Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Dzień z Ekologią

Dodał: red, edycja: 2018-06-05 09:15:04 Komentarze ()  (czytane 1446 razy)

4 czerwca 2018 roku w sali widowiskowej Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury odbył się kolejny cykl imprez ekologicznych pod hasłem "Przyjaźni środowisku”. Tego dnia odbyły się olimpiada wiedzy ekologicznej, konkurs plastyczny i pokaz mody ekologicznej. więcej»

TAGI: dzień z ekologią, tok tarnogród, gmina tarnogród, oświata biłgoraj

II Tarnogrodzki Rajd Rowerowy (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2018-05-07 16:12:33 Komentarze ()  (czytane 2200 razy)

Mieszkańcy Gminy Tarnogród po raz drugi wsiedli na rowery i ruszyli szlakiem II Tarnogrodzkiego Rajdu Rowerowego. W ten sposób uczcili majowe rocznice, a na wspólną wyprawę wybrali się całymi rodzinami. więcej»

TAGI: rajd rowerowy, gmina tarnogród, święta majowe, rodzinny rajd rowerowy

Jasełka na deskach Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2018-01-09 18:21:20 Komentarze ()  (czytane 2004 razy)

Młodzież tarnogrodzkiego gimnazjum, pod opieką swych nauczycieli przygotowała i wystawiła na deskach Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury jasełka. W misterium bożonarodzeniowym udział wzięło około 40 młodych ludzi, którzy wcieli się w biblijne role oraz występowali w chórze kolędując. więcej»

TAGI: tok tarmogród, gimnazjum w tarnogrodzie, jasełka, siostra jadwiga anna tabor

Kolejne sukcesy naszych uczniów

Dodał: red, edycja: 2016-06-14 14:21:31 Komentarze ()  (czytane 1480 razy)

W Zamościu odbyło się zakończenie zorganizowanej przez ŚZŻAK Okręg Zamość VII edycji konkursu "Historia mojej małej Ojczyzny. Wspomnienia o żołnierzach SZP-ZWZ-AK Inspektoratu Zamość oraz ich powojenne losy” pod patronatem bp Mariana Rojka, Szefa Urzędu ds. Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Lubelskiego Kuratora Oświaty. więcej»

TAGI: konkurs historyczny, zamość, armia krajowa, śzżak

REKLAMA

Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych (WYNIKI)

Dodał: red, edycja: 2016-06-03 14:02:44 Komentarze ()  (czytane 2524 razy)

ZSL w Biłgoraju i UKS "Leśnik" po raz pierwszy zorganizowali Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych. W zawodach wzięło udział cztery drużyny z Powiatu Biłgorajskiego: Gimnazjum w Tereszpolu - Kukiełkach, Publiczne Gimnazjum w Tarnogrodzie, Gimnazjum w Soli oraz Gimnazjum w Księżpolu. więcej»

TAGI: turniej siatkarski, zsl biłgoraj, dziewczęta szkół gimnazjalnych, sport biłgoraj

Nowy rok szkolny – nowe szanse dla uczniów

Dodał: red, edycja: 2011-10-19 14:06:19 Komentarze ()  (czytane 2635 razy)

Tarnogród realizuje obecnie dwa projekty, których celem jest podniesienie jakości nauczania na obydwa przedsięwzięcia gmina Tarnogród pozyskała prawie 1 mln zł z unijnych pieniędzy. więcej»

TAGI:

Telewizja

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

więcej

Sport

W Biszczy rozegrano XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach

Pod koniec listopada br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy odbyły się „XIX Szkolne Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach”. Turniej organizowany jest przez Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego w Biłgoraju, wspomniany GOKSiR w Biszczy oraz Samorządową Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Goździe Lipińskim. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

„Aktywny senior”

Pomysł na inicjatywę jest wynikiem wspólnej pracy aktywnych seniorek z Aleksandrowa - uczestniczek projektu „Wiek nie odbiera odpowiedzialności!”. -Chciałyśmy zachęcić seniorów z Aleksandrowa do podjęcia aktywności. Rajd rowerowy oraz warsztaty rękodzielnicze okazały się skutecznym pomysłem – opowiada Halina Larwa. więcej»

więcej

Polityka

Małgorzata Kidawa - Błońska w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

W ramach prekampanii prezydenckiej, jaka trwa w Platformie Obywatelskiej, w Biłgoraju gościła wicemarszałek Sejmu RP, Małgorzata Kidawa Błońska. Na zorganizowane przez Klub Obywatelski wydarzenie przybyło kilkadziesiąt osób. Wśród obecnych znaleźli się poseł Joanna Mucha i burmistrz Janusz Rosłan. więcej»