Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Szeliga o biłgorajskim szpitalu

Dodał: red, edycja: 2018-10-17 14:19:03 Komentarze ()  (czytane 12391 razy)

Dziś przed siedzibą biłgorajskiego szpitala odbyła się konferencja kandydata na Burmistrza Piotra Szeliga na temat sytuacji w biłgorajskim szpitalu i rozwiązaniach jakie proponuje KWW Piotra Szeliga "Razem dla Biłgoraja". więcej»

TAGI: szpital w biłgoraju, kww razem dla biłgoraja, piotr szeliga, kampania wyborcze

Stanowisko w sprawie ostatnich wydarzeń wokół biłgorajskiego szpitala

Dodał: red, edycja: 2018-03-21 16:02:50 Komentarze ()  (czytane 4512 razy)

Publikujemy stanowisko posła na Sejm RP Piotra Olszówki, w sprawie obecnej sytuacji spółki Arion i biłgorajskiego szpitala. więcej»

TAGI: poseł piotr olszówka, stanowisko w sprawie szpitala, szpital w biłgoraju, spółka arion

Podsumowujemy dwa lata kadencji samorządu powiatu

Dodał: red, edycja: 2012-11-07 07:05:33 Komentarze ()  (czytane 5114 razy)

W wywiadzie ze Starostą Marianem Tokarskim podsumowujemy minione dwa lata obecnej kadencji władz powiatowych. Pytamy o koalicję rządzącą powiatem, inwestycje, służbę zdrowia, oświatę oraz pozyskane środki zewnętrzne. więcej»

TAGI: Starostwo Powiatowe, Marian Tokarski, starosta, Rada Powiatu

Żegnamy was ALLELUJA!!! (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2012-08-04 16:01:22 Komentarze ()  (czytane 3930 razy)

4 sierpnia br. biłgorajscy pielgrzymi dołączyli do XXX Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Z Biłgoraja wyruszyły trzy grupy: grupa Nr 3 z parafii św. Marii Magdaleny, grupa Nr 4 z parafii Wniebowzięcia NMP i grupa Nr 7 z parafii św. Jerzego. więcej»

TAGI:

REKLAMA

O zabezpieczeniu zdrowotnym i bezrobociu

Dodał: red, edycja: 2011-09-18 22:06:24 Komentarze ()  (czytane 3098 razy)

O środkach na zabezpieczenie zdrowotne w naszym województwie, jego zrównoważonym rozwój, aktywność i przedsiębiorczość jako sposobie na walkę z bezrobociem mówiła Genowefa Tokarska na spotkaniu z wyborcami, które w Józefowie (Gmina Józefów) odbyło się w ostatni weekend. więcej»

TAGI:

Ordynator szpitala w Tarnogrodzie chce odejść z pracy

Dodał: red, edycja: 2011-05-18 10:22:11 Komentarze ()  (czytane 4543 razy)

6 kwietnia br., po ponad dwumiesięcznej przerwie i walce mieszkańców Gminy Tarnogród i Gmin ościennych przywrócony został do funkcjonowania Oddział Wewnętrzny w Tarnogrodzie. Po niespełna miesiącu, z decyzją odejścia z pracy nosi się ordynator Zdzisław Kubaj (na zdjęciu). więcej»

TAGI:

Starosta w ogniu pytań (AUDIO)

Dodał: red, edycja: 2011-01-04 16:33:34 Komentarze ()  (czytane 4478 razy)

Sytuacja szpitala, kwestie wypowiedzeń dla "białego personelu" oraz zabezpieczenie zdrowotne mieszkańców powiatu - m. in. te kwestie zdominowały ostatnią w 2010 roku sesję Rady Powiatu w Biłgoraju. Na interpelacje radnych odpowiadał Starosta. więcej»

TAGI:

Na sesji dyskusja o szpitalu

Dodał: red, edycja: 2010-12-18 16:55:36 Komentarze ()  (czytane 8160 razy)

Już na drugiej sesji VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju, jak zły szeląg wraca temat biłgorajskiego szpitala. O placówce głośno m. in. za sprawą utraty kontraktu dla terenowej placówki w Tarnogrodzie. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

więcej

Sport

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide - Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z miejscowości darmowe warsztaty - z mistrzami role - od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów! więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Elegancki prezent na 40. urodziny dla niej

40. urodziny kobiety to wyjątkowy jubileusz, który wymaga przygotowania jedynego w swoim rodzaju upominku. Ma on nie tylko pozytywnie zaskoczyć obdarowaną, ale również sprawić, że kolejna rocznica urodzin zapadnie jej w pamięć na długie lata życia. więcej»

więcej

Polityka

Władze powiatu złożyły zawiadomienie do Prokuratury. Sprawa dotyczy biłgorajskiego szpitala. Mamy komentarz Starosty i syndyka masy upadłościowej Spółki Arion

Wczoraj, władze Powiatu Biłgorajskiego złożyły zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Dotyczy ono możliwości przywłaszczania sobie przez nieustalonego sprawcę lub sprawców powierzonych rzeczy ruchomych o łącznej wartości blisko 290 tys. zł, stanowiących składniki majątku Powiatu Biłgorajskiego. Chodzi o sprzęt medyczny dzierżawiony przez Arion Szpitale Sp. z o. o. w upadłości. więcej»