Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Dobry występ "Czadowych Nutek"

Dodał: red, edycja: 2019-01-12 12:46:43 Komentarze ()  (czytane 565 razy)

9 stycznia br. w Miejskim Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XIX Spotkania z Kolędą i Pastorałką. II miejsce i Srebrną Gwiazdkę przyznano zespołowi wokalnemu "Czadowe Nutki" działającemu w Szkole Podstawowej Nr 5 im. Ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju. więcej»

TAGI: czadowe nutki, szkoła podstawowa nr 5, spotkania z kolędą, kolędowanie

Brązowa Gwiazdka dla 'Czadowych Nutek'

Dodał: red, edycja: 2018-01-17 09:24:28 Komentarze ()  (czytane 1410 razy)

10 stycznia 2018 roku w Miejskim Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVIII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Trzecie miejsce i Brązową Gwiazdkę przyznano zespołowi wokalnemu "Czadowe Nutki", działającego w Szkole Podstawowej Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju. więcej»

TAGI: czadowe nutki, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, xviii spotkanie z koledą i pastorałką, oświata biłgoraj

Dzień otwarty w 'Piątce' (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-02-18 14:26:25 Komentarze ()  (czytane 2180 razy)

Grono Pedagogiczne i uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju zaprosili dzieci w wieku od 5 do 7 lat wraz z rodzicami na dzień otwarty placówki, który odbył się 18 lutego br. W programie obok zwiedzania szkoły i spotkania z dyrektorem był teatrzyk, zajęcia sportowe i plastyczne oraz poczęstunek. więcej»

TAGI: szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, dzień otwarty, piątka biłgoraj, oświata biłgoraj

'Czadowe Nutki' z sukcesem zaśpiewały w Zamościu

Dodał: red, edycja: 2017-01-21 09:24:54 Komentarze ()  (czytane 1758 razy)

W połowie stycznia w Miejskim Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XVII Spotkania z Kolędą i Pastorałką. Drugie miejsce i Srebrną Gwiazdę przyznano zespołowi "Czadowe Nutki" działającemu w Szkole Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju. więcej»

TAGI: czadowe nutki, szkoła podstawowa nr 5 w biłgoraju, spotkania z kolędą i pastorałką, oświata biłgoraj

REKLAMA

Dzień Otwarty w 'Piątce' (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2016-02-18 09:17:02 Komentarze ()  (czytane 2208 razy)

W połowie lutego Szkołę Podstawową Nr 5 im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju odwiedzili mili goście – mali mieszkańcy Biłgoraja wraz z rodzicami, którzy chcieli zobaczyć, co oferuje im „Piątka”. więcej»

TAGI: dzień otwarty, szkoła podstawowa nr 5, biłgoraj, oświata biłgoraj

W ATMOSFERZE ŚWIĄT

Dodał: klaudia, edycja: 2009-04-08 13:10:58 Komentarze ()  (czytane 1847 razy)


Od sześciu lat tradycją Szkoły Podstawowej im. Księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju jest organizowanie Powiatowego Konkursu Wielkanocnego. więcej»

TAGI:

Telewizja

XVIII Miedzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

Studniówka ZSL 2019

Studniówka ZSBiO 2019

Grupa VOX charytatywnie

Gaudium - koncert fianłowy 2019

Chór i orkiestra kolędowały w kościele Chrystusa Króla

więcej

Sport

Co dalej z biłgorajskim sportem? (FOTO)

Na to pytanie próbowano odpowiedzieć podczas spotkania, które z inicjatywy władz Biłgoraja odbyło się dziś przed południem w sali konferencyjnej Urzędu Miasta. Obok Burmistrza Janusza Rosłana, Wiceburmistrza Jarosława Bondyry i inspektor ds. społecznych i kultury fizycznej Lidii Marczak - Milewskiej dyrektorzy szkół i przedstawiciele klubów sportowych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Solidarni z Gdańskiem (AUDIO)

Ułożone w kształt serca czerwono - białe znicze zapłonęły na Palcu Wolności przed Urzędem miasta Biłgoraj. To wyraz solidarności z Gdańskiem i pamięci o zamordowanym prezydencie Pawle Adamowiczu. Znicze zapłonęły w ciszy. O spontanicznej akcji mieszkańców Biłgoraja, rozmawiamy z Wiceburmistrzem Jarosławem Bondyrą. więcej»

więcej

Polityka

Starosta Biłgorajski powołany do Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego

Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip zostałem powołany do składu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Dziękuje w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego odebrał akt powołania. -Dziękuje Marszałkowi Województwa Lubelskiego, Panu Jarosławowi Stawiarskiemu za zaufanie - mówi w rozmowie z naszym Portalem Starosta. więcej»