Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Spotkanie popielgrzymkowe pątników (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2020-09-23 20:56:25 Komentarze ()  (czytane 1028 razy)

Od Mszy świętej w sanktuarium św. Marii Magdaleny w Biłgoraju rozpoczęło się dziś spotkanie popielgrzymkowe, pątników Grupy św. Jerzego, Zamojsko - Lubaczowskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. W spotkaniu uczestniczył ks. Marek Mazurek, dyrektor pielgrzymki naszej diecezji. więcej»

TAGI: spotkanie popielgrzymkowe, pielgrzymka zamojsko - lubaczowska na jasną górę, ks. marek mazurek, biłgoraj pielgrzymka

Spotkanie popielgrzymkowe w Biłgoraju (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2017-09-18 10:28:15 Komentarze ()  (czytane 3365 razy)

Mszą świętą sprawowaną w sanktuarium św. Marii Magdaleny, rozpoczęło się popielgrzymkowe spotkanie pątników, którzy w tym roku pieszo z Biłgoraja szli na Jasną Górę. Pierwotnie zakładano wspólne ognisko, niestety niesprzyjająca pogoda spowodowała zmianę planów. Pielgrzymi spotkali się w auli franciszkańskiej. więcej»

TAGI: spotkanie popielgrzymkowe, piesza pielgrzymka na jasną górę, ks. adam malinowski, grupa ziemi biłgorajskiej

Spotkanie popielgrzymkowe

Dodał: red, edycja: 2015-09-20 23:21:14 Komentarze ()  (czytane 5711 razy)

Ksiądz Łukasz Kardaszewski - przewodnik biłgorajskiej grupy w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę - zorganizował spotkanie popielgrzymkowe. Złożyło się na nie Msza święta sprawowana w kościele pw. Trójcy Przenajświętszej Wniebowzięcia NMP w Biłgoraju i ognisko. więcej»

TAGI: ognisko popielgrzymkowe, piesza pielgrzymka na jasną górę, biłgoraj, ksiądz łukasz kardaszewski

,Dobrze, że jesteś' - spotkanie popielgrzymkowe Grupy Biłgorajskiej (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2014-09-16 06:04:04 Komentarze ()  (czytane 6881 razy)

W niedzielę 14 września na placu przed plebanią parafii św. Jerzego w Biłgoraju, odbyło się spotkanie popielgrzymkowe pątników Ziemi Biłgorajskiej, którzy niespełna miesiąc temu wspólnie wędrowali do tronu Matki Bożej Częstochowskiej. więcej»

TAGI: grupa ziemi biłgorajskiej, piesza pielgrzymka na jasną górę, ognisko pielgrzymkowe, spotkanie pielgrzymów w biłgoraju

REKLAMA

Telewizja

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju

Dodatkowy zasiłek na opiekę nad dziećmi w listopadzie

Starosta biłgorajski o sytuacji w DPS w Teodorówce

Zakończyła się rewitalizacja Placu Wolności. Tak wygląda inwestycja z lotu ptaka

Uroczystość Wszystkich Świętych

Strajk kobiet. Ulicami Biłgoraja przeszedł protest przeciw orzeczeniu TK

więcej

Sport

Dobry występ naszych karateków na zawodach w Kraśniku

Reprezentanci Klubu Karate Tradycyjnego Biłgoraj wywalczyli cztery medale podczas XIV Pucharu Lubelszczyzny w Karate Tradycyjnym, który odbył się 28 listopada 2020 w Kraśniku. Organizatorem Turnieju był Lubelski Związek Karate Tradycyjnego oraz Kraśnicki Klub Karate Tradycyjnego. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Międzynarodowy projekt niemiecko - polsko - ukraiński Open Call

27 listopada br. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 5 w Biłgoraju, uczestniczyli w inauguracji wystawy „Bygone Near”, która jest efektem projektu „Open Call”. Szkoła jest jednym z ośmiu uczestników tego projektu. Każdy kraj zaprezentował dokumentację fotograficzno - historyczną, zebraną w ciągu kilku miesięcy pracy nad projektem. więcej»

więcej

Polityka

XXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju

XXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu w Biłgoraju, która odbędzie się 30 listopada 2020 roku, o godzinie 16:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Biłgoraju ul. Kościuszki 94, z następującym porządkiem obrad więcej»