Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Rzucali butelkami w jadące samochody, mogli doprowadzić do tragedii

Dodał: red, edycja: 2019-10-07 15:01:10 Komentarze ()  (czytane 1475 razy)

Przed sądem stanie dwóch nieletnich chłopców, którzy w minioną sobotę rzucali butelkami w jadące samochody. Nastolatkowie na widok patrolu zaczęli uciekać. Jak się okazało mieszkańcy Gminy Biłgoraj w wieku 14 lat spożywali również alkohol. W piątek inni młodzi ludzie podpalili gumową wycieraczkę pod jednym z miejskich przedszkoli. Żadna z tych osób nie uniknie odpowiedzialności. więcej»

TAGI: rzucali butelkami w przejeżdzające auta, pijani nastolatkowie, policja biłgoraj, pijani nieletni

Dziś wieczorem próbowano zniszczyć elektroniczną tablicę nad Zalewem Bojary

Dodał: red, edycja: 2017-07-29 23:13:56 Komentarze ()  (czytane 4926 razy)

Były radny Rady Miasta Biłgoraj, a obecnie radny Rady Powiatu w Biłgoraju nakrył wandali jak niszczyli tablicę informacyjna nad Zalewem Bojary. -To byli nastolatkowie, nie wiem co nimi kierowało, gdy zwróciłem im uwagę uciekli. Obudowa tablicy jednak została uszkodzona, wspólnie z osoba sprzątająca po pikniku, który odbył się nad Zalewem udało nam się prowizorycznie ją naprawić - przyznaje radny Krzysztof Iwaniec. więcej»

TAGI: zalew bojary, tablica informacyjna, biłgoraj, krzysztof iwaniec

Udane występy młodych pływaków w Lublinie

Dodał: red, edycja: 2016-12-13 08:25:05 Komentarze ()  (czytane 2537 razy)

W sobotę 10 grudnia 2016 roku na olimpijskiej pływalni Aqua Lublin odbyła się ostatnia w tym roku finałowa runda międzynarodowych zawodów pływackich „O Laur Lubelskiego Koziołka”. więcej»

TAGI:

Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności

Dodał: red, edycja: 2016-08-05 10:41:26 Komentarze ()  (czytane 1965 razy)

Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być czas zwiększonej koncentracji na dziecku, jego sposobie spędzania wolnego czasu i zainteresowaniach. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Medale młodych pływaków na zawodach ogólnopolskich

Dodał: red, edycja: 2016-05-30 10:05:42 Komentarze ()  (czytane 1999 razy)

W dniach 21 - 22 maja 2016 odbyły się w Lublinie Ogólnopolskie Drużynowe Zawody Dzieci 10- 11 lat. Dla dziesięciolatków były to pierwsze tak ważne zawody, natomiast jedenastolatkowie już po raz drugi zmagali się pływacko z czołówką województwa i kraju na zawodach centralnych. więcej»

TAGI:

Zatrzymani za rozbój na dostawcy pizzy, grozi im do 12 lat więzienia

Dodał: red, edycja: 2013-10-14 10:35:37 Komentarze ()  (czytane 3050 razy)

Policjanci ustalili i zatrzymali 7 nastolatków w wieku 15-18 lat z Gminy Potok Górny, którzy brali udział w rozboju na dostawcy pizzy. Młodzi mężczyźni wpadli na pomysł, że zamówią pizzę, za którą nie zapłacą. Dostawca przywiózł w umówione miejsce 3 pizze, jeden z napastników odepchnął mężczyznę do rowu, po czym zabrał z pojazdu torbę z pizzą. więcej»

TAGI: napad rozbójniczy, gmina potok górny, ukradli pizze, policja biłgoraj

Niebezpieczna zabawa zapałkami

Dodał: red, edycja: 2013-04-22 12:07:21 Komentarze ()  (czytane 2311 razy)

W miniony weekend w gminie Turobin doszło do pożaru stodoły. Z ustaleń wynika, że przyczyną mogło być nieumyślne zaprószenie ognia. Starty sięgają niemal 30 tys. złotych. Policjanci ustalili również, że za budynkiem zapałkami bawiły się dzieci, które niechcący podpaliły suchą trawę. więcej»

TAGI: pożar, podpalenie, straż pozarna, policja

Zwędzili 40 batoników i 8 puszek napojów

Dodał: red, edycja: 2012-03-30 16:15:33 Komentarze ()  (czytane 1455 razy)

