Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Materace koło dopasowane do pozycji spania, masy ciała i wieku

Dodał: red, edycja: 2019-02-12 12:44:30 Komentarze ()  (czytane 1335 razy)

Nie na każdym łóżku można się dobrze wyspać, jeśli materac nie jest dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Jest to raczej prosta droga do nieprzespanej nocy i dolegliwości bólowych. Jeśli będzie miało to miejsce każdego dnia, to pojawi się w końcu szereg dolegliwości, gdyż brak wypoczynku ma bezpośredni wpływ na zaburzenie funkcjonowania organizmu. więcej»

TAGI: materace, biłgoraj, sen, wygoda

Najlepsze materace dla wymagających

Dodał: red, edycja: 2017-01-20 13:34:18 Komentarze ()  (czytane 2079 razy)

Od właściwie dobranego materaca zależy komfort naszego snu, trzeba więc postarać się, by wybrać najlepszy model. Zadanie nie jest łatwe, bo musimy pamiętać o kilku ważnych czynnikach. Sprawdźmy, na co zwracać uwagę. więcej»

TAGI: materace, sen, dobranie materaca, komfort snu

Niezwykła noc w bibliotece szkolnej ONZ-tu

Dodał: red, edycja: 2015-10-27 14:33:26 Komentarze ()  (czytane 2126 razy)

"Noc w Bibliotece" to wyjątkowe wydarzenie, jakie dla uczniów LO im. ONZ w Biłgoraju, zorganizowali nauczyciele bibliotekarze. Podczas imprezy 20 osobowa grupa spędziła noc z 23 na 24 października br. w niezwykłej scenografii czytelni i biblioteki. Zamiast stolików i krzesełek - materace i śpiwory, zamiast świetlówek - lampki nocne i tylko pozostały niezmienne - książki w rękach młodych czytelników. więcej»

TAGI: noc w bibliotece, lo im. onz, święto czytelników, oświata biłgoraj

Jesienne porządki w ogrodzie

Dodał: red, edycja: 2015-09-02 14:09:57 Komentarze ()  (czytane 2338 razy)

Niech was nie zwiedzie fakt, że lato pomału się kończy. Sprzątaniu przydomowych ogrodów i działek za miastem towarzyszy poczucie nostalgii i myśl, że kolejne lato dopiero za rok. Proponujemy myśleć inaczej: nie dopiero, a już. więcej»

TAGI: jesienne porządki w ogrodzie, dmuchane zabawki, lodówka turystyczna, biłgoraj

REKLAMA

Bolą cię plecy? Zmień materac!

Dodał: red, edycja: 2015-07-28 09:22:15 Komentarze ()  (czytane 2139 razy)

Zdarzają się dni, gdy twój kręgosłup daje ci o sobie znać w niezbyt przyjemny sposób? Na bóle pleców wpływa wiele czynników, między innymi nieprawidłowa postawa, długie przebywanie w pozycji siedzącej lub stojącej, brak ruchu czy otyłość. Również ważną kwestią jest niekomfortowe łóżko, dlatego jeżeli chcesz się wysypiać i złagodzić swój ból kręgosłupa, pomyśl o zakupieniu odpowiedniego materaca. Jaki model wybrać? więcej»

TAGI: bolą cię plecy, zmień materac, biłgoraj, sen

Kupujesz materac? Przetestuj go i podejmij decyzję!

Dodał: red, edycja: 2015-07-16 12:41:21 Komentarze ()  (czytane 1827 razy)

Kupowanie materaca może być poważnym problemem. Nie dość, że to często spory wydatek, to jeszcze na dodatek można dość łatwo pomylić się w doborze tego najlepszego. Aby przekonać się, że materac jest komfortowy, trzeba przespać na nim całą noc, co niestety nie jest możliwe w sklepie. więcej»

TAGI: materac, łóżko, dom, biłgoraj

BIŁMED to sklep medyczny oraz wypożyczalnia sprzętu medycznego

Dodał: red, edycja: 2014-12-02 09:48:49 Komentarze ()  (czytane 6469 razy)

-Znajdujemy się w Biłgoraju przy ul. Marii Skłodowskiej - Curie w ścisłym sąsiedztwie szpitala Arion, od którego dzieli nas 200 metrów - podkreśla Łukasz Wszoła właściciel sklepu. Nawiązując współpracę z najlepszymi dostawcami w Polsce, sklep oferuje szeroką gamę produktów i urządzeń pomagających wrócić do zdrowia. więcej»

TAGI: biłmed, sklep medyczny w biłgoraju, wypożyczalnia sprzętu medycznego, sprzęd rehabilitacyjny biłgoraj

