Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Zakaz parkowania przed Urzędem Miasta Biłgoraj

Dodał: red, edycja: 2019-04-17 06:47:00 Komentarze ()  (czytane 2733 razy)

Od dziś nie zaparkujemy już przed biłgorajskim ratuszem. W związku z rewitalizacją Placu Wolności wykonawca rozpoczęła prace polegające na ogrodzeniu placu budowy przyległego do budynku Urzędu i części parkowej. -Wiąże się to z zakazem parkowania samochodów na terenie placu przed budynkiem Urzędu. Zakaz parkowania będzie obowiązywał od dziś do odwołania - informuje Paweł Jednacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta. więcej»

TAGI: zakaz parkowania, rewitalizacja, śródmieście, biłgoraj

W czwartki ul. Dąbrowskiego jeżdżą po chodniku (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2011-07-22 11:29:27 Komentarze ()  (czytane 4620 razy)

W dni targowe na ulicy Dąbrowskiego w okolicy miejskiego targowiska obowiązuje zakaz parkowania, niestety skrzyżowanie z ulicą Czerwonego Krzyża znak zakazu znosi. To powoduje, że bez konsekwencji kierowcy parkują samochody na ul. Dąbrowskiego od ul. Czerwonego Krzyża do ulicy Generała Sikorskiego. Skutkuje to tym, iż dwa samochody nie mogą się minąć, kierowcy więc jeżdżą po chodniku. więcej»

TAGI:

Łączone patrole Straży Miejskiej i Policji wracają na ulice Biłgoraja

Dodał: red, edycja: 2011-03-31 10:51:21 Komentarze ()  (czytane 1905 razy)

Przedsięwzięcie to jest wynikiem porozumienia Komendanta Powiatowego Policji ze Strażą Miejską. Aktualnie, służby łączone policjantów ze strażnikami miejskimi wystawiane są przede wszystkim w weekendy. Patrolują miejsca, w których gromadzi się młodzież. więcej»

TAGI:

Telewizja

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

więcej

Sport

Bieg mikołajkowy i IV Cross Bojarski (FOTO)

Ze skweru obok kościoła Wniebowzięcia NMP nad Biłgorajski Zalew Bojary, ruszył rekreacyjny bieg mikołajkowy. Na mecie, rozstrzygnięto konkurs na najlepsze świąteczne przebranie oraz zainaugurowano IV Cross Bojarski. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Niepokalane Poczęcie

Niemalże w samym środku Adwentu rozbłyska wielka Uroczystość, która wskazuje na wdzięk Odkupiciela: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Ten dzień wtapia się w Adwent, czas oczekiwania na obchody narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa w Boże Narodzenie. więcej»

więcej

Polityka

Rusza remont Biblioteki Miejskiej w Tarnogrodzie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnogrodzie w 22 lipca br. podpisała umowę z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Modernizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnogrodzie wraz z zakupem wyposażenia w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016 - 2020”. Całkowita kwota zadania to 2,6 mln zł. więcej»