Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Burmistrz chce remontu Urzędu Miasta

Dodał: red, edycja: 2013-01-29 17:11:29 Komentarze ()  (czytane 3086 razy)

Sprawa dotyczy zaadaptowania pomieszczeń, które obecnie zajmuje Muzeum Ziemi Biłgorajskiej, jeszcze bowiem w tym roku Muzeum miałoby się przenieść do budynku przy ul. Kościuszki, w którym ulokowane były wydziały Starostwa Powiatowego. więcej»

TAGI: urząd miasta biłgoraj, biłgoraj

Radni podjęli uchwałę o wygaśnięciu mandatu Szeligi

Dodał: red, edycja: 2011-10-28 14:21:42 Komentarze ()  (czytane 4234 razy)

Rada Miasta Biłgoraj, na sesji w dniu 28 października br. podjęła uchwałę w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego Piotra Szeligi. Władze Miasta życzyły posłowi elektowi wszystkiego dobrego na nowej drodze działalności politycznej. Szeliga zapewnił, że z Biłgoraj się nie wyprowadza i będzie nadal działał na rzecz rozwoju Miasta i regionu. więcej»

TAGI:

Radny powinien dbać o mieszkańców

Dodał: red, edycja: 2011-01-20 17:16:57 Komentarze ()  (czytane 12906 razy)

-Staram się przygotowywać do każdej sesji, dlatego zgłosiłem już dużo interpelacji, zapytań i wniosków - mówi w rozmowie z bilgoraj.com.pl radny Piotr Szeliga, z którym rozmawiamy o roli PiS w Radzie Miasta i rozwoju Biłgoraja. więcej»

TAGI:

Telewizja

80. rocznica sowieckiej agresji na Polskę

80. rocznica bombardowania Frampola

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

więcej

Sport

Młodzi szachiści rywalizowali w Goździe Lipińskim

W drugim tygodniu października br. do Gozdu Lipińskiego przybyło 34 najlepszych młodych szachistów Gminy Biszcza reprezentujących 3 szkoły podstawowe (Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Biszczy, Szkoła Podstawowa w Bukowinie oraz w roli gospodarza i organizatora - Samorządowa Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Goździe Lipińskim). więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Paleta Wyobraźni

Po raz kolejny Młodzieżowy Dom Kultury w Biłgoraju może poszczycić się wspaniałymi wynikami artystycznej rywalizacji. Adaś Szubiak i Staś Pindor zostali laureatami I Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Paleta Wyobraźni”, zorganizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Obaj chłopcy uczęszczają na zajęcia plastyczne do pracowni Tęczowa Malarnia. więcej»

więcej

Polityka

Nieoficjalnie Beata Strzałka posłem Ziemi Biłgorajskiej

Osiem mandatów dla Prawa i Sprawiedliwościowy, dwa dla Koalicji Obywatelskiej, jednym dla PSL i jeden dla SLD. Tak najprawdopodobniej wyglądać będzie podział mandatów do Sejmu w okręgu Nr 7. Posłem Ziemi Biłgorajskiej zostanie Beata Strzałka. więcej»