Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Moje spotkanie z folklorem

Dodał: red, edycja: 2019-01-03 11:27:46 Komentarze ()  (czytane 1758 razy)

Dwie nagrody, dwa wyróżnienia oraz kwalifikacja do wystawy - takim dorobkiem mogą poszczycić się wychowankowie MDK w Biłgoraju z pracowni Tęczowa Malarnia, którzy wzięli udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zatytułowanym „Moje spotkanie z folklorem”. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, konkurs plastyczny, moje spotkanie z folklorem

Ogólnopolski sukces wychowanków Anny Świcy z 'Tęczowej Malarni'

Dodał: red, edycja: 2018-02-23 16:31:07 Komentarze ()  (czytane 2143 razy)

W czwartek, 22 lutego br., w siedzibie OPP „Przygoda” w Rybniku odbyło się podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkanie z folklorem”. W konkursie wzięli udział młodzi artyści uczęszczający do pracowni "Tęczowa Malarnia" MDK. więcej»

TAGI: tęczowa malarnia, anna świca, mdk biłgoraj, moje spotanie z folklorem

'Moje spotkanie z folklorem'

Dodał: red, edycja: 2016-12-20 10:25:24 Komentarze ()  (czytane 1671 razy)

Wielki sukces odniosło aż siedem wychowanek MDK w Biłgoraju w organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” oraz Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda” w Rybniku, XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zatytułowanym „Moje spotkanie z folklorem”. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, konkurs plastyczny, moje spotkanie z folklorem

'Bezdroża fantazji

Dodał: red, edycja: 2016-05-25 09:10:35 Komentarze ()  (czytane 1744 razy)

I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezdroża Fantazji” zatytułowanego „W świecie baśni” okazała się bardzo szczęśliwa dla Martyny Kniaziowskiej z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w MDK w Biłgoraju. Ta młoda artystka, za swoją pracę plastyczną dziewczynka zdobyła I miejsce. więcej»

TAGI: bezdroża fantazji, mdk biłgoraj, martyna kniaziowska, oświata biłgoraj

REKLAMA

'Moje spotkanie z folklorem'

Dodał: red, edycja: 2015-12-16 15:09:01 Komentarze ()  (czytane 1890 razy)

Trzy nagrody, jedno wyróżnienie i pięć kwalifikacji do wystawy to efekt udziału wychowanków pracowni plastycznej MDK w Biłgoraju w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moje spotkanie z folklorem". 15 grudnia br., odbyło się w Rybniku uroczyste otwarcie wystawy, wręczenie nagród i dyplomów. więcej»

TAGI: moje spotkanie z folklorem, mdk biłgoraj, konkurs plastyczny, anna świca

Sukces Julki i Ewy

Dodał: red, edycja: 2014-12-24 08:38:38 Komentarze ()  (czytane 3914 razy)

Julia Kudełka i Ewa Król z pracowni plastycznej MDK w Biłgoraju zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkanie z folklorem”. Impreza zorganizowało po raz jedenasty Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku i Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda”. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, konkurs plastyczny, moje spotkania z folklorem

'Mali Artyści - Wielkie Talenty'

Dodał: red, edycja: 2014-12-15 10:42:53 Komentarze ()  (czytane 2629 razy)

„Co mi w duszy gra…”, kolejna wystawa z cyklu pn. „Mali Artyści - Wielkie Talenty”, została otwarta w środę, 10 grudnia br., w Przedsionku Młodych Talentów MDK w Biłgoraju. Autorką prac rysunkowych i malarskich jest czternastoletnia Weronika Mazurek. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, mali artysci wielkie talenty, wystawa prac

Telewizja

Studniówka "Elektryka" 2020

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

więcej

Sport

Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu

Na hali Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących w Biłgoraju, odbył się dziś II Halowy Turniej Piłki Nowej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu. W sportowej rywalizacji udział wzięło 12 drużyn. Mecze odbywały się w dwóch grupach eliminacyjnych. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Sen nocy leśnej - niezwykły kalendarz GOK w Goraju

Wyszła 8. edycja stylizowanego kalendarza Gminy Goraj. Powstał on z udziałem mieszkańców Gminy, którzy wcielili się m. in. w rolę modeli. Został wydany w nakładzie 600 sztuk i jest rozdysponowany w celach promocyjnych. więcej»

więcej

Polityka

Biłgoraj na IV miejscu spośród 212 miast w Polsce

Miasto Biłgoraj z projektem „BiłgoRAJ mieszkańców. Tu chce się żyć!” znalazło się w pierwszej czwórce miast, których zarysy projektów najwyżej oceniono na liście rankingowej Programu "Rozwój lokalny". Program „Rozwój lokalny” jest adresowany do małych i średnich miast znajdujących się w najtrudniejszej sytuacji społeczno-gospodarczej. więcej»