Sprzęt od WOŚP dla Biłgoraja

Dodał: red, edycja: 2014-03-31 08:43:10 Komentarze ()  (czytane 3628 razy)

W pierwszym kwartale br. szpital w Biłgoraju otrzymał sprzęt medyczny, przekazany placówce przez WOŚP. Do ARION Szpitale ZOZ w Biłgoraju dotarł sprzęt zakupiony z pieniędzy zebranych przed rokiem, podczas XXI finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. więcej»

TAGI: wielka orkiestra świątecznej pomocy, arion szpitale, szpital w biłgoraju, doposażenie od wośp

REKLAMA

Dostaniemy sprzęt od WOŚP

Dodał: red, edycja: 2013-10-17 13:35:13 Komentarze ()  (czytane 3113 razy)

Nadszedł okres dystrybucji sprzętu medycznego, zakupionego przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Z biura Fundacji dotarła do nas pomyślna wiadomość. W piśmie otrzymanym w połowie października czytamy, że WOŚP przekaże biłgorajskiemu szpitalowi sprzęt. więcej»

TAGI: wośp, szpital biłgoraj, przekazanie sprzętu, wielka orkiestra świątecznej pomocy

brak zdjęcia

Pomóc tym, którzy przegrali z woda...

Dodał: TF, edycja: 2010-05-26 10:42:42 Komentarze ()  (czytane 2494 razy)

powodz_pomoc_powiat_bilgorajski.jpg

Samorządy powiatu biłgorajskiego chcą zbudować system skoordynowanej pomocy powodzianom. Pomoc ma trafić m. in. do gminy Wilków (województwo lubelskie). więcej»

TAGI:

Igrzyska Chopinowskie

Dodał: TF, edycja: 2010-03-10 12:27:38 Komentarze ()  (czytane 2436 razy)

Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy przedstawicieli biłgorajskich szkół zorganizował dziś festyn rekreacyjno – sportowy dla uczniów szkół podstawowych pn. „Rok Chopinowski”. więcej»

TAGI:

brak zdjęcia

Potrzeb jest co niemiara

Dodał: AK, edycja: 2007-03-05 15:39:25 Komentarze ()  (czytane 1295 razy)

szpital_1.jpg
Przydadzą się łóżka, materace i pościel. 
więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Na patriotyczną nutę by uczcić chlubę polskiego orężą

Koncert „Crnej Gory” z Montenegro oraz serbskiego zespołu „Teodora”

Festiwalu Kultur

Program "Sieciowanie Pomocy" i wizyta wiceministra sprawiedliwości

Audyt kadrowo - organizacyjny i nowy regulamin organizacyjny w Starostwie w Biłgoraju

Nowy regulamin organizacyjny w Starostwie Powiatowym w Biłgoraju

więcej

Sport

Biłgoraj przystankiem na trasie Powerslide Tour - Warsztaty z mistrzami rolek!

Szkółka rolkowa Funrolki&fit i OSiR w Biłgoraju zapraszają na warsztaty rolkowe Powerslide Tour – przystanek Biłgoraj. W Gdańsku zainaugurowany zostanie projekt Powerslide - Tour. Trzynaście miast, trzynaście przystanków na rolkowej mapie Polski. W każdej z miejscowości darmowe warsztaty - z mistrzami role - od podstaw jazdy poprzez slalom, freeskate, skoki aż do slajdów! więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Elegancki prezent na 40. urodziny dla niej

40. urodziny kobiety to wyjątkowy jubileusz, który wymaga przygotowania jedynego w swoim rodzaju upominku. Ma on nie tylko pozytywnie zaskoczyć obdarowaną, ale również sprawić, że kolejna rocznica urodzin zapadnie jej w pamięć na długie lata życia. więcej»

więcej

Polityka

Władze powiatu złożyły zawiadomienie do Prokuratury. Sprawa dotyczy biłgorajskiego szpitala. Mamy komentarz Starosty i syndyka masy upadłościowej Spółki Arion

Wczoraj, władze Powiatu Biłgorajskiego złożyły zawiadomienia do Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju o podejrzeniu popełnienia przestępstwa. Dotyczy ono możliwości przywłaszczania sobie przez nieustalonego sprawcę lub sprawców powierzonych rzeczy ruchomych o łącznej wartości blisko 290 tys. zł, stanowiących składniki majątku Powiatu Biłgorajskiego. Chodzi o sprzęt medyczny dzierżawiony przez Arion Szpitale Sp. z o. o. w upadłości. więcej»