Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Magdalena Król i Maciej Zielonka z ONZ-tu finaliści Olimpiady Wiedzy o Filmie

Dodał: red, edycja: 2019-05-16 14:27:37 Komentarze ()  (czytane 576 razy)

Magdalena Król i Maciej Zielonka, uczniowie I LO im. ONZ w Biłgoraju i członkowie Szkolnego Klubu Filmowego zakończyli z sukcesem zmagania olimpijskie w Warszawie. Otrzymali tytuły finalistów Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej. więcej»

TAGI: magda król, maciej zielonka, i lo im. onz w biłgoraju, oświata biłgoraj

Młodzi filmowcy w etapie centralnym

Dodał: red, edycja: 2019-02-07 17:55:47 Komentarze ()  (czytane 1069 razy)

Uczniowie klasy trzeciej I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju należący do Szkolnego Klubu Filmowego odnieśli sukces w dziedzinie kultury filmowej. Magdalena Król, Anna Pułapa i Maciej Zielonka wzięli udział w III edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Filmie i Komunikacji Społecznej „Literatura na ekranie: adaptacje i przyliterackość filmu”.
więcej»

TAGI: klub filmowy, i lo im. onz w biłgoraju, olimpiada, oświata biłgoraj

Wygrana Gryfu po emocjonującym finale

Dodał: red, edycja: 2017-02-06 12:57:26 Komentarze ()  (czytane 1808 razy)

W niedzielę, 5 lutego br. w hali sportowo - widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbył się turniej młodzików o Puchar Dyrektora OSiR rocznik 2004 i 2005. więcej»

TAGI:

Telewizja

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

więcej

Sport

Derby Łada 1945 Biłgoraj - Hetman Zamość. Goście wygrali 2:0 (FOTO)

Ponad tysiąc kibiców oglądało dzisiejszy mecz Łady 1945 Biłgoraj i Hetmana Zamość. Derbowe spotkanie odbyło się na stadionie przy ulicy Targowej. Mecz był kategorii podwyższonego ryzyka, stąd dodatkowe siły Policji. Ostatecznie jednak się okazało, że żaden z kibiców Hetmana na stadion nie wszedł. Kibicować swej drużynie chciało więcej osób niż biletów było dla klubu z Zamościa przewidziane. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Dni Biłgoraja 2019 - koncerty gwiazd i inne atrakcje. Sprawdź program!

Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów, Afromental, Mateusz Ziółko, Cochise - to główne atrakcje zbliżających się Dni Biłgoraja. Oprócz występów gwiazd odbędą się także koncerty „Tańczący Biłgoraj" i „Muzykujący Biłgoraj”, podczas których zaprezentują się miejscowi i zaproszeni wykonawcy. Specjalnie dla dzieci organizatorzy przygotowali blok atrakcji pod hasłem „Najmłodszym- gry i zabawy dla dzieci”. więcej»

więcej

Polityka

Szybciej i bez utrudnień z Biłgoraja do Lublina

W piątek, 24 maja br. w miejscowości Piotrków Drugi odbyło się uroczyste oddanie do użytku blisko 16-kilometrowego odcinka drogi wojewódzkiej Nr 835 na odcinku od granicy miasta Lublin do miejscowości Piotrków. Rozbudowa drogi realizowana była w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014 - 2020. więcej»