Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Na obozie językowym na Słowacji

Dodał: red, edycja: 2015-06-22 11:52:02 Komentarze ()  (czytane 1938 razy)

Na przełomie maja i czerwca br. osiemnastoosobowa grupa uczniów LO im. ONZ i Powiatowego Gimnazjum w Biłgoraju przebywała na obozie językowym w miejscowości Stara Lubovna na Słowacji. Wyjazd był zrealizowany w ramach projektu International Village, koordynowanego przez nauczycielkę języka angielskiego Bożenę Sidor. więcej»

TAGI: obóz językowy, lo im. onz, powiatowe gimnazjum w biłgoraju, projekt international village

brak zdjęcia

Śpiewać każdy może...

Dodał: red, edycja: 2013-04-29 12:29:05 Komentarze ()  (czytane 2650 razy)

24 kwietnia br. w Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu - Zaorendzie odbył się Konkurs Muzyczny „Wygraj Szansę”, zorganizowany przez TV Media Agencja Telewizyjno Estradowa Łódź. Jego celem było wyłonienie reprezentanta na KONKURS ZAMOJSKI „WYGRAJ SZANSĘ”. więcej»

TAGI: zespół szkół samorządowych w tereszpolu, konkurs muzyczny, wygraj szansę, talent wokalny

Telewizja

Rewitalizacja Placu Wolności w Biłgoraju. Film i zdjęcia z lotu ptaka

Biłgoraj "Noc Muzeów 2020" fragment koncertu Łukasza Jemioły

Krzysztof Hetman, europoseł i wiceprezes PSL o wyborach korespondencyjnych w Polsce

Transmisja Mszy świętej z kościoła św. Michała Archanioła w Soli

Rozmowa z Lubelskim Kuratorem Oświaty

Suma odpustowa z parafii św. Jerzego w Biłgoraju

więcej

Sport

Specjalne pakiety mają wspierać Ładę Biłgoraj

Nastały ciężkie czasy, również dla sportu. Problemy finansowe nie ominęły biłgorajskiej Łady. -Chcemy z Waszą pomocą uratować budżet Łady i wspólnymi siłami sprawić, aby ten jubileuszowy rok, mimo koronawirusa, został dobrze zapisany na kartach historii naszego klubu - piszą przedstawiciele klubu. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Biłgoraj. Nowe terminy I Komunii świętej

Tradycyjnie I Komunie święte w poszczególnych parafiach odbywają się w maju. W związku z epidemią koronawirusa, biskup Mariusz Rojek, przeniósł je na jesień. Miały odbyć się w październiku. 20 maja, ordynariusz Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej wydał nowy komunikat. Parafie zmieniają terminy. Uroczystości już w czerwcu. więcej»

więcej

Polityka

Rząd łagodzi kolejne restrykcje. Nie będzie konieczności noszenia maseczek, nie będzie limitów w kościołach, będzie możliwość organizacji wesel

-Od czasu kiedy wykryto w Polsce pierwszy przypadek koronawirusa minęły prawie 3 miesiące. Postawiliśmy sobie jasne cele przesunąć falę zachorowań, by nie zabrakło respiratorów i łóżek - mówił premier Mateusz Morawiecki, podczas konferencji prasowej. Szef rządu zapowiedział zniesienie kolejnych restrykcji. więcej»