Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Straż(acy) Grobu Pańskiego

Dodał: red, edycja: 2016-03-26 17:17:24 Komentarze ()  (czytane 3193 razy)

Stało się to już tradycją, że podczas Świąt Wielkanocnych wartę honorową przy Grobie Pańskim pełnią strażacy ochotnicy. Jak co roku, także i teraz staramy się Państwu przybliżyć jak wygląda taka warta oraz przygotowania do niej od strony organizacyjnej. W tym roku udaliśmy się do jednostki OSP Tereszpol - Zaorenda. więcej»

TAGI: straż grobu pańskiego, osp tereszpol, warta przy grobie pańskim, wielkanoc biłgoraj

Telewizja

Biłgoraj uczcił ofiary sowieckiej agresji na Polskę

Powiatowe święto plonów

I Przegląd Zespołów Obrzędowych Powiatu Biłgorajskiego

Przygotowanie szkół powiatowych do nowego roku szkolnego w stanie epidemii

Pokazy wyszkolenia kawaleryjskiego

Koncert Pauliny Mazepy, zakończył tegoroczny piknik ekologiczny w Biłgoraju

więcej

Sport

RCEZ piąte w kraju!

Reprezentacja RCEZ w Biłgoraju dobrze zaprezentowała się w ogólnopolskich zawodach w Szkolnej Lidze Lekkoatletycznej Szkół Ponadpodstawowych o Puchar Ministra Sportu, zajmując drużynowo wysokie V miejsce. Na najwyższym miejscu podium stanął Hubert Ćwikła, a Dominik Piętak był drugi, obydwaj startowali w biegu na 400 metrów. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Świadomy senior

Pomysł na inicjatywę jest wynikiem wspólnej pracy aktywnych seniorek z Aleksandrowa - uczestniczek projektu „No i cóż, że wiek!”. -Chciałyśmy zaktywizować seniorki z Aleksandrowa, zaangażować w życie społeczności lokalnej i pokazać, że jesień życia to czas na budowę relacji z innymi - mówi Teresa Legieć. więcej»

więcej

Polityka

Co z przebudową drogi wojewódzkiej nr 835?

Rozbudowa drogi wojewódzkiej nr 835 na odcinku Biłgoraj - granica województwa lubelskiego, jest w tej chwili jedną najbardziej oczekiwanych inwestycji w powiecie biłgorajski. Kiedy ruszy remont i na jakim etapie jest przedsięwzięcie. O tym w poniższym artykule. więcej»