Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Proszę o głos na Andrzeja Dudę

Dodał: red, edycja: 2015-05-22 11:36:36 Komentarze ()  (czytane 1701 razy)

10 maja br., odbyła się I tura wyborów prezydenckich. W Biłgoraju i w Powiecie zdecydowane zwycięstwo odniósł Andrzej Duda. Wyniki ogólnopolskie również wskazują go jako lidera. Szanowni Państwo już za kilka dni podejmiemy ostateczną decyzję komu powierzymy najwyższy urząd w kraju, kto przez najbliższe lata będzie nas reprezentował na arenie międzynarodowej i kto będzie uosabiał majestat Rzeczpospolitej. więcej»

TAGI: andrzej szarlip, andrzej duda, wybory prezydenckie, biłgoraj

Andrzej Duda w Biłgoraju (VIDEO)

Dodał: red, edycja: 2015-03-30 17:26:17 Komentarze ()  (czytane 7327 razy)

W ramach tegorocznej kampanii wyborczej do Biłgoraja zawitał Andrzej Duda, europoseł Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydat tej partii w wyścigu o fotel Prezydenta RP. Na spotkaniu z mieszkańcami Powiatu Biłgorajskiego podkreślał, że jego prezydentura będzie przede wszystkim nastawiona na obronę interesów Polski i Polaków. więcej»

TAGI: andrzej duda, wybory prezydenckie, kandydat na prezydenta, biłgoraj

Kandydat Nowej Prawicy na Prezydenta RP na spotkaniu w Biłgoraju (AUDIO)

Dodał: red, edycja: 2015-03-11 17:46:24 Komentarze ()  (czytane 3615 razy)

Na zaproszenie środowiska KNP w Biłgoraju - 11 marca br. - gościł Jacek Wilk kandydat tej partii na urząd Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Wilk to prawnik i ekonomista. Członkiem Kongresu Nowej Prawicy jest od początku istnienia partii, a od 2013 roku jej wiceprezesem. więcej»

TAGI: jacek wilk w biłgoraju, kandydat nowej prawicy, kandydat na prezydenta, kongres nowej prawicy biłgoraj

Prezydent z Biłgoraja? Palikot: Wszystko jest możliwe!

Dodał: red, edycja: 2015-02-17 18:58:51 Komentarze ()  (czytane 6353 razy)

Biznesmen, polityk, kandydat na prezydenta - Janusz Palikot, 17 lutego br. w Biłgorajskim Centrum Kultury spotkał się z mieszkańcami Ziemi Biłgorajskiej. Biłgoraj jest kolejnym punktem na mapie Polski, gdzie lider Twojego Ruchu spotyka się z wyborcami przed wyborami prezydenckimi, w których startuje. więcej»

TAGI: janusz palikot, biłgoraj, kandydat na prezydenta, spotkanie z januszem palikotem

REKLAMA

TYLKO u NAS: Plotki o mojej śmierci politycznej są mocno przesadzone

Dodał: red, edycja: 2015-02-15 21:35:17 Komentarze ()  (czytane 4320 razy)

17 lutego br. w Biłgoraju gościł będzie kandydat na prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, pochodzący z naszego Miasta poseł Janusz Palikot. Dziś publikujemy z nim wywiad. Pytamy m. in. o kampanię i program wyborczy. więcej»

TAGI: wybory prezydenckie, kandydat na prezydenta, janusz palikot, wywiad z palikotem

Telewizja

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

Otwarcie parku rolkarza

30-lecie Chóru Męskiego "Klucz" z Majdanu Starego

więcej

Sport

IV Integracyjny Turniej Boccia (FOTO)

Już po raz czwarty w Biłgoraju rozegrany został Integracyjny Turniej Boccia dla Osób Niepełnosprawnych. Jego organizatorami był Zespół Szkół Specjalnych w Biłgoraju i Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tegorocznej edycji udział wzięło kilkanaście placówek z Województwa Lubelskiego. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

"Paprocie zakwitły krwią partyzantów"

Wystawę pt. "Paprocie zakwitły krwią partyzantów", recz o najwiekszej w Polsce bitwie żołnierzy AK i BCh pod Osuchami, otwarto dziś oficjalnie w Biłgoraju. W galerii na I piętrze BCK prezentowanych jest 20 plansz obrazujących przygptowania i tło historyczne bitwy, jej przebieg, sylwetki dowódców i poszczególnych oddziałów oraz tragiczny finał. więcej»

więcej

Polityka

Obchody Narodowego Święta Niepodległości w Potoku Górnym

W Potoku Górnym w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości odprawiona została przez proboszcza tutejszej parafii ks. Piotra Sobczuka Msza św. w intencji Ojczyzny, zostały złożone wieńce przed pomnikiem Józefa Piłsudskiego, odbyła się także akademia przygotowana przez młodzież ze Szkoły Podstawowej w Potoku Górnym. więcej»