Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Karty podarunkowe dla dzieci medyków

Dodał: red, edycja: 2020-10-17 14:55:31 Komentarze ()  (czytane 1098 razy)

Rozstrzygnięty został konkurs Fundacji 4F Pomaga. W ramach konkursu 1 000 młodych osób z całej Polski - dzieci pracowników służby medycznej otrzymały karty podarunkowe o wartości 500 zł. Wśród nich były dzieci z powiatu biłgorajskiego. Karty podarunkowe otrzymało 46 dzieci. więcej»

TAGI: karty podarunkowe, dzieci medyków, fundacja fundusz lokalny ziemi biłgorajskiej, koronawirus

Telewizja

Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Biłgoraju

Dodatkowy zasiłek na opiekę nad dziećmi w listopadzie

Starosta biłgorajski o sytuacji w DPS w Teodorówce

Zakończyła się rewitalizacja Placu Wolności. Tak wygląda inwestycja z lotu ptaka

Uroczystość Wszystkich Świętych

Strajk kobiet. Ulicami Biłgoraja przeszedł protest przeciw orzeczeniu TK

więcej

Sport

Mistrzostwa Polski do lat 23 i Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w Podnoszeniu Ciężarów. Wyniki zawodników LKS ZNICZ Biłoraj

W ostatni weekend listopada br., w Biłgoraju odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 23 i Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w w Podnoszeniu Ciężarów. W zawodach wystartowało łącznie ponad 250 zawodników z całego kraju. Wśród nich obecni byli mistrzowie Polski, Europe i świata oraz medaliści olimpijscy. Zobacz jak wypadli reprezentanci ZNICZa Biłgoraj. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Mikołaje w sieci - pomóż zebrać środki na stypendia dla młodzieży z naszego regionu

Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej od lat organizuje publiczną „Zbiórkę Mikołajkową” na stypendia dla zdolnych młodych ludzi, w ramach której na ulicach Biłgoraja i Zwierzyńca można było spotkać kwestujących „Mikołajów”. W tym roku z uwagi na sytuację pandemiczną to niemożliwe. Ale wolontariusze Fundacji wyruszają z prośbą o wsparcie na internetowe łącza. więcej»

więcej

Polityka

Poseł z wyborcami spotyka się na targowisku

Ze względu na obowiązujące przepisy epidemiologiczne nie mam możliwości szerszych spotkań z wyborcami więc tak jak w kampanii wyborczej wróciłam do rozmów na targowisku - poinformowała na jednym z portali społecznościowych poseł Beata Strzałka. więcej»