Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Czy meble na wymiar to rozwiązanie dobre dla Ciebie?

Dodał: red, edycja: 2019-05-16 11:51:15 Komentarze ()  (czytane 1186 razy)

Zamawianie mebli na wymiar jest coraz popularniejsze. Kiedyś był to jedyny sposób, żeby w miarę sensownie zaaranżować miniaturowy przedpokój czy nieustawną kuchnię. Dziś zamawianie mebli jest wyrazem naszej świadomości, że maksymalnie indywidualistycznie zaaranżowane mieszkanie to komfort dla użytkowników - nie tylko ten związany z codziennym użytkowaniem, ale także dobrostan psychiczny i wyśmienite samopoczucie. więcej»

TAGI: meble na wymiar, meble domowe, biłgoraj, meble do zabudowy

Lodówka - do zabudowy czy wolnostojąca?

Dodał: red, edycja: 2016-05-04 11:42:44 Komentarze ()  (czytane 3300 razy)

Przy urządzaniu kuchni trzeba podjąć wiele ważnych decyzji - jedną z nich jest ta dotycząca lodówki oraz jej ustawienia. Zasadniczo rozwiązania są dwa - lodówkę można kupić jako wolnostojącą lub też przeznaczoną do zabudowy. więcej»

TAGI: lodówka, dom i ogró, meble kuchenne, urządzanie domu

X-lecie Uczniowskiego Klubu Sportowego Dynamika Lipiny Dolne

Dodał: NN, edycja: 2011-03-29 17:24:23 Komentarze ()  (czytane 8278 razy)

W dniu 27 marca na sali gimnastycznej w Lipinach Dolnych odbył się turniej piłki siatkowej okazji dziesięciolecia istnienia UKS Dynamika. W turnieju wzięło udział 6 zespołów: OSP RWiE Biłgoraj, Alvig Nowa Sarzyna, Optyk Leżajsk, Gimnazjum Lipin Dolne, UKS Dynamika i UKS Dynamika II. więcej»

TAGI:

Telewizja

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

więcej

Sport

Powiązani z Biłgorajem księżą Mistrzami Europy

Dziś kończą się w Czechach Mistrzostwa Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Ze złotym medalem wracają kapłani reprezentujący Polskę. Blisko połowę drużyny stanowią księżą z Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej, w tym ci, którzy związani są z Biłgorajem. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ostatni seniorów

Członkowie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w tłusty czwartek odwiedzili podopiecznych Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów. Był wspólny posiłek, część artystyczna i czas rozmów oraz wspomnień. Tak seniorzy żegnali karnawał. więcej»

więcej

Polityka

Dyrektor I LO im. ONZ, Marian Klecha przechodzi na emeryturę. Zarząd Powiatu szuka jego następcy

Zarząd Powiatu w Biłgoraju ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Związane jest to, z przejściem na emeryturę z końcem marca br., dotychczasowego dyrektora placówki, Mariana Klechy. więcej»