Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Zakaz parkowania przed Urzędem Miasta Biłgoraj

Dodał: red, edycja: 2019-04-17 06:47:00 Komentarze ()  (czytane 3107 razy)

Od dziś nie zaparkujemy już przed biłgorajskim ratuszem. W związku z rewitalizacją Placu Wolności wykonawca rozpoczęła prace polegające na ogrodzeniu placu budowy przyległego do budynku Urzędu i części parkowej. -Wiąże się to z zakazem parkowania samochodów na terenie placu przed budynkiem Urzędu. Zakaz parkowania będzie obowiązywał od dziś do odwołania - informuje Paweł Jednacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta. więcej»

TAGI: zakaz parkowania, rewitalizacja, śródmieście, biłgoraj

W czwartki ul. Dąbrowskiego jeżdżą po chodniku (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2011-07-22 11:29:27 Komentarze ()  (czytane 4853 razy)

W dni targowe na ulicy Dąbrowskiego w okolicy miejskiego targowiska obowiązuje zakaz parkowania, niestety skrzyżowanie z ulicą Czerwonego Krzyża znak zakazu znosi. To powoduje, że bez konsekwencji kierowcy parkują samochody na ul. Dąbrowskiego od ul. Czerwonego Krzyża do ulicy Generała Sikorskiego. Skutkuje to tym, iż dwa samochody nie mogą się minąć, kierowcy więc jeżdżą po chodniku. więcej»

TAGI:

Łączone patrole Straży Miejskiej i Policji wracają na ulice Biłgoraja

Dodał: red, edycja: 2011-03-31 10:51:21 Komentarze ()  (czytane 1973 razy)

Przedsięwzięcie to jest wynikiem porozumienia Komendanta Powiatowego Policji ze Strażą Miejską. Aktualnie, służby łączone policjantów ze strażnikami miejskimi wystawiane są przede wszystkim w weekendy. Patrolują miejsca, w których gromadzi się młodzież. więcej»

TAGI:

Telewizja

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Koncert Pauliny Mazepy, zakończył tegoroczny piknik ekologiczny w Biłgoraju

więcej

Sport

RCEZ piąte w kraju!

Reprezentacja RCEZ w Biłgoraju dobrze zaprezentowała się w ogólnopolskich zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Sportu, zajmując drużynowo wysokie V miejsce. Na najwyższym miejscu podium stanął Hubert Ćwikła, a Dominik Piętak był drugi, obydwaj startowali w biegu na 400 metrów. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Poezja śpiewana w BCK. Drugi dzień Spotkań to koncert konkursowy i występy przyjaciół (FOTO)

Drugi dzień biłgorajskich Spotkańz Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską, to przede wszystkim przesłuchania konkursowe, w których wykonawcy walczą o „Gęste Sito Krytyki” oraz nagrody w kategorii aktorskiej i wykonawczej, a koncert zakończą „Przyjaciele”. więcej»

więcej

Polityka

Burmistrz Biłgoraja zakończył kwarantannę

Dziś Janusz Rosłan, burmistrz Biłgoraja zakończył kwarantannę. Przez ostatnie 7 dni przebywał na niej decyzją biłgorajskiego Sanepidu. Dziś gościł na 32. Spotkaniach z Poezją Śpiewaną i Piosenką Autorską. więcej»