Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Konferencja metodyczna policealnych szkół medycznych (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2018-12-05 15:21:21 Komentarze ()  (czytane 1378 razy)

W Medyczne Studium Zawodowe w Biłgoraju odbyła się konferencja metodyczna związana ze zmianami jakie wchodzą w życie w zakresie kształcenia zawodowego oraz przystosowaniem się szkół medycznych do tych zmian. więcej»

TAGI: konferencja metodyczna, medyczne studium zawodowe w biłgoraju, zmiany w kształceniu zawodowym, oświata biłgoraj

Konferencja metodyczna w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2017-12-12 12:29:04 Komentarze ()  (czytane 1841 razy)

Dla nauczycieli szkół policealnych Województwa Lubelskiego, podległych Urzędowi Marszałkowskiemu, 12 grudnia 2017 roku, w Medycznym Studium Zawodowym w Biłgoraju odbyła się konferencja metodyczna dla nauczycieli kształcących w profilu technik usług kosmetycznych. więcej»

TAGI:

Konferencja metodyczna nauczycieli bibliotekarzy

Dodał: red, edycja: 2016-04-12 15:51:00 Komentarze ()  (czytane 1954 razy)

W czytelni LO im. ONZ w Biłgoraju odbyła się konferencja metodyczna dla nauczycieli bibliotekarzy Powiatu Biłgorajskiego, w której wzięli udział przedstawiciele bibliotek szkolnych z Biłgoraja, Dąbrowicy, Goraja, Frampola, Księżpola, Majdanu Starego, Tereszpola oraz bibliotek współpracujących: Biblioteki Pedagogicznej w Zamościu oraz MiPBP w Biłgoraju. więcej»

TAGI: konferencja nauczycieli bibliotekarzy, lo im. onz w biłgoraju, biblioteka w lo im. onz, oświata biłgoraj

Konferencja metodyczna nauczycieli bibliotekarzy

Dodał: red, edycja: 2015-11-09 15:15:57 Komentarze ()  (czytane 1640 razy)

Konferencja metodyczna odbyła się 6 listopada 2015 roku w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju. Została zorganizowana z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy ZSZiO Moniki Buczek, Anny Chwedyk oraz gościnnie Barbary Kusiak z ZSL w Biłgoraju. więcej»

TAGI: zszio w biłgoraju, konferencja metodyczna nauczycieli bibliotekarzy, oświata biłgoraj, biblioteki szkolne biłgoraj

REKLAMA

Konferencja metodyczna nauczycieli bibliotekarzy w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2015-03-13 15:54:24 Komentarze ()  (czytane 2653 razy)

Po raz kolejny z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy LO im. ONZ w Biłgoraju - Anny Dobraczyńskiej, Jadwigi Oleszek, Elżbiety Ciryt i Heleny Oleszczak - 11 marca 2015 roku odbyła się konferencja metodyczna nauczycieli bibliotekarzy Powiatu Biłgorajskiego. więcej»

TAGI: konferencja nauczycieli bibliotekarzy, biblioteka biłgoraj, biblioteki szkolne, biblioteki gminne

Telewizja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

Misterium Męki Pańskiej - Biłgoraj 2019

XVI Międzyprzedszkolny Festiwal

79. rocznica zbrodni katyńskiej

Dzień sołtysa

więcej

Sport

Zawody strażackie w Soli. Jednostki rywalizowały w sztafecie i ćwiczeniach bojowych (FOTO, WYNIKI)

Na boisku sportowym w Soli koło Biłgoraja odbyły się dziś zawody sportowo - pożarnicze, w których udział wzięły jednostki OSP z terenu Gminy Biłgoraj. -Celem zawodów jest mobilizowanie do stałego doskonalenia umiejętności obsługi sprzętu oraz ocena stanu wyszkolenia pożarniczego jednostek OSP - wyjaśniał komendant Gminny Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP w Biłgoraju, Jan Małysza. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Na miłosną nutę w Jędrzejówce (FOTO)

19 maja br. w Jędrzejówce, w Gminie Goraj, odbył się V Międzygminny Festiwal Muzyki Ludowej im. Anny Malec. Imprezę, podczas której zabrzmiała wyjątkowa muzyka roztocza, zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Goraju, Wójt Gminy Goraj i Towarzystwo dla Natury i Człowieka z Lublina. więcej»

więcej

Polityka

List od Premiera, książki od Prezesa

W piątek podczas rozgrywanego Biegu Integracyjnego ”Krok za Krokiem” poseł Marcin Duszek złożył serdeczne podziękowania w imieniu Pana Premiera Mateusza Morawieckiego, odczytując list, a także przekazał książkę z dedykacją Prezesa Jarosława Kaczyńskiego na cel budowy Domu Rodzinnego w Zamościu. więcej»