Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Posłanka u przedszkolaków. Przywiozła nagrody na konkurs

Dodał: red, edycja: 2016-09-27 15:27:39 Komentarze ()  (czytane 3940 razy)

27 września br. w Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w Biłgoraju odbyło się podsumowanie konkursu pt. "Moje wymarzone wakacje", w którym uczestniczyły m. in. przedszkolaki z Biłgoraja i Tarnogrodu. Dzieci przygotowały konkursowe prace, a poseł Agata Borowiec nagrody, dyplomy i słodycze. więcej»

TAGI: konkurs plastyczny, samorządowe przedszkole nr 1 w biłgoraju, moje wymarzone wakacje, poseł agata borowiec

'Wakacje' przeniesione na karton

Dodał: red, edycja: 2015-10-02 10:55:32 Komentarze ()  (czytane 1376 razy)

Wymarzone wakacje były tematem I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży pod wspólnym hasłem „WAKACJE”. Impreza została zorganizowana przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jeleniej Górze. Udział w tej imprezie przyniósł wspaniały sukces dzieciom z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia przy MDK w Biłgoraju. Prace Julii Kuraś i Ani Pędziwiatr zdobyły nagrody, a Julii Wasąg i Pauli Kaczor - wyróżnienia. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, tęczowa malarnia, biłgoraj

Telewizja

Studniówka "Elektryka" 2020

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

więcej

Sport

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Wspomnień ferii czas...

Styczeń dobiega końca, a wraz z nim zakończyły się zajęcia przygotowane na czas ferii zimowych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Biłgoraju z/s w Soli. Podobnie jak w latach ubiegłych, także w tym roku biblioteka przygotowała dla młodych czytelników ciekawą ofertę na czas wolny od zajęć szkolnych. więcej»

więcej

Polityka

Miasto Biłgoraj i Powiat Biłgorajski jednymi z liderów Ogólnopolskiego Rankingu Gmin i Powiatów 2019

Jury Konkursu organizowanego przez Związek Powiatów Polskich wybrało najlepsze, najbardziej rozwojowe samorządy. Na liście laureatów w podziale na poszczególne rodzaje jednostek samorządu terytorialnego znalazły się między innymi Miasto Biłgoraj i Powiat Biłgorajski. więcej»