Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Na obozie językowym na Słowacji

Dodał: red, edycja: 2015-06-22 11:52:02 Komentarze ()  (czytane 1918 razy)

Na przełomie maja i czerwca br. osiemnastoosobowa grupa uczniów LO im. ONZ i Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju przebywała na obozie językowym w miejscowości Stara Lubovna na Słowacji. Wyjazd był zrealizowany w ramach projektu International Village, koordynowanego przez nauczycielkę języka angielskiego Bożenę Sidor. więcej»

TAGI: obóz językowy, lo im. onz, powiatowe gimnazjum w biłgoraju, projekt international village

brak zdjęcia

Śpiewać każdy może...

Dodał: red, edycja: 2013-04-29 12:29:05 Komentarze ()  (czytane 2635 razy)

24 kwietnia br. w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu - Zaorendzie odbył się Konkurs Muzyczny „Wygraj Szansę”, zorganizowany przez TV Media Agencja Telewizyjno Estradowa Łódź. Jego celem było wyłonienie reprezentanta na KONKURS ZAMOJSKI „WYGRAJ SZANSĘ”. więcej»

TAGI: zespół szkół samorządowych w tereszpolu, konkurs muzyczny, wygraj szansę, talent wokalny

Telewizja

Koncert karnawałowy w BCK

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

więcej

Sport

XIX Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach (WYNIKI)

W lutym br. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Biszczy odbyły się „XIX Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Biłgorajskiego w Szachach”, w których uczestniczyło 103 młodych szachistów z 14 szkół naszego Powiatu. Turniej został zorganizowany przez Powiatowe Stowarzyszenie Sportu Szkolnego, GOKSiR w Biszczy oraz Szkołę Podstawową w Goździe Lipińskim. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Pożegnali Jana Różańskiego

Ludowy Zespół Śpiewaczy „Aleksandrowiacy” z Aleksandrowa z głębokim żalem pożegnał Jana Różańskiego, który zmarł 21 lutego br. Jan Różański od 30 lat był kierownikiem muzycznym Zespołu. więcej»

więcej

Polityka

Powiatowa Rada Dialogu Rolniczego (FOTO)

Z inicjatywy Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa oraz Tomasza Obszańskiego Przewodniczącego Lubelskiej Rady Wojewódzkiej Rolników Indywidualnych "Solidarność" powołana została Powiatowa Rada Dialogu Rolniczego. Dziś odbyło się posiedzenie inauguracyjne. więcej»