Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Kiedy wiata garażowa jest naprawdę potrzebna?

Dodał: red, edycja: 2019-04-24 14:16:36 Komentarze ()  (czytane 1685 razy)

Budując dom nie wyobrażamy sobie, aby nie posiadać garażu. Problem pojawia się w momencie, gdy w garażu zaczyna brakować miejsca, a potrzebujemy miejsca parkingowego chociażby dla drugiego auta. Rozwiązaniem jest budowa wiaty garażowej. To najbardziej praktyczne i najmniej czasochłonne rozwiązanie. więcej»

TAGI: wiata garażowa, wiata dla auta, motoryzacja, biłgoraj

Kupujesz materiały budowlane? Na to powinieneś zwrócić uwagę

Dodał: red, edycja: 2017-02-13 12:04:17 Komentarze ()  (czytane 2440 razy)

Budowa domu to poważna, a często wręcz życiowa inwestycja. W myśl zasady, że tylko zamożni mogą sobie pozwolić na kupowanie najtańszych towarów, ponieważ to ich właśnie stać na późniejsze wysokie koszty eksploatacji lub usuwanie ewentualnych awarii i wykonywanie remontów, możesz decydować się na najtańsze rozwiązania w zakresie materiałów budowlanych lub na niekoniecznie takie. więcej»

TAGI: dom i budownictwo, materiały budowlane, biłgoraj, budowa domu

Rozbudowa domu jednorodzinnego

Dodał: red, edycja: 2015-11-17 13:44:25 Komentarze ()  (czytane 15664 razy)

Rozbudowa domu musi być przeprowadzona zgodnie z prawem budowlanym. Nie jest istotne, czy będzie to dobudowa, czy też nadbudowa domu, wymogi urzędnicze muszą być spełnione. więcej»

TAGI: rozbudowa domu jednorodzinnego, budownictwo jednorodzinne, biłgoraj, budownictwo biłgoraj

brak zdjęcia

Zdecydowali na co wydadzą pieniądze w 2011 roku

Dodał: red, edycja: 2011-02-09 16:18:40 Komentarze ()  (czytane 1983 razy)

budzet_powiatu.jpg

Radni rady Powiatu w Biłgoraju, na ostatniej sesji przegłosowali uchwałę budżetową zaproponowaną przez Starostę Biłgorajskiego. Szacowany deficyt na rok 2011 to blisko 12 mln zł. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

Opłatek władz Powiatu Biłgorajskiego

więcej

Sport

Ferie z karate (FOTO)

Dobiegły końca "Ferie z karate", organizowane dla dzieci, młodzież i rodziców. Dziś na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraj odbyło się uroczyste podsumowanie. Połączone zostało z podsumowanie realizacji w Biłgoraju, programu "Sportowy Talent". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ferie młodzieży z biłgorajskiego KSM-u

Młodzież z KSM skupiona przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju wzięła udział w feryjnym wyjeździe do Białego Dunajca zorganizowanego przez Fundację Gaudium et Spes w Biłgoraju. Uczestnicy udali się szlakiem Papieża Polaka od Wadowic przez Kalwarię Zebrzydowską, Kasprowy Wierch, Księżówka do Łagiewniki. więcej»

więcej

Polityka

Lekarz z Biłgoraja pokieruje szpitalem w Radecznicy

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy mieszkańcowi Biłgoraja, Łukaszowi Łobejce. Nastąpiło to po odwołaniu ze stanowiska, dotychczasowego dyrektora, Tomasza Czyżewskiego. więcej»