. Inteligentne miasta współtworzone przez mieszkańców”. Konkurs ma charakter pilotażowy, a jego celem jest kreowanie przy współudziale mieszkańców i użyciu inteligentnych rozwiązań, miasta jako przestrzeni przyjaznej do życia. więcej»