Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Balbinka szuka domu

Dodał: red, edycja: 2019-04-01 12:22:20 Komentarze ()  (czytane 1157 razy)

O zmaltretowanej suczce, którą znaleziono przy drodze w Aleksandrowie informowaliśmy Państwa kilka tygodni temu. Dzięki zaangażowaniu dobrych ludzi i opiece Przychodni Weterynaryjnej WET - MEDICAL w Biłgoraju Balbinka wróciła do zdrowia. -To radosna, niezwykle towarzyska i lubiąca człowieka sunia. Jest łagodna, lubi spacery i jest pełna sił - mówi Sylwia Buszkowska - Znak. więcej»

TAGI: balbinka, pies szuka domu, wet-medical, sylwia buszkowska - znak

Trwa zbiórka środków na leczenie znalezionego w Aleksandrowie szczeniaka

Dodał: red, edycja: 2019-02-16 11:33:57 Komentarze ()  (czytane 2035 razy)

W III części Aleksandrowa, w rowie nieopodal kościoła znaleziono wczoraj konającego szczeniaka. Niespełna półroczna sunia była żywcem zjadana przez wszoły. Okazało się, że zwierze ma także rany cięte, które zdane mogą być przez człowieka. Trwa zbiórka środków na leczenie suczki i poszukiwanie osoby odpowiedzialnej za jej stan. więcej»

TAGI: szczeniak, biłgorajskie stowarzyszenie opieki nad zwierzątami, podaj łapę, sylwia buszkowska znak

Warsztaty dla właścicieli czworonogów

Dodał: red, edycja: 2016-08-11 12:41:39 Komentarze ()  (czytane 2172 razy)

Pchły, pasożyty, choroby, agresja, m. in. takie tematy podejmowane były na bezpłatnych warsztatach dla właścicieli czworonogów, które odbyły się w Biłgoraju 10 sierpnia br. Podczas spotkania omówione zostały najważniejsze tematy z zakresu opieki nad czworonogami, ochrony zdrowia i pomocy w przypadku zachorowań. więcej»

TAGI: fundacja bliżej pasji, śliski temat, monika dominik, sylwia buszkowska - znak

Animal Party – Biłgoraj 2015 (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2015-09-06 19:46:32 Komentarze ()  (czytane 3026 razy)

Na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury odbyła się szósta edycja Animal Party. Animal Party - jak podkreśla Sylwia Buszkowska - Znak to piknik zaadresowany do czworonogów i ich właścicieli. Jego organizatorem jest Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami „Podaj Łapę”. więcej»

TAGI: animal party, stowarzyszenie opieki nad zwierzętami poadj łapę, piknik rodzinny, biłgoraj

REKLAMA

Telewizja

Studniówka "Elektryka" 2020

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

więcej

Sport

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Kolędowanie po gorajsku (FOTO)

Było to XII Gorajskie Kolędowanie, czyli Przegląd Form Artystycznych o Tematyce Bożonarodzeniowej i Noworocznej. odbyło się ono w niedzielę, 26 stycznia br. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Goraju. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Kultury i Wójt Gminy Goraj. więcej»

więcej

Polityka

Ile w poszczególnych Gminach Powiatu Biłgorajskiego płaci się za śmieci?

Postanowiliśmy sprawdzić obowiązujące obecnie w poszczególnych Gminach Powiatu Biłgorajskiego stawki za odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych. Część samorządów na przełomie 2019 i 2020 roku ustaliła nowe stawki, w cześć Gmin obowiązują jeszcze stawki "stare". więcej»