Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Zakaz parkowania przed Urzędem Miasta Biłgoraj

Dodał: red, edycja: 2019-04-17 06:47:00 Komentarze ()  (czytane 2837 razy)

Od dziś nie zaparkujemy już przed biłgorajskim ratuszem. W związku z rewitalizacją Placu Wolności wykonawca rozpoczęła prace polegające na ogrodzeniu placu budowy przyległego do budynku Urzędu i części parkowej. -Wiąże się to z zakazem parkowania samochodów na terenie placu przed budynkiem Urzędu. Zakaz parkowania będzie obowiązywał od dziś do odwołania - informuje Paweł Jednacz, rzecznik prasowy Urzędu Miasta. więcej»

TAGI: zakaz parkowania, rewitalizacja, śródmieście, biłgoraj

W czwartki ul. Dąbrowskiego jeżdżą po chodniku (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2011-07-22 11:29:27 Komentarze ()  (czytane 4652 razy)

W dni targowe na ulicy Dąbrowskiego w okolicy miejskiego targowiska obowiązuje zakaz parkowania, niestety skrzyżowanie z ulicą Czerwonego Krzyża znak zakazu znosi. To powoduje, że bez konsekwencji kierowcy parkują samochody na ul. Dąbrowskiego od ul. Czerwonego Krzyża do ulicy Generała Sikorskiego. Skutkuje to tym, iż dwa samochody nie mogą się minąć, kierowcy więc jeżdżą po chodniku. więcej»

TAGI:

Łączone patrole Straży Miejskiej i Policji wracają na ulice Biłgoraja

Dodał: red, edycja: 2011-03-31 10:51:21 Komentarze ()  (czytane 1910 razy)

Przedsięwzięcie to jest wynikiem porozumienia Komendanta Powiatowego Policji ze Strażą Miejską. Aktualnie, służby łączone policjantów ze strażnikami miejskimi wystawiane są przede wszystkim w weekendy. Patrolują miejsca, w których gromadzi się młodzież. więcej»

TAGI:

Telewizja

Studniówka "Elektryka" 2020

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

więcej

Sport

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Sen nocy leśnej - niezwykły kalendarz GOK w Goraju

Wyszła 8. edycja stylizowanego kalendarza Gminy Goraj. Powstał on z udziałem mieszkańców Gminy, którzy wcielili się m. in. w rolę modeli. Został wydany w nakładzie 600 sztuk i jest rozdysponowany w celach promocyjnych. więcej»

więcej

Polityka

Biłgoraj na IV miejscu spośród 212 miast w Polsce

Miasto Biłgoraj z projektem „BiłgoRAJ mieszkańców. Tu chce się żyć!” znalazło się w pierwszej czwórce miast, których zarysy projektów najwyżej oceniono na liście rankingowej Programu "Rozwój lokalny". Program „Rozwój lokalny” jest adresowany do małych i średnich miast znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji społeczno-gospodarczej. więcej»