Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Proszę o głos na Andrzeja Dudę

Dodał: red, edycja: 2015-05-22 11:36:36 Komentarze ()  (czytane 1720 razy)

10 maja br., odbyła się I tura wyborów prezydenckich. W Biłgoraju i w Powiecie zdecydowane zwycięstwo odniósł Andrzej Duda. Wyniki ogólnopolskie również wskazują go jako lidera. Szanowni Państwo już za kilka dni podejmiemy ostateczną decyzję komu powierzymy najwyższy urząd w kraju, kto przez najbliższe lata będzie nas reprezentował na arenie międzynarodowej i kto będzie uosabiał majestat Rzeczpospolitej. więcej»

TAGI: andrzej szarlip, andrzej duda, wybory prezydenckie, biłgoraj

Andrzej Duda w Biłgoraju (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2015-03-30 17:26:17 Komentarze ()  (czytane 7441 razy)

W ramach tegorocznej kampanii wyborczej do Biłgoraja zawitał Andrzej Duda, europoseł Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydat tej partii w wyścigu o fotel Prezydenta RP. Na spotkaniu z mieszkańcami Powiatu Biłgorajskiego podkreślał, że jego prezydentura będzie przede wszystkim nastawiona na obronę interesów Polski i Polaków. więcej»

TAGI: andrzej duda, wybory prezydenckie, kandydat na prezydenta, biłgoraj

Kandydat Nowej Prawicy na Prezydenta RP na spotkaniu w Biłgoraju (AUDIO)

Dodał: red, edycja: 2015-03-11 17:46:24 Komentarze ()  (czytane 3636 razy)

Na zaproszenie środowiska KNP w Biłgoraju - 11 marca br. - gościł Jacek Wilk kandydat tej partii na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wilk to prawnik i ekonomista. Członkiem Kongresu Nowej Prawicy jest od początku istnienia partii, a od 2013 roku jej wiceprezesem. więcej»

TAGI: jacek wilk w biłgoraju, kandydat nowej prawicy, kandydat na prezydenta, kongres nowej prawicy biłgoraj

Prezydent z Biłgoraja? Palikot: Wszystko jest możliwe!

Dodał: red, edycja: 2015-02-17 18:58:51 Komentarze ()  (czytane 6426 razy)

Biznesmen, polityk, kandydat na prezydenta - Janusz Palikot, 17 lutego br. w Biłgorajskim Centrum Kultury spotkał się z mieszkańcami Ziemi Biłgorajskiej. Biłgoraj jest kolejnym punktem na mapie Polski, gdzie lider Twojego Ruchu spotyka się z wyborcami przed wyborami prezydenckimi, w których startuje. więcej»

TAGI: janusz palikot, biłgoraj, kandydat na prezydenta, spotkanie z januszem palikotem

REKLAMA

TYLKO u NAS: Plotki o mojej śmierci politycznej są mocno przesadzone

Dodał: red, edycja: 2015-02-15 21:35:17 Komentarze ()  (czytane 4394 razy)

17 lutego br. w Biłgoraju gościł będzie kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, pochodzący z naszego Miasta poseł Janusz Palikot. Dziś publikujemy z nim wywiad. Pytamy m. in. o kampanię i program wyborczy. więcej»

TAGI: wybory prezydenckie, kandydat na prezydenta, janusz palikot, wywiad z palikotem

Telewizja

Poszukiwania stajenki z Jackiem Kaczmarskim

XXII Koncert Kolęd we Frampolu

Koncert Laureatów Festiwalu "Gaudium"

Studniówka ZSL - 2020

Kolędy w wykonaniu scholi Kanaan

Opłatek władz Powiatu Biłgorajskiego

więcej

Sport

Ferie z karate (FOTO)

Dobiegły końca "Ferie z karate", organizowane dla dzieci, młodzież i rodziców. Dziś na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraj odbyło się uroczyste podsumowanie. Połączone zostało z podsumowanie realizacji w Biłgoraju, programu "Sportowy Talent". więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ferie młodzieży z biłgorajskiego KSM-u

Młodzież z KSM skupiona przy parafii św. Jana Pawła II w Biłgoraju wzięła udział w feryjnym wyjeździe do Białego Dunajca zorganizowanego przez Fundację Gaudium et Spes w Biłgoraju. Uczestnicy udali się szlakiem Papieża Polaka od Wadowic przez Kalwarię Zebrzydowską, Kasprowy Wierch, Księżówka do Łagiewniki. więcej»

więcej

Polityka

Lekarz z Biłgoraja pokieruje szpitalem w Radecznicy

Zarząd Województwa Lubelskiego powierzył pełnienie obowiązków dyrektora Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Radecznicy mieszkańcowi Biłgoraja, Łukaszowi Łobejce. Nastąpiło to po odwołaniu ze stanowiska, dotychczasowego dyrektora, Tomasza Czyżewskiego. więcej»