Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Osiągnięcia w konkursie „Okiem artysty - Vincent Van Gogh”

Dodał: red, edycja: 2020-01-24 15:40:06 Komentarze ()  (czytane 958 razy)

16 wychowanek z MDK w Biłgoraju zostało laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Okiem artysty - Vincent Van Gogh" organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" we Wrocławiu. Na konkurs wpłynęły 1 992 prace plastyczne (malarstwo, rysunek, grafika, fotografia, rzeźba) ze 174 szkół i pracowni plastycznych z całej Polski. więcej»

TAGI: konkurs plastyczny, mdk biłgoraj, okiem artysty, van gogh

Wernisaż prac Ukrainki, uczennicy ZSZiO w Biłgoraju, Marty Voznenko

Dodał: red, edycja: 2019-05-16 11:38:20 Komentarze ()  (czytane 2002 razy)

W galerii „Korytarz” Biłgorajskiego Centrum Kultury odbył się dziś wernisaż prac uczennicy Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju - Marty Voznenko. Pochodzi ona z miasta Biała Cerkiew na Ukrainie. Tam także przez 9 lat, uczęszczała do Szkoły Akademicko - Plastycznej. więcej»

TAGI: wernisaż, wystawa, bck biłgoraj, marta voznenko

Sukces w konkursie plastycznym dziewcząt z MDK

Dodał: red, edycja: 2016-05-12 12:10:49 Komentarze ()  (czytane 2324 razy)

Emilia Gałka została nagrodzona, a Weronika Kamieniec i Weronika Mazurek wyróżnione. Ich prace znalazły się wśród najlepszych w XIV Międzynarodowym Biennale Twórczości Dzieci i Młodzieży - „Wielcy Znani i Nieznani” organizowanym przez MDK w Rybniku. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, weronika mazurek, emilia gałka, weronika kamieniec

'Autoportret, czyli portret własny'

Dodał: red, edycja: 2015-04-22 12:16:38 Komentarze ()  (czytane 2944 razy)

Weronika Mazurek, Michał Osiński i Gabriela Tutka – wychowankowie pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia z MDK w Biłgoraju zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Autoportret, czyli portret własny”. Impreza zorganizowana została przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Grudziądzu. więcej»

TAGI: autoportret, czyli portret własny, mdk biłgoraj, pracownia plastyczna tęczowa malarnia, ogólnopolski konkurs plastyczny

REKLAMA

Telewizja

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

więcej

Sport

Powiązani z Biłgorajem księżą Mistrzami Europy

Dziś kończą się w Czechach Mistrzostwa Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Ze złotym medalem wracają kapłani reprezentujący Polskę. Blisko połowę drużyny stanowią księżą z Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej, w tym ci, którzy związani są z Biłgorajem. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Koncert karnawałowy w Biłgorajskim Centrum Kultury (FOTO, VIDEO)

Tańcem i przebojami muzyki polskiej i światowej w Biłgoraju pożegnano tegoroczny karnawał. Zespoły pracujące przy Biłgorajskim Centrum Kultury i zaproszeni goście, wystąpili w specjalnym "Koncercie Karnawałowym". więcej»

więcej

Polityka

Europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin tworzyli biuro poselskie w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

W Biłgoraju, w miejscu gdzie biuro mieli byli posłowie Piotr Szeliga i Piotr Olszówka, wspólne biuro otworzyło dziś dwoje wysokich polityków partii rządzącej, to europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin. Obok biura poselskiego poseł Beaty Strzałki PiS i Krzysztofa Grabczuka (PO), to trzecie biuro poselskie na Ziemi Biłgorajskiej. więcej»