Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Burmistrz chce remontu Urzędu Miasta

Dodał: red, edycja: 2013-01-29 17:11:29 Komentarze ()  (czytane 3156 razy)

Sprawa dotyczy zaadaptowania pomieszczeń, które obecnie zajmuje Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, jeszcze bowiem w tym roku Muzeum miałoby się przenieść do budynku przy ul. Kościuszki, w którym ulokowane były wydziały Starostwa Powiatowego. więcej»

TAGI: urząd miasta biłgoraj, biłgoraj

Radni podjęli uchwałę o wygaśnięciu mandatu Szeligi

Dodał: red, edycja: 2011-10-28 14:21:42 Komentarze ()  (czytane 4306 razy)

Rada Miasta Biłgoraj, na sesji w dniu 28 października br. podjęła uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Piotra Szeligi. Władze Miasta życzyły posłowi elektowi wszystkiego dobrego na nowej drodze działalności politycznej. Szeliga zapewnił, że z Biłgoraj się nie wyprowadza i będzie nadal działał na rzecz rozwoju Miasta i regionu. więcej»

TAGI:

Radny powinien dbać o mieszkańców

Dodał: red, edycja: 2011-01-20 17:16:57 Komentarze ()  (czytane 13054 razy)

-Staram się przygotowywać do każdej sesji, dlatego zgłosiłem już dużo interpelacji, zapytań i wniosków - mówi w rozmowie z bilgoraj.com.pl radny Piotr Szeliga, z którym rozmawiamy o roli PiS w Radzie Miasta i rozwoju Biłgoraja. więcej»

TAGI:

Telewizja

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

więcej

Sport

Walentynkowy Turniej Badmintona (WYNIKI)

W czwartek 13 lutego br. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju, odbył się VIII Walentynkowy Turniej Badmintona Mikstów o Puchar Dyrektora OSiR. Była to doskonała okazja, aby święto zakochanych spędzić na sportowo i w wesołym towarzystwie. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Laureaci międzywojewódzkiego Projektu "W zgodzie z naturą - LIFE+ dla Lasów Janowskich" z biłgorajskiej "Jedynki"

Uczniowie z klasy przyrodniczej i turystycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Sługi Bożego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego brali udział w projekcie o charakterze przyrodniczym, współfinansowanym przez Unię Europejską oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. więcej»

więcej

Polityka

Kolejne spotkanie z doradcami w ramach programu „Rozwój Lokalny”

W połowie lutego br. odbyło się kolejne spotkanie z doradcami miast w związku z pracami nad opracowaniem koncepcji projektu w ramach Programu „Rozwój Lokalny”. W biłgorajskim ratuszu uczestniczył w nich m. in. wiceburmistrz Jarosław Bondyra oraz miejscy urzędnicy. więcej»