Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Szeliga o biłgorajskim szpitalu

Dodał: red, edycja: 2018-10-17 14:19:03 Komentarze ()  (czytane 13406 razy)

Dziś przed siedzibą biłgorajskiego szpitala odbyła się konferencja kandydata na Burmistrza Piotra Szeliga na temat sytuacji w biłgorajskim szpitalu i rozwiązaniach jakie proponuje KWW Piotra Szeliga "Razem dla Biłgoraja". więcej»

TAGI: szpital w biłgoraju, kww razem dla biłgoraja, piotr szeliga, kampania wyborcze

Stanowisko w sprawie ostatnich wydarzeń wokół biłgorajskiego szpitala

Dodał: red, edycja: 2018-03-21 16:02:50 Komentarze ()  (czytane 4839 razy)

Publikujemy stanowisko posła na Sejm RP Piotra Olszówki, w sprawie obecnej sytuacji spółki Arion i biłgorajskiego szpitala. więcej»

TAGI: poseł piotr olszówka, stanowisko w sprawie szpitala, szpital w biłgoraju, spółka arion

Podsumowujemy dwa lata kadencji samorządu powiatu

Dodał: red, edycja: 2012-11-07 07:05:33 Komentarze ()  (czytane 5303 razy)

W wywiadzie ze Starostą Marianem Tokarskim podsumowujemy minione dwa lata obecnej kadencji władz powiatowych. Pytamy o koalicję rządzącą powiatem, inwestycje, służbę zdrowia, oświatę oraz pozyskane środki zewnętrzne. więcej»

TAGI: Starostwo Powiatowe, Marian Tokarski, starosta, Rada Powiatu

Żegnamy was ALLELUJA!!! (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2012-08-04 16:01:22 Komentarze ()  (czytane 3984 razy)

4 sierpnia br. biłgorajscy pielgrzymi dołączyli do XXX Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Z Biłgoraja wyruszyły trzy grupy: grupa Nr 3 z parafii św. Marii Magdaleny, grupa Nr 4 z parafii Wniebowzięcia NMP i grupa Nr 7 z parafii św. Jerzego. więcej»

TAGI:

REKLAMA

O zabezpieczeniu zdrowotnym i bezrobociu

Dodał: red, edycja: 2011-09-18 22:06:24 Komentarze ()  (czytane 3134 razy)

O środkach na zabezpieczenie zdrowotne w naszym województwie, jego zrównoważonym rozwój, aktywność i przedsiębiorczość jako sposobie na walkę z bezrobociem mówiła Genowefa Tokarska na spotkaniu z wyborcami, które w Józefowie (Gmina Józefów) odbyło się w ostatni weekend. więcej»

TAGI:

Ordynator szpitala w Tarnogrodzie chce odejść z pracy

Dodał: red, edycja: 2011-05-18 10:22:11 Komentarze ()  (czytane 4577 razy)

6 kwietnia br., po ponad dwumiesięcznej przerwie i walce mieszkańców Gminy Tarnogród i Gmin ościennych przywrócony został do funkcjonowania Oddział Wewnętrzny w Tarnogrodzie. Po niespełna miesiącu, z decyzją odejścia z pracy nosi się ordynator Zdzisław Kubaj (na zdjęciu). więcej»

TAGI:

Starosta w ogniu pytań (AUDIO)

Dodał: red, edycja: 2011-01-04 16:33:34 Komentarze ()  (czytane 4535 razy)

Sytuacja szpitala, kwestie wypowiedzeń dla "białego personelu" oraz zabezpieczenie zdrowotne mieszkańców powiatu - m. in. te kwestie zdominowały ostatnią w 2010 roku sesję Rady Powiatu w Biłgoraju. Na interpelacje radnych odpowiadał Starosta. więcej»

TAGI:

Na sesji dyskusja o szpitalu

Dodał: red, edycja: 2010-12-18 16:55:36 Komentarze ()  (czytane 8333 razy)

Już na drugiej sesji VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju, jak zły szeląg wraca temat biłgorajskiego szpitala. O placówce głośno m. in. za sprawą utraty kontraktu dla terenowej placówki w Tarnogrodzie. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Studniówka "Elektryka" 2020

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

więcej

Sport

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Sen nocy leśnej - niezwykły kalendarz GOK w Goraju

Wyszła 8. edycja stylizowanego kalendarza Gminy Goraj. Powstał on z udziałem mieszkańców Gminy, którzy wcielili się m. in. w rolę modeli. Został wydany w nakładzie 600 sztuk i jest rozdysponowany w celach promocyjnych. więcej»

więcej

Polityka

Biłgoraj na IV miejscu spośród 212 miast w Polsce

Miasto Biłgoraj z projektem „BiłgoRAJ mieszkańców. Tu chce się żyć!” znalazło się w pierwszej czwórce miast, których zarysy projektów najwyżej oceniono na liście rankingowej Programu "Rozwój lokalny". Program „Rozwój lokalny” jest adresowany do małych i średnich miast znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji społeczno-gospodarczej. więcej»