Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Policja radzi jak spędzić bezpieczne święta

Dodał: red, edycja: 2014-12-24 09:49:07 Komentarze ()  (czytane 3171 razy)

W dniach 24-28 grudnia 2014 r. policja w całym kraju przeprowadzi działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie”. Przez pięć dni świątecznego weekendu nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwać większa liczba funkcjonariuszy. więcej»

TAGI: policja biłgoraj, bezpieczne święta, kontrole policyjne, policja przestrzega

UWAGA: Mgły!

Dodał: red, edycja: 2010-12-08 18:59:17 Komentarze ()  (czytane 1684 razy)

Widoczność ograniczona do 50 metrów, śliskie drogi i przelotne opady - w ostatnim czasie pogoda nie rozpieszcza kierowców. Policja ostrzega: warunki na drogach są bardzo trudne. więcej»

TAGI:

Telewizja

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

Opłatek władz Powiatu Biłgorajskiego

więcej

Sport

Ferie z karate (FOTO)

Dobiegły końca "Ferie z karate", organizowane dla dzieci, młodzież i rodziców. Dziś na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraj odbyło się uroczyste podsumowanie. Połączone zostało z podsumowanie realizacji w Biłgoraju, programu "Sportowy Talent". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ferie młodzieży z biłgorajskiego KSM-u

Młodzież z KSM skupiona przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju wzięła udział w feryjnym wyjeździe do Białego Dunajca zorganizowanego przez Fundację Gaudium et Spes w Biłgoraju. Uczestnicy udali się szlakiem Papieża Polaka od Wadowic przez Kalwarię Zebrzydowską, Kasprowy Wierch, Księżówka do Łagiewniki. więcej»

więcej

Polityka

Biłgorajani pokieruje szpitalem w Radecznicy

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy mieszkańcowi Biłgoraja, Łukaszowi Łobejce. Nastąpiło to po odwołał ze stanowiska, dotychczasowego dyrektora, Tomasza Czyżewskiego. więcej»