Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Zrobili sobie 'imprezę' na targowisku

Dodał: red, edycja: 2017-08-31 15:39:28 Komentarze ()  (czytane 4924 razy)

O tym, że miejskie Targowisko umieszczone przy ulicy Jagiełły w większości służy do głośnych nocnych imprez mieszkańcy Osiedla informowali od dawna. Wczoraj około godziny 23:30 policjanci podczas patrolu rejonu targowiska zauważyli grupę kilkunastu osób, która na widok radiowozu rozbiegła się pozostawiając na miejscu m. in. butelki z piwem. więcej»

TAGI: pijana młodzież, impreza na targowisku, miejskie targowisko w biłgoraju, policja biłgoraj

Ponad 850 tys. zł dofinansowania do biłgorajskiego targowiska

Dodał: red, edycja: 2012-07-21 19:41:14 Komentarze ()  (czytane 2656 razy)

Na początku lipca br. Zarząd Województwa Lubelskiego podjął uchwałę o przyznaniu Gminie Miastu Biłgoraj dofinansowania budowy miejskiego targowiska. Wysokość dofinansowania to 866 111 zł. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Co dalej z targiem w Biłgoraju?

Dodał: red, edycja: 2011-01-26 15:09:52 Komentarze ()  (czytane 6432 razy)

targowisko_bilgoraj.jpg

Coraz pewniej krystalizuje się pomysł Fundacji Biłgoraj XXI na budowę, w dolinie Białej Łady, "Miasteczka na szlaku kultur kresowych". Tymczasem pojawia się problem ew. nowej lokalizacji biłgorajskiego targu. więcej»

TAGI:

Ruch jak ... w Biłgoraju w czwartek

Dodał: TF, edycja: 2010-04-01 10:44:13 Komentarze ()  (czytane 2859 razy)

Szaleństwo zakupów ogarnęło mieszkańców miasta i powiatu. Do Biłgoraja zjechali wszyscy ci, którzy chcą jeszcze zrobić świąteczne zakupy. To żniwa dla handlujących i utrudnienia dla mieszkańców.
więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Cult Style 2018

I Biłgorajska Wyprzedaż Garażowa

Pokaz musztry - Osuchy 2018

Apel poległych /fragment/. 74. rocznica Bitwy pod Osuchami

Zakończyły się Dni Biłgoraja

Festyn Prozdrowotny "Czas na zdrowie"

więcej

Sport

Hamowanie - jedna z ważniejszych umiejętności

Na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbyły się kolejne zajęcia w ramach rodzinnych warsztatów rolkowych. Na Skatepark w Biłgoraju, realizowane były zajęcia równolegle dla grupy początkującej i średnio zaawansowanej. ich organizatorem był OSiR i szkółka Funrolki&Fit. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

100-lecie niepodległości i św. Maria Magdalena (FOTO)

W Biłgoraju trwają uroczystości ku czci świętej Marii Magdaleny połączone ze świętowaniem 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Głównym organizatorem uroczystości jest biłgorajska parafia św. Marii Magdaleny. W działania zaangażowały się także stowarzyszenia i ruchy katolickie z terenu Miasta. więcej»

więcej

Polityka

Posłanka z Ziemi Biłgorajskiej w komisji ds. VAT

Sejm dziś wybrał skład osobowy komisji śledczej ds. VAT. Posłowie zbadają działania poprzedniej koalicji rządzącej w tym temacie. Prace komisji maja się skupić na okresie od grudnia 2007 do listopada 2015 roku. -Z pewnością ta komisja jest potrzebna, winna jednak zbadać te kwestie od 2004 do końca 2017 roku - uważa poseł Genowefa Tokarska. więcej»