Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Jeżdżę z głową - w kasku! Warsztaty rolkowe na OSiRze (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2020-08-08 19:13:18 Komentarze ()  (czytane 1245 razy)

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju oraz biłgorajska szkółka rolkowa "Funrolki&Fit", pod patronatem Polskiego Związku Sportów Wrotkarskich zorganizowali wakacyjne warsztaty. Skierowane były do miłośników rolek, deskorolki i hulajnóg. Tematem przewodnim było bezpieczeństwo. więcej»

TAGI: skate park, jeżdzę z głową w kasku, osir biłgoraj, sprzęt sportowy

Aktywny Dzień Dziecka z rolkami i BMX-em (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2018-06-01 19:39:12 Komentarze ()  (czytane 2480 razy)

Do aktywnego i miłego spędzenia Dnia Dziecka, zaproszone zostały przez Funrolki&Fit wszystkie dzieci. Organizatorzy przygotowali warsztaty jazdy na rolkach oraz atrakcje dodatkowe, jak konkursy z nagrodami czy wspólny posiłek. Impreza odbyła się na biłgorajskim skate parku przy Ośrodku Sortu i Rekreacji. więcej»

TAGI: rolki, bmx, warsztaty, dzień dziecka

Skatepark znowu otwarty

Dodał: red, edycja: 2015-11-26 12:24:23 Komentarze ()  (czytane 1609 razy)

Na znajdującym się przy hali OSiR skateparku zakończyły się prace remontowe i obiekt został ponownie otwarty. Przedstawiciele Ośrodka Sportu i Rekreacji informują, że skate park w sezonie jesienno - zimowym czynny będzie codziennie w godzinach od 8:00 do 19:00, a światła zapalane będą w godzinach 16:00 – 19:00. więcej»

TAGI: skatepark biłgoraj, osir biłgoraj, obiekty sportowe biłgoraj, sport biłgoraj

Skatepark zamknięty. Trwają prace konserwatorskie

Dodał: red, edycja: 2015-11-03 14:21:36 Komentarze ()  (czytane 2259 razy)

Najprawdopodobniej do końca tego tygodnia zamknięty będzie skatepark przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Biłgoraju. Trwają prace konserwatorskie. Uspokajamy wszystkich, którzy zaniepokoili się jego zamknięciem. więcej»

TAGI: skatepark biłgoraj, osir biłgoraj, ośrodek sportu i rekreacji w biłgoraju, prace konserwatorskie skateparku

REKLAMA

Sportowe pożegnanie wakacji (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2012-09-09 19:46:49 Komentarze ()  (czytane 2761 razy)

Piknik "Pożegnanie wakacji" zorganizowany został na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju 9 września br. Był turniej koszykówki ulicznej, skate park show, pokazy modelarskie, mecz oldbojów oraz moc atrakcji dla dzieci. więcej»

TAGI:

Poseł od Palikota w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2011-10-29 21:20:21 Komentarze ()  (czytane 5666 razy)

Marek Poznański, w wyborach parlamentarnych startując z list Ruchu Palikota otrzymał ponad 16,6 tys. głosów i mandat posła. Na zaproszenie struktur powiatowych Ruchu 29 października br. gościł w Biłgoraju. O czym rozmawiano? więcej»

TAGI:

Benedykt Miszkin o młodzieży i z młodzieżą

Dodał: NN, edycja: 2010-11-13 19:02:59 Komentarze ()  (czytane 7514 razy)

W scenerii Centrum Kultury Niezależnej Pogotowie, kandydat na Burmistrza Miasta – Benedykt Miszkin przekonywał młodych do swojego programu. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Na złamanie karku

Dodał: AK, edycja: 2007-08-20 17:26:51 Komentarze ()  (czytane 7287 razy)

BBT_11.jpg
Jedni uważają ich za igrających ze śmiercią wariatów bez wyobraźni, inni za szaleńców, jeszcze inni patrząc z trwogą z politowaniem pukają się w głowę, są też tacy, którzy podziwiają ich odwagę, umiejętności i sprawność.
więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Koncert Pauliny Mazepy, zakończył tegoroczny piknik ekologiczny w Biłgoraju

Ruszył "Festiwal kultur"

więcej

Sport

Dzień bez samochodu i maraton MTB. Tak w Biłgoraju zachęcano do niskoemisyjnego transportu (FOTO)

Nad zalewem Bojary w Biłgoraju, z inicjatywy Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Biłgorajskiego Stowarzyszenia Kolaży "Miód Kozacki", odbył się dziś cykl wydarzeń związanych z dniem bez samochodu. Obok konkursów i atrakcji dla dzieci, był przejazd ulicami miasta i wyścig MTB. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Jubileusz 100-lecia parafii w Lipinach Górnych (FOTO)

Parafię erygował bp Marian Fulman tuż po odzyskaniu przez Polskę niepodległości. Powstała ona przy świątyni będącej przez pewien czas cerkwią prawosławną, a wcześniej parafią unicka. Dziś świętowano 100 lat parafii łacińskiej, wspomnione i podziękowano Bogu także za tych, którzy parafię przez lata tworzyli. więcej»

więcej

Polityka

Prezes PiS zawiesił posłów w prawach członków partii. Wśród zawieszonych poseł z Zamojszczyzny, były szef struktur partii

O zawieszeniu posłów poinformował Krzysztof Sobolewski przewodniczący Komitetu Wykonawczego Prawa i Sprawiedliwości. Z przekazanej przez niego informacji wyniak, iż decyzją prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego, z dniem dzisiejszym w prawach członka partii Prawo i Sprawiedliwość zawieszonych zostało 14 posłów. więcej»