Do szkolnego sklepiku w Szkole Podstawowej w Szyszkowie włamali dwaj szesnastolatkowie. Do zdarzenia doszło ok. godziny 21.00 29 marca 2012 r. Już dzisiaj rano zostali ustaleni i jeden z nich został zatrzymany. Towaru nie udało się odzyskać. Włamywacze go zjedli. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Biłgoraj: Chuligański wybryk na drzewie

Dodał: NN, edycja: 2011-05-26 11:28:47 Komentarze ()  (czytane 3198 razy)

Policjanci z Biłgoraja zatrzymali dwóch miejscowych 18-latków, którzy siedząc na drzewie przy jednej ze szkół wykrzykiwali słowa wulgarne. Jeden z nastolatków oddał mocz będąc jeszcze na górze. więcej»

TAGI:

Nastoletni złodzieje odpowiedzą przed sądem

Dodał: red, edycja: 2010-11-02 11:52:32 Komentarze ()  (czytane 1627 razy)

Wczoraj policjanci ustalili i zatrzymali trzech nastolatków, którzy kilka godzin wcześniej ze stojącego na posesji samochodu skradli m.in. radioodtwarzacz, wiadra z owocami aronii i portfel z pieniędzmi. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do lat 5. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Strażak podpalacz dostał wyrok

Dodał: red, edycja: 2010-10-18 21:28:33 Komentarze ()  (czytane 1594 razy)

stra___ochotnicza_pozar.jpg

Na 2 lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat Sąd Rejonowy w Biłgoraju skazał byłego naczelnika Ochotniczej Straży Pożarnej w Szozdach za nakłanianie nieletnich do przestępstwa. Wyrok nie jest prawomocny.

więcej»

TAGI:

Zatrzymano dwóch 16-latków za włamanie

Dodał: KP, edycja: 2010-04-15 15:52:27 Komentarze ()  (czytane 1227 razy)

Policja zatrzymała dwóch nastolatków za włamanie do sklepu spożywczego w Tarnogrodzie. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Włamali się do sklepu i zasnęli

Dodał: TF, edycja: 2009-04-27 21:43:21 Komentarze ()  (czytane 2790 razy)

Dwaj nastolatkowie, w nocy z 26 na 27 kwietnia b. r. włamali się do sklepu spożywczo – przemysłowego przy ul. Kościuszki w Biłgoraju. Spakowali towar, ale nie starczyło im sił, żeby go wynieść, zasnęli. Śpiących włamywaczy nad ranem nakryła pracownica sklepu. więcej»

TAGI:

Telewizja

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka

Biłgoraj "Noc Muzeów 2020" fragment koncertu Łukasza Jemioły

Krzysztof Hetman, europoseł i wiceprezes PSL o wyborach korespondencyjnych w Polsce

Transmisja Mszy świętej z kościoła św. Michała Archanioła w Soli

Rozmowa z Lubelskim Kuratorem Oświaty

Suma odpustowa z parafii św. Jerzego w Biłgoraju

więcej

Sport

Specjalne pakiety mają wspierać Ładę Biłgoraj

Nastały ciężkie czasy, również dla sportu. Problemy finansowe nie ominęły biłgorajskiej Łady. -Chcemy z Waszą pomocą uratować budżet Łady i wspólnymi siłami sprawić, aby ten jubileuszowy rok, mimo koronawirusa, został dobrze zapisany na kartach historii naszego klubu - piszą przedstawiciele klubu. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Biłgoraj. Nowe terminy I Komunii świętej

Tradycyjnie I Komunie święte w poszczególnych parafiach odbywają się w maju. W związku z epidemią koronawirusa, biskup Mariusz Rojek, przeniósł je na jesień. Miały odbyć się w październiku. 20 maja, ordynariusz Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej wydał nowy komunikat. Parafie zmieniają terminy. Uroczystości już w czerwcu. więcej»

więcej

Polityka

Rząd łagodzi kolejne restrykcje. Nie będzie konieczności noszenia maseczek, nie będzie limitów w kościołach, będzie możliwość organizacji wesel

-Od czasu kiedy wykryto w Polsce pierwszy przypadek koronawirusa minęły prawie 3 miesiące. Postawiliśmy sobie jasne cele przesunąć falę zachorowań, by nie zabrakło respiratorów i łóżek - mówił premier Mateusz Morawiecki, podczas konferencji prasowej. Szef rządu zapowiedział zniesienie kolejnych restrykcji. więcej»