Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Uczennica z Biłgoraja okazała się najlepsza w VI Konkursie Języka Angielskiego

Dodał: red, edycja: 2016-03-10 11:45:58 Komentarze ()  (czytane 2108 razy)

Konkurs dla młodych anglistów ze szkół ponadgimnazjalnych zorganizowała PWSZ w Zamościu. Finał odbył się w dniu kobiet, 8 marca br., wzięło w nim udział 68 osób, które okazały się najlepsze spośród blisko 700 uczestników pierwszego etapu. Zwyciężyła uczennica ONZ-tu. więcej»

TAGI: lo im. onz w biłgoraju, pwsz w zamościu, konkurs języka angielskiego, oświata biłgoraj

Telewizja

Zebranie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w związku z epidemią koronawirusa

Miliony pozyskane na kształcenie zawodowe

Z budżetu powiatu 130 tys. zł wsparcia dla jednostek OSP

Ku czci Żołnierzy Wyklętych

Powiatowe Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Konrad Berdzik zbiera na protezę bioniczną

więcej

Sport

Jedenaście razy na podium

Druga runda Ligi Wojewódzkiej Dzieci i Młodzików odbyła się 10 kwietnia w Zamościu. W zawodach wystartowało 168 zawodników z 13 klubów naszego województwa. Po raz kolejny bardzo dobrze zaprezentowali się nasi 11 i 12-letni przedstawiciele. „Spartanie” aż jedenaście razy stawali na podium, w tym pięciokrotnie na najwyższym jego stopniu. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Labirynty światła podwodnego

Dziewczęta z pracowni plastycznych działających w Młodzieżowym Domu Kultury w Biłgoraju zostały laureatkami XXVIII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego tematyce ekologicznej z cyklu „Ziemia jest jedna”. Tegoroczna edycja zatytułowana została "Labirynty światła podwodnego". Organizatorem imprezy jest Galeria Twórczości Plastycznej Młodych przy MDK „Śródmieście” we Wrocławiu. więcej»

więcej

Polityka

Naprawy gwarancyjne na Placu Wolności

Zamknięta jest jedna z pierzei przy Placu Wolności w Biłgoraju, znikły także donice na kwiaty i krzewy, któe stały przed magistratem. To wszystko jest konsekwencją usterek, któe w ramach gwarancji złożył Urząd Miasta. więcej»