Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Powiatowi Radni chcą by do Biłgoraja powrócił Zakład Energetyczny PGE

Dodał: red, edycja: 2017-06-22 17:21:36 Komentarze ()  (czytane 3267 razy)

Podczas czerwcowej sesji Rady Powiatu w Biłgoraju radni przyjęli stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju upoważniające Starostę Biłgorajskiego do podjęcia działań w celu przywrócenia funkcjonowania Zakładu Energetycznego PGE w Biłgoraju. Publikujemy treść stanowiska. więcej»

TAGI: stanowisko rady powiatu, zakład energetyczny w biłgoraju, stanosiwko rady powiatu w sprawie przywrócenia zak, biłgoraj

Dyskusja o sytuacji rolnictwa (AUDIO)

Dodał: red, edycja: 2016-10-25 14:45:26 Komentarze ()  (czytane 1999 razy)

Na październikowej sesji Rady Powiatu w Biłgoraju, poseł na Sejm RP Piotr Olszówka, radni Sejmiku Województwa Lubelskiego Zofia Woźnica i Michał Mulawa, rolnicy, zaproszeni goście i powiatowi radni dyskutowali o sytuacji polskiego rolnictwa. Podjęto stanowisko, które zostanie skierowane do władz centralnych. więcej»

TAGI: debata o sytuacji rolnictwa, rada powiatu w biłgoraju, powiat biłgorajski, stanowisko w sprawie trudnej sytuacji w rolnictwie

Biłgorajski PiS o 'janosikowym' i propozycji dla mieszkańców na przyszłoroczne wybory (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2013-11-26 20:06:41 Komentarze ()  (czytane 3593 razy)

Z udziałem posła Sławomira Zawiślaka, członków Zarządu Powiatowego PiS z Andrzejem Szarlipem na czele, w siedzibie biłgorajskiej "Solidarności" odbyła się konferencja prasowa poświęcona zmianom w ustawie o dochodach jednostek samorządowych. więcej»

TAGI: pis biłgoraj, janosikowe, konferencja prasowa, subwencja wyrównawcza

Nie bezcześćmy znaków i symboli religijnych w życiu publicznym

Dodał: red, edycja: 2013-11-14 10:36:21 Komentarze ()  (czytane 3770 razy)

Nie milkną echa wczorajszej konferencji prasowej posła Marka Poznańskiego, który skrytykował stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju odnośnie obrony Kościoła katolickiego. Publikujemy odpowiedz Stanisława Schodzińskiego. więcej»

TAGI: stanisław schodziński, stanowisko rady powiatu w biłgoraju, apel w obronie kościoła katolickiego, pedofilia

REKLAMA

Rada Powiatu w Biłgoraju w obronie Kościoła Katolickiego

Dodał: red, edycja: 2013-10-31 17:55:20 Komentarze ()  (czytane 8165 razy)

Stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju w obronie Kościoła katolickiego z dnia 31 października 2013 roku, przyjęte przez aklamację. więcej»

TAGI: kościół katolicki, rada powiatu w biłgoraju, w obronie kościoła katolickiego, stanowisko rady powiatu

Apel powiatowych radnych do Ministra Rolnictwa

Dodał: red, edycja: 2013-02-02 12:33:24 Komentarze ()  (czytane 2217 razy)

Stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju z dnia 31 stycznia 2013 r. skierowane do Ministra Rolnictwa w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania ,,Program rolnośrodowiskowy” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. więcej»

TAGI: rada powiatu w biłgoraju, rolnictwo biłgoraj, ministerstwo rolnictwa

Stanowisko Rady Powiatu w sprawie usunięcia Krzyża w Sejmie

Dodał: red, edycja: 2011-12-21 19:31:18 Komentarze ()  (czytane 4818 razy)

Poprzez aklamacje, radni powiatowi jednogłośnie przyjęli stanowisko, w którym Rada Powiatu stanowczo sprzeciwia się próbom usunięcia znaku Krzyża z Sali Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej oraz przestrzeni życia publicznego w naszej Ojczyźnie. więcej»

TAGI:

NFZ zmniejsza kwotę kontraktu na rok 2010

Dodał: TF, edycja: 2010-01-09 16:44:45 Komentarze ()  (czytane 3012 razy)

O blisko 6 milionów złotych przekroczy kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia szpital w Biłgoraju. Jeśli fundusz nie zapłaci za nad wykonania dług SP ZOZ-u wzrośnie o kolejne miliony. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Zaproszenie na XXVI sesję III kadencji Rady Powiatu

Dodał: KS, edycja: 2009-05-14 09:29:05 Komentarze ()  (czytane 1073 razy)

Sesja odbędzie się w dniu 21 maja 2009 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju przy ul. Dąbrowskiego 10. więcej»

TAGI:

Telewizja

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę

80. rocznica bombardowania Frampola

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

więcej

Sport

Młodzi szachiści rywalizowali w Goździe Lipińskim

W drugim tygodniu października br. do Gozdu Lipińskiego przybyło 34 najlepszych młodych szachistów Gminy Biszcza reprezentujących 3 szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy, Szkoła Podstawowa w Bukowinie oraz w roli gospodarza i organizatora - Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Goździe Lipińskim). więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Wiek nie jest przeszkodą...

Grupa biłgorajskich seniorów uznała, iż wiek nie jest przeszkodą w żadnej aktywności, a już na pewno nie w aktywności artystycznej, kulturalnej i społecznej. Inicjatywa pod nazwą „Wiek nie jest przeszkodą w śpiewaniu - obywatelska aktywność seniorów” była odpowiedzią na problem niskiej świadomości kulturalnej, muzycznej, artystycznej i patriotycznej seniorów z Biłgoraja i okolic. więcej»

więcej

Polityka

Nieoficjalnie Beata Strzałka posłem Ziemi Biłgorajskiej

Osiem mandatów dla Prawa i Sprawiedliwościowy, dwa dla Koalicji Obywatelskiej, jednym dla PSL i jeden dla SLD. Tak najprawdopodobniej wyglądać będzie podział mandatów do Sejmu w okręgu Nr 7. Posłem Ziemi Biłgorajskiej zostanie Beata Strzałka. więcej»