Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Zrobili sobie 'imprezę' na targowisku

Dodał: red, edycja: 2017-08-31 15:39:28 Komentarze ()  (czytane 5447 razy)

O tym, że miejskie Targowisko umieszczone przy ulicy Jagiełły w większości służy do głośnych nocnych imprez mieszkańcy Osiedla informowali od dawna. Wczoraj około godziny 23:30 policjanci podczas patrolu rejonu targowiska zauważyli grupę kilkunastu osób, która na widok radiowozu rozbiegła się pozostawiając na miejscu m. in. butelki z piwem. więcej»

TAGI: pijana młodzież, impreza na targowisku, miejskie targowisko w biłgoraju, policja biłgoraj

Ponad 850 tys. zł dofinansowania do biłgorajskiego targowiska

Dodał: red, edycja: 2012-07-21 19:41:14 Komentarze ()  (czytane 2731 razy)

Na początku lipca br. Zarząd Województwa Lubelskiego podjął uchwałę o przyznaniu Gminie Miastu Biłgoraj dofinansowania budowy miejskiego targowiska. Wysokość dofinansowania to 866 111 zł. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Co dalej z targiem w Biłgoraju?

Dodał: red, edycja: 2011-01-26 15:09:52 Komentarze ()  (czytane 6564 razy)

targowisko_bilgoraj.jpg

Coraz pewniej krystalizuje się pomysł Fundacji Biłgoraj XXI na budowę, w dolinie Białej Łady, "Miasteczka na szlaku kultur kresowych". Tymczasem pojawia się problem ew. nowej lokalizacji biłgorajskiego targu. więcej»

TAGI:

Ruch jak ... w Biłgoraju w czwartek

Dodał: TF, edycja: 2010-04-01 10:44:13 Komentarze ()  (czytane 2918 razy)

Szaleństwo zakupów ogarnęło mieszkańców miasta i powiatu. Do Biłgoraja zjechali wszyscy ci, którzy chcą jeszcze zrobić świąteczne zakupy. To żniwa dla handlujących i utrudnienia dla mieszkańców.
więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Studniówka ZSZiO

77. rocznica powołania Armii Krajowej

Zawody w układaniu kostki Rubika

Bal gimnazjalny u św. Jadwigi

Studniówka KLO im. Papieża Jana Pawła II

O szpitalu, audycie w Starostwie Powiatowym i tzw. "programie chodnikowym"

więcej

Sport

GKS Błękitni Obsza Mistrzem Okręgu w Piłce Halowej

Piłkarze GKS Błękitni Obsza podtrzymali dominację drużyn z Powiatu Biłgorajskiego w rozgrywkach Mistrzostw Okręgu w Piłce Halowej. 16 lutego okazali się niepokonani w finałach spotkań, które odbyły się na hali ZSBiO w Biłgoraju. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Biblioteka w Tarnogrodzie z dostępem do Cyfrowej Wypożyczalni Książek i Czasopism Naukowych

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnogrodzie przystąpiła do projektu Academica, czyli Cyfrowej Wypożyczalni Książek i Czasopism Naukowych. Dzięki temu mieszkańcy Gminy mają dostęp do blisko 2,8 mln pełnotekstowych publikacji – monografii, podręczników, skryptów, artykułów oraz całych numerów czasopism. więcej»

więcej

Polityka

Nowe opłaty i deklaracje śmieciowe

Władze gminy Józefów przypominają mieszkańcom, że od tego miesiąca obowiązują nowe, wyższe stawki opłat za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Inny jest również sposób naliczania tych należności, co powoduje, że większość właścicieli zamieszkałych nieruchomości powinna złożyć aktualne deklaracje śmieciowe. więcej»