Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Sprawozdania z działalności Arion Szpitale za 2014 rok

Dodał: red, edycja: 2015-02-26 19:48:49 Komentarze ()  (czytane 4206 razy)

Podczas lutowej sesji Rady Powiatu w Biłgoraju, radni zapoznali się ze sprawozdaniem z działalności Arion Szpitale sp. z o. o. Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju, za 2014 rok. Na pytania radnych odpowiadał Piotr Krawiec dyrektor biłgorajskiego szpitala. więcej»

TAGI: arion szpitale, szpital w biłgoraju, działalnośc szpitala w 2014 roku, zabezpiecznie medyczne

Oświadczenie Komitetu Referendalnego po sprawie w Sądzie

Dodał: red, edycja: 2013-03-05 10:29:13 Komentarze ()  (czytane 12574 razy)

Informacja Komitetu Referendalnego do odwołania Rady Powiatu w Biłgoraju. W dniu 27. 02. 2013 r. odbyło się posiedzenie Sądu Rejonowego w Biłgoraju II Wydział Karny wskutek wniesienia przez Starostę Mariana Tokarskiego aktu oskarżenia przeciwko pełnomocnikowi komitetu Józefowi Łabie o popełnienie przestępstwa pomówienia z art. 212 kk. więcej»

TAGI: sąd rejonowy w biłgoraju, wydział karny, komitet referendalny, odwołania ready powiatu

Głos władzy samorządowej Tarnogrodu w walce o szpital

Dodał: red, edycja: 2012-08-23 14:58:52 Komentarze ()  (czytane 3942 razy)

Publikujemy stanowisko Burmistrzów Tarnogrodu i Rady Miejskiej odnośnie funkcjonowania Oddziału Wewnętrznego w Tarnogrodzie oraz planów otwarcia w na jego bazie Oddziału Psychiatrycznego z terapią uzależnień. więcej»

TAGI:

Szpital w Tarnogrodzie: Kiedy ruszy remont?

Dodał: red, edycja: 2012-08-02 15:37:02 Komentarze ()  (czytane 2431 razy)

W związku z planowanym remontem, z końcem czerwca br., szpital w Tarnogrodzie przestał przyjmować pacjentów, od tego czasu minął ponad miesiąc, i jak wynika z naszych informacji prace remontowe jeszcze nie ruszyły. więcej»

TAGI:

REKLAMA

PiS zaniepokojony sytucją w szpitalu w Tarnogrodzie

Dodał: red, edycja: 2012-06-28 13:50:55 Komentarze ()  (czytane 3960 razy)

Po naszym artykule, w którym poinformowaliśmy Państwa, że tarnogrodzki szpital zaprzestaje czasowo udzielać świadczeń, głos zabrał PiS. Z wiceprezesem Spółki Arion rozmawiał Michał Mulawa. więcej»

TAGI:

Interna w Tarnogrodzie ma ruszyć jeszcze w marcu tego roku

Dodał: red, edycja: 2011-03-15 09:48:24 Komentarze ()  (czytane 2559 razy)


Dyrektor Arion Zespół Opieki Zdrowotnej w Biłgoraju zapewnił podczas sesji Rady Powiatu, że Oddział Wewnętrzny w Tarnogrodzie ma zacząć funkcjonować w ciągu najbliższych dwóch tygodni. więcej»

TAGI:

Poseł chce wyjasnień od Starosty Biłgorajskiego

Dodał: red, edycja: 2011-03-10 13:21:18 Komentarze ()  (czytane 3163 razy)

Rzecz dotyczy sytuacji szpitala w Tarnogrodzie. O pomoc do Posła Sławomira Zawiślaka zwrócił się komitet się mieszkańców walczący o Oddział Wewnętrzny i Izbę Przyjęć w Tarnogrodzie. więcej»

TAGI:

Presja społeczna i wola walki o utrzymanie szpitala w Tarnogrodzie jest duża i ze wszech stron uzasadniona

Dodał: red, edycja: 2011-03-04 16:08:33 Komentarze ()  (czytane 4851 razy)

- Kwestia funkcjonowania Oddziału Wewnętrznego i Izby Przyjęć w Tarnogrodzie jest dla samorządu gminy priorytetem, ale nie aprobujemy radykalnych działań – mówi w wywiadzie dla bilgoraj.com.pl burmistrz Eugeniusz Stróż. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Mieszkańcy Tarnogrodu chcą zwołania nadzywczajnej sesji Rady Powiatu

Dodał: red, edycja: 2011-03-02 09:07:32 Komentarze ()  (czytane 2629 razy)

Specjalny wniosek w tej sprawie został już przygotowany. Ma zostać złożony w biurze Rady Powiatu. Sesja dotyczyła by doposażenia szpitala w Tarnogrodzie w niezbędne wyposażenie oraz specjalistów w celu zapewnienia właściwej obsługi osób - pacjentów Oddziału Wewnętrznego oraz Izby Przyjęć. więcej»

TAGI:

Tarnogród walczy o szpital

Dodał: red, edycja: 2011-02-17 22:09:26 Komentarze ()  (czytane 3651 razy)

Powstał Zespół Mieszkańców skupiający mieszkańców Gminy Tarnogród i Gmin okolicznych, którym nie jest obcy los tarnogrodzkiego szpitala. W obronie placówki zebrano ponad 6 tys. podpisów, pisma trafiły także do władz województwa, lubelskiego oddziału NFZ, władz Starostwa Powiatowego, Spółki Arion oraz posłów na Sejm RP. więcej»

TAGI:

Na sesji dyskusja o szpitalu

Dodał: red, edycja: 2010-12-18 16:55:36 Komentarze ()  (czytane 8151 razy)

Już na drugiej sesji VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju, jak zły szeląg wraca temat biłgorajskiego szpitala. O placówce głośno m. in. za sprawą utraty kontraktu dla terenowej placówki w Tarnogrodzie. więcej»

TAGI:

Nie ma kontraktu dla szpitala w Tarnogrodzie

Dodał: red, edycja: 2010-11-26 10:58:18 Komentarze ()  (czytane 4170 razy)

Nie został jeszcze podpisany kontrakt na świadczenia usług medycznych ze środków NFZ w Oddziale Wewnętrznym i Izbie Przyjęć w Tarnogrodzie. Termin upływa dziś. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

więcej

Sport

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide - Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z miejscowości darmowe warsztaty - z mistrzami role - od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów! więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

100-lecie parafii rzymsko - katolickiej w Luchowie Górnym (FOTO)

Parafia rzymsko - katolicka w Luchowie Górnym świętuje jubileusz 100-lecia istnienia. Powołana jesienią 1919 roku, służy miejscowej wspólnocie wiernych. Świątynia, wybudowana w miejsce spalonej drewnianej budowli pierwotnie służyła unitom. Burzliwe dzieje kościoła odzwierciedlają historię południowo - wschodniej Polski. więcej»

więcej

Polityka

Pułkownik z Biłgoraja, powalczy o mandat posła. Bogdan Kiełbasa startuje z list

Pułkownik rezerwy Bogdan Kiełbasa będzie walczył o mandat poselski. Jego kandydaturę zgłosiła biłgorajskie struktury Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Ogłoszenie, że Bogdan Kiełbasa będzie startował z list "Lewicy, odbyło się dziś wieczorem podczas specjalnej konferencji. -Po ponad 34 latach zawodowej służby wojskowej powróciłem do Biłgoraja i tu na swojej drodze spotkałem otwartych i przyjaznych ludzi. Chcę im służyć - przyznaje kandydat. więcej»