Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Policja radzi jak spędzić bezpieczne święta

Dodał: red, edycja: 2014-12-24 09:49:07 Komentarze ()  (czytane 3136 razy)

W dniach 24-28 grudnia 2014 r. policja w całym kraju przeprowadzi działania pod kryptonimem „Boże Narodzenie”. Przez pięć dni świątecznego weekendu nad naszym bezpieczeństwem będzie czuwać większa liczba funkcjonariuszy. więcej»

TAGI: policja biłgoraj, bezpieczne święta, kontrole policyjne, policja przestrzega

UWAGA: Mgły!

Dodał: red, edycja: 2010-12-08 18:59:17 Komentarze ()  (czytane 1661 razy)

Widoczność ograniczona do 50 metrów, śliskie drogi i przelotne opady - w ostatnim czasie pogoda nie rozpieszcza kierowców. Policja ostrzega: warunki na drogach są bardzo trudne. więcej»

TAGI:

Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

więcej

Sport

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide - Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z miejscowości darmowe warsztaty - z mistrzami role - od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów! więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Elegancki prezent na 40. urodziny dla niej

40. urodziny kobiety to wyjątkowy jubileusz, który wymaga przygotowania jedynego w swoim rodzaju upominku. Ma on nie tylko pozytywnie zaskoczyć obdarowaną, ale również sprawić, że kolejna rocznica urodzin zapadnie jej w pamięć na długie lata życia. więcej»

więcej

Polityka

Władze powiatu złożyły zawiadomienie do Prokuratury. Sprawa dotyczy biłgorajskiego szpitala. Mamy komentarz Starosty i syndyka masy upadłościowej Spółki Arion

Wczoraj, władze Powiatu Biłgorajskiego złożyły zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Dotyczy ono możliwości przywłaszczania sobie przez nieustalonego sprawcę lub sprawców powierzonych rzeczy ruchomych o łącznej wartości blisko 290 tys. zł, stanowiących składniki majątku Powiatu Biłgorajskiego. Chodzi o sprzęt medyczny dzierżawiony przez Arion Szpitale Sp. z o. o. w upadłości. więcej»