Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Jubileusz 100. rocznicy urodzin Janiny Budzyńskiej z Szyszkowa

Dodał: red, edycja: 2016-05-16 11:34:38 Komentarze ()  (czytane 2020 razy)

Nie często zdarza się, aby tradycyjnie śpiewane „Sto lat” z racji chwili, modyfikowano w sekwencji życzeń na lat „dwieście”. Tak właśnie było w maju br. w miejscowości Szyszków w Gminie Potok Górny, gdzie Janina Budzyńska obchodziła jubileusz setnych urodzin. więcej»

TAGI: gmina potok górny, janina budzyńska, setne urodziny, jubileusz setnych urodzin

Setne urodziny Pani Anieli

Dodał: red, edycja: 2016-03-10 13:41:53 Komentarze ()  (czytane 2391 razy)

W lutym 2016 roku jubileusz setnych urodzin świętowała Pani Aniela Smyl z Majdanu Abramowskiego w Gminie Goraj. Jubilatka przyszła na świat 24 lutego 1916 roku w Zaburzu i była jedną z dziewięciorga rodzeństwa. więcej»

TAGI: setne urodziny, aniela smyl, gmina goraj, majdan abramowski

Telewizja

Zawody powiatowe OSP

Koncert w hołdzie partyzantom

Koncert chwały na podsumowanie Uroczystości Bożego Ciała

"Spontaniczna Motomajówka" czyli kilkuset motocyklistów na ulicach Biłgoraja

Driftingowe Rozpoczęcie Sezonu 2019

"Zwycięska Polska". Koncert patriotyczny Jana Pietrzaka

więcej

Sport

50-lecie "Tarpana" (FOTO)

Ludowy Zespół Sportowy "Tarpan" Korchów świętuje 50-lecie istnienia. To jeden z najstarszych klubów w Gminie Księżpol. Klub powstał w 1969 roku pod nazwą LZS Korchów. Jego pierwszym prezesem był Jan Padiasek, a wśród współzałożycieli m.in. Tadeusz Buczek i Czesław Pisklak. Od początku swojej działalności LZS w Korchowie stawia na piłkę nożną. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Krucjata Różańcowa za Ojczyznę (FOTO)

W niedzielę 14 lipca br. ulicami Biłgoraja - od kościoła Wniebowzięcia NMP do sanktuarium św. Marii Magdaleny - przeszła Krucjata Różańcowa za Ojczyznę organizowana przez różnorodne ruchy i stowarzyszenia religijne. więcej»

więcej

Polityka

Wicepremier Jacek Sasin "jedynką" PiS w naszym okręgu wyborczym. "Zamojszczyzna to moja druga mała Ojczyzna. Znam tutejsze problemy i chcę im zaradzać" (AUDIO)

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, ogłosił "jedynki" list wyborczych PiS w jesiennych wyborach parametrycznych. Listę w okręgu wyborczym Nr 7 - obejmującym m. in. Powiat Biłgorajski - otwiera Wicepremier Jacek Sasin. Poprosiliśmy go o komentarz. więcej»