Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Meble orientalne a kolorystyka ścian – jakie farby wybrać?

Dodał: red, edycja: 2016-07-04 15:56:19 Komentarze ()  (czytane 2658 razy)

Wyjątkowo eleganckie i szykowne, trwałe - meble orientalne są przyszłościową inwestycją, jeżeli zależy ci na tym, aby urządzić swój dom ze smakiem i stylem. Często jednak problem jest wtedy dobranie kolorystyki ścian, aby razem z meblami z drewna orientalnego mogły one tworzyć przyjemną dla oka kompozycję. więcej»

TAGI: meble orientalne, kolorystyka ścian, umeblowanie domu, biłgoraj

Telewizja

Koncert karnawałowy w BCK

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

więcej

Sport

XIX Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach (WYNIKI)

W lutym br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy odbyły się „XIX Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach”, w których uczestniczyło 103 młodych szachistów z 14 szkół naszego Powiatu. Turniej został zorganizowany przez Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego, GOKSiR w Biszczy oraz Szkołę Podstawową w Goździe Lipińskim. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Pożegnali Jana Różańskiego

Ludowy Zespół Śpiewaczy „Aleksandrowiacy” z Aleksandrowa z głębokim żalem pożegnał Jana Różańskiego, który zmarł 21 lutego br. Jan Różański od 30 lat był kierownikiem muzycznym Zespołu. więcej»

więcej

Polityka

Powiatowa Rada Dialogu Rolniczego (FOTO)

Z inicjatywy Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa oraz Tomasza Obszańskiego Przewodniczącego Lubelskiej Rady Wojewódzkiej Rolników Indywidualnych "Solidarność" powołana została Powiatowa Rada Dialogu Rolniczego. Dziś odbyło się posiedzenie inauguracyjne. więcej»