Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Kilka pomysłów na nowoczesną kuchnię – jak połączyć komfort z estetyką?

Dodał: red, edycja: 2016-07-26 08:46:02 Komentarze ()  (czytane 3187 razy)

Kuchnia – tak kiedyś, jak i dziś – stanowi serce domu. To tutaj spędzamy najwięcej czasu, przygotowując posiłki i wspólnie je spożywając. Dlatego właśnie nowoczesna kuchnia musi być nie tylko wygodna, ale także ładna. Podpowiadamy, jak osiągnąć taki efekt. więcej»

TAGI: kuchania, wyposażenie kuchni, nowoczesna kuchania, biłgoraj

Fach mają w rękach

Dodał: red, edycja: 2012-09-26 12:52:13 Komentarze ()  (czytane 2334 razy)

W dniach 18-19 września uczennice Technikum Gastronomiczno–Hotelarskiego, Agata Koszałka i Klaudia Hyz z kl. III TG wraz z nauczycielem technologii gastronomicznej Beatą Luchowską, uczestniczyły w warsztatach kulinarnych w Nałęczowie. więcej»

TAGI:

Telewizja

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

więcej

Sport

Powiązani z Biłgorajem księżą Mistrzami Europy

Dziś kończą się w Czechach Mistrzostwa Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Ze złotym medalem wracają kapłani reprezentujący Polskę. Blisko połowę drużyny stanowią księżą z Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej, w tym ci, którzy związani są z Biłgorajem. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Koncert karnawałowy w Biłgorajskim Centrum Kultury (FOTO, VIDEO)

Tańcem i przebojami muzyki polskiej i światowej w Biłgoraju pożegnano tegoroczny karnawał. Zespoły pracujące przy Biłgorajskim Centrum Kultury i zaproszeni goście, wystąpili w specjalnym "Koncercie Karnawałowym". więcej»

więcej

Polityka

Europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin tworzyli biuro poselskie w Biłgoraju (FOTO, AUDIO)

W Biłgoraju, w miejscu gdzie biuro mieli byli posłowie Piotr Szeliga i Piotr Olszówka, wspólne biuro otworzyło dziś dwoje wysokich polityków partii rządzącej, to europoseł Beata Mazurek i wicepremier Jacek Sasin. Obok biura poselskiego poseł Beaty Strzałki PiS i Krzysztofa Grabczuka (PO), to trzecie biuro poselskie na Ziemi Biłgorajskiej. więcej»