Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Zmarł 24-latek, druga ofiara wczorajszego wypadku

Dodał: red, edycja: 2016-08-02 07:53:06 Komentarze ()  (czytane 20867 razy)

W nocy zmarł 24-letni mieszkaniec Biłgoraja pasażer motocykla maki Suzuki, który wczoraj wieczorem zderzył się z osobowym Peugeotem na rogatkach Biłgoraja. Mężczyzna mimo pomocy przedmedycznej postronnych osób, zabezpieczenia medycznego przez służby i transportu do szpitala, nie przeżył. więcej»

TAGI: wypadek drogowy, biłgoraj, wypadek ze skutkiem śmiertelnym, wypadek motocyklisty

Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

więcej

Sport

IV Integracyjny Turniej Boccia (FOTO)

Już po raz czwarty w Biłgoraju rozegrany został Integracyjny Turniej Boccia dla Osób Niepełnosprawnych. Jego organizatorami był Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju i Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tegorocznej edycji udział wzięło kilkanaście placówek z Województwa Lubelskiego. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

"Paprocie zakwitły krwią partyzantów"

Wystawę pt. "Paprocie zakwitły krwią partyzantów", recz o najwiekszej w Polsce bitwie żołnierzy AK i BCh pod Osuchami, otwarto dziś oficjalnie w Biłgoraju. W galerii na I piętrze BCK prezentowanych jest 20 plansz obrazujących przygptowania i tło historyczne bitwy, jej przebieg, sylwetki dowódców i poszczególnych oddziałów oraz tragiczny finał. więcej»

więcej

Polityka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Potoku Górnym

W Potoku Górnym w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości odprawiona została przez proboszcza tutejszej parafii ks. Piotra Sobczuka Msza św. w intencji Ojczyzny, zostały złożone wieńce przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego, odbyła się także akademia przygotowana przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Potoku Górnym. więcej»