Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Festyn 'Na ludowo i sportowo'

Dodał: red, edycja: 2018-06-19 12:47:15 Komentarze ()  (czytane 1964 razy)

W minioną niedzielę, na stadionie sportowym, w Tereszpolu - Zaorendzie odbył się festyn „Na sportowo i ludowo”. Świętowanie rozpoczęło się od Tereszpolskiego Biegu Rodzinnego na dystansie 2 km. W biegu mogli wziąć udział wszyscy, niezależnie od wieku. Ci, którzy dobiegli do mety, otrzymali pamiątkowe medale. więcej»

TAGI: festyn sportowy, gmina tereszpol, na sportowo i na ludowo, sport biłgoraj

Dzień Języków Obcych w Tereszpolu - Zaorendzie

Dodał: red, edycja: 2017-12-05 13:03:51 Komentarze ()  (czytane 1474 razy)

29 listopada w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu - Zaorendzie odbył się Dzień Języków Obcych. Nawiązanie do kultury niemieckiej i angielskiej widoczne było w muzyce, która królowała tego dnia w szkole. Korytarze zostały oklejone kolorowymi kartkami z obcojęzycznymi zwrotami. więcej»

TAGI: tereszpol zaorenda, zespół szkół samorządowych w tereszpolu, dzień języków obcych, oświata biłgoraj

Bajecznie kolorowa chemia

Dodał: red, edycja: 2017-03-03 14:47:52 Komentarze ()  (czytane 1137 razy)

W ZSS w Tereszpolu - Zaorendzie odbyły się zorganizowane przez bibliotekę publiczną pokazy fizyko - chemiczne dla przedszkolaków „Bajecznie kolorowa chemia”. Pokazy zorganizowano dzięki dofinansowaniu, jakie biblioteka uzyskała od firmy Model Opakowania. więcej»

TAGI: gmina tereszpol, kolorowa chemia, pokazy chemiczne, oświata biłgoraj

Bożonarodzeniowe stroiki i ozdoby

Dodał: red, edycja: 2016-12-23 13:00:27 Komentarze ()  (czytane 2699 razy)

Stroik świąteczny to obowiązkowa ozdoba wigilijnego stołu. W bibliotece w Tereszpolu odbyło się spotkanie podczas którego każdy mógł spróbować swoich sił i własnoręcznie wykonać stroiki. więcej»

TAGI: stroiki bożonarodzeniowe, ozdoby świąteczne, gmina tereszpol, biblioteka w tereszpoli

REKLAMA

Telewizja

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę

80. rocznica bombardowania Frampola

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

więcej

Sport

Młodzi szachiści rywalizowali w Goździe Lipińskim

W drugim tygodniu października br. do Gozdu Lipińskiego przybyło 34 najlepszych młodych szachistów Gminy Biszcza reprezentujących 3 szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy, Szkoła Podstawowa w Bukowinie oraz w roli gospodarza i organizatora - Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Goździe Lipińskim). więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Wdzięczność

„Jezu, Nauczycielu, zmiłuj się nad nami!” – tak wstrząsająco dziesięciu trędowatych zwróciło się w stronę Jezusa, Który szedł przez pogranicze Galilei i Samarii. To wołanie o pomoc było wyrazem ich wiary i zaufania oraz uznania, że Mistrz i Zbawiciel to Jezus Chrystus. Ich nadzieja i zaufanie, że dostąpią zbawienia nie zawiodły – zostali uzdrowieni. więcej»

więcej

Polityka

Wyniki wyborów do Senatu RP

Dane z 84 na 98 obwodowych komisji wyborczych (85,71%) dotyczące wyborów do Senatu RP. Startowało trzech kandydatów, z danych PKW wynika, że ponad 71% otrzymał kandydat Jerzy Chróścikowski. więcej»