Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Powiatowi Radni chcą by do Biłgoraja powrócił Zakład Energetyczny PGE

Dodał: red, edycja: 2017-06-22 17:21:36 Komentarze ()  (czytane 3109 razy)

Podczas czerwcowej sesji Rady Powiatu w Biłgoraju radni przyjęli stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju upoważniające Starostę Biłgorajskiego do podjęcia działań w celu przywrócenia funkcjonowania Zakładu Energetycznego PGE w Biłgoraju. Publikujemy treść stanowiska. więcej»

TAGI: stanowisko rady powiatu, zakład energetyczny w biłgoraju, stanosiwko rady powiatu w sprawie przywrócenia zak, biłgoraj

Dyskusja o sytuacji rolnictwa (AUDIO)

Dodał: red, edycja: 2016-10-25 14:45:26 Komentarze ()  (czytane 1908 razy)

Na październikowej sesji Rady Powiatu w Biłgoraju, poseł na Sejm RP Piotr Olszówka, radni Sejmiku Województwa Lubelskiego Zofia Woźnica i Michał Mulawa, rolnicy, zaproszeni goście i powiatowi radni dyskutowali o sytuacji polskiego rolnictwa. Podjęto stanowisko, które zostanie skierowane do władz centralnych. więcej»

TAGI: debata o sytuacji rolnictwa, rada powiatu w biłgoraju, powiat biłgorajski, stanowisko w sprawie trudnej sytuacji w rolnictwie

Biłgorajski PiS o 'janosikowym' i propozycji dla mieszkańców na przyszłoroczne wybory (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2013-11-26 20:06:41 Komentarze ()  (czytane 3572 razy)

Z udziałem posła Sławomira Zawiślaka, członków Zarządu Powiatowego PiS z Andrzejem Szarlipem na czele, w siedzibie biłgorajskiej "Solidarności" odbyła się konferencja prasowa poświęcona zmianom w ustawie o dochodach jednostek samorządowych. więcej»

TAGI: pis biłgoraj, janosikowe, konferencja prasowa, subwencja wyrównawcza

Nie bezcześćmy znaków i symboli religijnych w życiu publicznym

Dodał: red, edycja: 2013-11-14 10:36:21 Komentarze ()  (czytane 3725 razy)

Nie milkną echa wczorajszej konferencji prasowej posła Marka Poznańskiego, który skrytykował stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju odnośnie obrony Kościoła katolickiego. Publikujemy odpowiedz Stanisława Schodzińskiego. więcej»

TAGI: stanisław schodziński, stanowisko rady powiatu w biłgoraju, apel w obronie kościoła katolickiego, pedofilia

REKLAMA

Rada Powiatu w Biłgoraju w obronie Kościoła Katolickiego

Dodał: red, edycja: 2013-10-31 17:55:20 Komentarze ()  (czytane 8062 razy)

Stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju w obronie Kościoła katolickiego z dnia 31 października 2013 roku, przyjęte przez aklamację. więcej»

TAGI: kościół katolicki, rada powiatu w biłgoraju, w obronie kościoła katolickiego, stanowisko rady powiatu

Apel powiatowych radnych do Ministra Rolnictwa

Dodał: red, edycja: 2013-02-02 12:33:24 Komentarze ()  (czytane 2198 razy)

Stanowisko Rady Powiatu w Biłgoraju z dnia 31 stycznia 2013 r. skierowane do Ministra Rolnictwa w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania pomocy finansowej w ramach działania ,,Program rolnośrodowiskowy” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. więcej»

TAGI: rada powiatu w biłgoraju, rolnictwo biłgoraj, ministerstwo rolnictwa

Stanowisko Rady Powiatu w sprawie usunięcia Krzyża w Sejmie

Dodał: red, edycja: 2011-12-21 19:31:18 Komentarze ()  (czytane 4757 razy)

Poprzez aklamacje, radni powiatowi jednogłośnie przyjęli stanowisko, w którym Rada Powiatu stanowczo sprzeciwia się próbom usunięcia znaku Krzyża z Sali Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej oraz przestrzeni życia publicznego w naszej Ojczyźnie. więcej»

TAGI:

NFZ zmniejsza kwotę kontraktu na rok 2010

Dodał: TF, edycja: 2010-01-09 16:44:45 Komentarze ()  (czytane 2990 razy)

O blisko 6 milionów złotych przekroczy kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia szpital w Biłgoraju. Jeśli fundusz nie zapłaci za nad wykonania dług SP ZOZ-u wzrośnie o kolejne miliony. więcej»

TAGI:

REKLAMA

brak zdjęcia

Zaproszenie na XXVI sesję III kadencji Rady Powiatu

Dodał: KS, edycja: 2009-05-14 09:29:05 Komentarze ()  (czytane 1051 razy)

Sesja odbędzie się w dniu 21 maja 2009 r. o godz. 15:00 w sali konferencyjnej Komendy Powiatowej PSP w Biłgoraju przy ul. Dąbrowskiego 10. więcej»

TAGI:

Telewizja

Zawody powiatowe OSP

Koncert w hołdzie partyzantom

Koncert chwały na podsumowanie Uroczystości Bożego Ciała

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

więcej

Sport

50-lecie "Tarpana" (FOTO)

Ludowy Zespół Sportowy "Tarpan" Korchów świętuje 50-lecie istnienia. To jeden z najstarszych klubów w Gminie Księżpol. Klub powstał w 1969 roku pod nazwą LZS Korchów. Jego pierwszym prezesem był Jan Padiasek, a wśród współzałożycieli m.in. Tadeusz Buczek i Czesław Pisklak. Od początku swojej działalności LZS w Korchowie stawia na piłkę nożną. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę (FOTO)

W niedzielę 14 lipca br. ulicami Biłgoraja - od kościoła Wniebowzięcia NMP do sanktuarium św. Marii Magdaleny - przeszła Krucjata Różańcowa za Ojczyznę organizowana przez różnorodne ruchy i stowarzyszenia religijne. więcej»

więcej

Polityka

Wicepremier Jacek Sasin "jedynką" PiS w naszym okręgu wyborczym. "Zamojszczyzna to moja druga mała Ojczyzna. Znam tutejsze problemy i chcę im zaradzać" (AUDIO)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, ogłosił "jedynki" list wyborczych PiS w jesiennych wyborach parametrycznych. Listę w okręgu wyborczym Nr 7 - obejmującym m. in. Powiat Biłgorajski - otwiera Wicepremier Jacek Sasin. Poprosiliśmy go o komentarz. więcej»