Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Moje spotkanie z folklorem

Dodał: red, edycja: 2019-01-03 11:27:46 Komentarze ()  (czytane 1590 razy)

Dwie nagrody, dwa wyróżnienia oraz kwalifikacja do wystawy - takim dorobkiem mogą poszczycić się wychowankowie MDK w Biłgoraju z pracowni Tęczowa Malarnia, którzy wzięli udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zatytułowanym „Moje spotkanie z folklorem”. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, konkurs plastyczny, moje spotkanie z folklorem

Ogólnopolski sukces wychowanków Anny Świcy z 'Tęczowej Malarni'

Dodał: red, edycja: 2018-02-23 16:31:07 Komentarze ()  (czytane 2029 razy)

W czwartek, 22 lutego br., w siedzibie OPP „Przygoda” w Rybniku odbyło się podsumowanie XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkanie z folklorem”. W konkursie wzięli udział młodzi artyści uczęszczający do pracowni "Tęczowa Malarnia" MDK. więcej»

TAGI: tęczowa malarnia, anna świca, mdk biłgoraj, moje spotanie z folklorem

'Moje spotkanie z folklorem'

Dodał: red, edycja: 2016-12-20 10:25:24 Komentarze ()  (czytane 1621 razy)

Wielki sukces odniosło aż siedem wychowanek MDK w Biłgoraju w organizowanym przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” oraz Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda” w Rybniku, XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym zatytułowanym „Moje spotkanie z folklorem”. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, konkurs plastyczny, moje spotkanie z folklorem

'Bezdroża fantazji

Dodał: red, edycja: 2016-05-25 09:10:35 Komentarze ()  (czytane 1691 razy)

I edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezdroża Fantazji” zatytułowanego „W świecie baśni” okazała się bardzo szczęśliwa dla Martyny Kniaziowskiej z pracowni plastycznej Tęczowa Malarnia działającej w MDK w Biłgoraju. Ta młoda artystka, za swoją pracę plastyczną dziewczynka zdobyła I miejsce. więcej»

TAGI: bezdroża fantazji, mdk biłgoraj, martyna kniaziowska, oświata biłgoraj

REKLAMA

'Moje spotkanie z folklorem'

Dodał: red, edycja: 2015-12-16 15:09:01 Komentarze ()  (czytane 1769 razy)

Trzy nagrody, jedno wyróżnienie i pięć kwalifikacji do wystawy to efekt udziału wychowanków pracowni plastycznej MDK w Biłgoraju w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Moje spotkanie z folklorem". 15 grudnia br., odbyło się w Rybniku uroczyste otwarcie wystawy, wręczenie nagród i dyplomów. więcej»

TAGI: moje spotkanie z folklorem, mdk biłgoraj, konkurs plastyczny, anna świca

Sukces Julki i Ewy

Dodał: red, edycja: 2014-12-24 08:38:38 Komentarze ()  (czytane 3861 razy)

Julia Kudełka i Ewa Król z pracowni plastycznej MDK w Biłgoraju zostały laureatkami Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Moje spotkanie z folklorem”. Impreza zorganizowało po raz jedenasty Ognisko Pracy Pozaszkolnej „Przygoda” w Rybniku i Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej „Przygoda”. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, konkurs plastyczny, moje spotkania z folklorem

'Mali Artyści - Wielkie Talenty'

Dodał: red, edycja: 2014-12-15 10:42:53 Komentarze ()  (czytane 2596 razy)

„Co mi w duszy gra…”, kolejna wystawa z cyklu pn. „Mali Artyści - Wielkie Talenty”, została otwarta w środę, 10 grudnia br., w Przedsionku Młodych Talentów MDK w Biłgoraju. Autorką prac rysunkowych i malarskich jest czternastoletnia Weronika Mazurek. więcej»

TAGI: mdk biłgoraj, anna świca, mali artysci wielkie talenty, wystawa prac

Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

więcej

Sport

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide - Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z miejscowości darmowe warsztaty - z mistrzami role - od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów! więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Elegancki prezent na 40. urodziny dla niej

40. urodziny kobiety to wyjątkowy jubileusz, który wymaga przygotowania jedynego w swoim rodzaju upominku. Ma on nie tylko pozytywnie zaskoczyć obdarowaną, ale również sprawić, że kolejna rocznica urodzin zapadnie jej w pamięć na długie lata życia. więcej»

więcej

Polityka

Władze powiatu złożyły zawiadomienie do Prokuratury. Sprawa dotyczy biłgorajskiego szpitala. Mamy komentarz Starosty i syndyka masy upadłościowej Spółki Arion

Wczoraj, władze Powiatu Biłgorajskiego złożyły zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Dotyczy ono możliwości przywłaszczania sobie przez nieustalonego sprawcę lub sprawców powierzonych rzeczy ruchomych o łącznej wartości blisko 290 tys. zł, stanowiących składniki majątku Powiatu Biłgorajskiego. Chodzi o sprzęt medyczny dzierżawiony przez Arion Szpitale Sp. z o. o. w upadłości. więcej»