Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

MDK musi zapłacić odszkodowanie swemu byłemu pracownikowi. Sąd uznał, że został zwolniony niezgodnie z prawem

Dodał: red, edycja: 2014-12-30 16:23:15 Komentarze ()  (czytane 5309 razy)

Sąd pracy zasądził 24 grudnia 2014 roku, odszkodowanie dla Macieja Książka za niesłuszne zwolnienie z pracy w MDK. Pierwotnie były już pracownik Młodzieżowego Domu Kultury domagał się przywrócenia do pracy, ostatecznie jednak jego pełnomocnik wnioskował o odszkodowanie. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, sąd pracy, maciej książek, renata socha

Biłgorajscy PaTowicze na VIII Przystanku PaT w Łodzi

Dodał: red, edycja: 2013-07-16 16:55:17 Komentarze ()  (czytane 4860 razy)

Łódź stała się kolejnym etapem w niekończącej się podróży programu Profilaktyka a Ty. 12 lipca 2013 roku o godzinie 18.00 w łódzkiej Atlas Arenie odbyła się uroczysta Gala Finałowa VIII Przystanku PaT. Uczestniczyli w niej biłgorajscy PaTowicze. więcej»

TAGI: pat biłgoraj, profilaktyka a ty, przystanek pat łódź, program profilaktyka a ty

Historia - Pamięć - Człowiek

Dodał: red, edycja: 2012-11-06 12:25:25 Komentarze ()  (czytane 5557 razy)

6 listopada br. odbyło się ogłoszenie wyników XII Powiatowego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod nazwą: "Historia - Pamięć - Człowiek". Wpłynęło 49 prac, które oceniało pięcioosobowe jury, w składzie: Stanisław Pokryszka /przewodniczący/, Stanisław Sobczyk, Iwona Pawlos oraz Maciej Książek /sekretarz/. więcej»

TAGI:

Nasi uczniowie lauratami ogólnopolskiego konkursu

Dodał: red, edycja: 2011-03-09 11:38:18 Komentarze ()  (czytane 2675 razy)

Damian Okapiec i Maciej Książek z Woli Różanieckiej - laureatami ogólnopolskiego konkursu „Leśna Akademia Sukcesu - Wyzwanie”. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Co robić na FERIACH?

Dodał: red, edycja: 2011-01-17 09:34:05 Komentarze ()  (czytane 6291 razy)

Od poniedziałku 17 stycznia br. oficjalnie, a od popołudnia 14 stycznia faktycznie rozpoczęły się zimowe ferie dla dzieci i młodzieży szkolnej. Co robić przez najbliższe tygodnie i jak zagospodarować sobie czas by się nie nudzić, gdzie bezpłatnie można posłać pociechy, a gdzie trzeba płacić. Sprawdź na bilgoraj.com.pl więcej»

TAGI:

Telewizja

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych na nowych formularzach ofert

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

więcej

Sport

Mikołajki na sportowo

W sobotę, 14 grudnia br. w hali sportowo -– widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbyły się "Mikołajki na sportowo 2019". Na sportowe zawody dla najmłodszych złożyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat oraz zawody street workout, dla uczestników w wieku do lat 18. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Przyjdź Panie

Dzisiejsza trzecia niedziela adwentu nosi nazwę „Gaudete! - Raduj się! Ponieważ Pan jest blisko”. Już naprawdę niedługo będziemy obchodzić wielką Uroczystość Narodzin naszego Zbawiciela z Dziewicy Maryi. Im bardziej zbliża się to Święto, tym bardziej dzieci są szczęśliwe... więcej»

więcej

Polityka

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego (FOTO, VIDEO)

W biłgorajskim sanktuarium św. Marii Magdaleny odbyły się dziś uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Złożyły się na nie montaż słowno - muzyczny, Msza święta w intencji Ojczyzny oraz spotkanie z osobami internowanymi. więcej»