Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Drużyny z ONZ-etu mistrzami województwa wśród krajoznawców

Dodał: red, edycja: 2019-05-17 10:36:42 Komentarze ()  (czytane 787 razy)

Dwie drużyny z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju zajęły I miejsce w Finale Wojewódzkim XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego PTTK, który odbył się dniach 11 - 12 maja 2019 roku w Biłgoraju i będą reprezentować Województwo Lubelskie w Finale Centralnym. więcej»

TAGI: i lo im. onz, omttk, pttk biłgoraj, konkurs krajoznawczy

Zwyciężyli! Jadą na finał do Augustowa

Dodał: red, edycja: 2019-05-15 18:31:43 Komentarze ()  (czytane 1131 razy)

W dniach 10 - 11 maja br. na obiektach naszej szkoły odbył się etap wojewódzki XLVII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego. Jego uczestnicy musieli wykazać się wiedzą i rozwiązać test obejmujący zagadnienia: krajoznawcze, turystyczne, topograficzne, dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz higieny i ogólnych zasad udzielania pierwszej pomocy. więcej»

TAGI: omttk, ogólnopolski młodzieżowy turniej turystyczno - kra, finał wojewódzki, pttk biłgoraj

Biłgoraj. Finał Wojewódzki OMTTK

Dodał: red, edycja: 2019-05-10 17:49:05 Komentarze ()  (czytane 1359 razy)

W Biłgoraju odbywa się finał wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego PTTK. Turniej organizowany jest od 1972 roku i rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. więcej»

TAGI: ogólnopolski młodzieżowy turniej turystyczno - kra, pttk biłgoraj, finał wojewódzki, szkoła podstawowa nr 1 w biłgoraju

Mistrzowie Polski z Aleksandrowa

Dodał: red, edycja: 2017-06-17 17:25:04 Komentarze ()  (czytane 4757 razy)

W dniach 8 - 11 czerwca 2017 roku odbył się Finał Centralny XLV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego PTTK. Gospodarzem imprezy były Ustrzyki Dolne w Bieszczadach. Województwo Lubelskie w kategorii wiekowej gimnazjum reprezentowała drużyna Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Aleksandrowie. więcej»

TAGI: mistrzowie polski z aleksandrowa, gmina aleksandrów, ogólnopolski młodzieżowy turniej turystyczno - kra, pttk

REKLAMA

Sukces 'Jedynki' i Gimnazjum z Aleksandrowa na OMTTK

Dodał: red, edycja: 2016-06-12 10:48:02 Komentarze ()  (czytane 3902 razy)

W czerwcu 2016 roku w Rybniku na ziemi śląskiej odbył się Finał Centralny XLIV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego (OMTTK), którego organizatorem był Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Turystyczno Krajoznawczego (PTTK) we współpracy z Oddziałem PTTK w Rybniku. więcej»

TAGI: gimnazjum w aleksandrowie, szkoła podstawowa nr 1 w biłgoraju, urniej turystyczno - krajoznawczy, oświata biłgoraj

Nasze drużyny nie dały szans rywalom!

Dodał: red, edycja: 2015-05-13 09:56:48 Komentarze ()  (czytane 2200 razy)

W dniach 8 - 9 maja 2015 roku, w Stawie k. Chełma odbyły się wojewódzkie eliminacje XLIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego organizowane przez oddział PTTK w Chełmie. Wzięło w nich udział 31 drużyn reprezentujących oddziały PTTK w Biłgoraju, Chełmie, Lublinie i Radzyniu Podlaskim. więcej»

TAGI: pttk oddział biłgoraj, omttk, turniej krajoznawczy, drużyny z aleksandrowa

Sukces drużyny z Aleksandrowa na Turnieju PTTK

Dodał: red, edycja: 2012-06-22 10:32:00 Komentarze ()  (czytane 2988 razy)

Zwycięstwo drużyny z Aleksandrowa w finale centralnym Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego. W dniach 31. 05 - 3. 06. 2012 w Świeradowie Zdroju w Górach Izerskich na obiektach uzdrowiska odbył się finał centralny XL Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego (XL OMTTK). więcej»

TAGI:

Młodzi turyści rywalizowali w Biłgoraju

Dodał: red, edycja: 2012-04-14 16:17:18 Komentarze ()  (czytane 2441 razy)

W piątek i sobotę 13 i 14 kwietnia br. w SP Nr 1 w Biłgoraju odbyły się eliminacjach rejonowych XL Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno - Krajoznawczego. Rywalizowało 44 drużyny reprezentujące szkoły naszego Powiatu. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Premier i wicepremier w Biłgoraju

Koncert Jarząbek - Jurkiewicz

Powiatowa inauguracja roku szkolnego

Wiceminister w Biłgoraju zainicjował kampanię wyborczą

Dożynki powiatowe we Frampolu

Dożynki powiatowe, wspólne śpiewanie i taniec

więcej

Sport

20 tys. zł wsparcia dla młodego zawodnika z Tarnogrodu

Marcel Surmacz, zawodnik sportu kartingowego otrzymał wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Środki zostaną przeznaczone na udział w międzynarodowych zawodach organizowanych na terenie Czech, Niemiec, Austrii oraz Włoch. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Twórczyni "gangu słodziaków", Renata Piątkowska w Tarnogrodzie

Na zaproszenie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnogrodzie oraz Dyskusyjnego Klubu Książki „Oczytani” do Tarnogrodu przyjechała jedna z najbardziej znanych autorek książek dla dzieci i młodzieży Renata Piątkowska, której towarzyszyła lektorka jej książek Malwina Kożurno. więcej»

więcej

Polityka

20 tys. zł wsparcia dla młodego zawodnika z Tarnogrodu

Marcel Surmacz, zawodnik sportu kartingowego otrzymał wsparcie z Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Środki zostaną przeznaczone na udział w międzynarodowych zawodach organizowanych na terenie Czech, Niemiec, Austrii oraz Włoch. więcej»