Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

90-lecie OSP w Bukownicy

Dodał: red, edycja: 2019-05-08 07:29:47 Komentarze ()  (czytane 1191 razy)

3 maja br., jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukownicy obchodziła dostojny jubileusz 90-lecia istnienia. Tego dnia w kierunku druhów płynęły liczne życzenia. Strażacy świętowanie rozpoczęli Mszą świętą, następnie wraz z zaproszonymi gośćmi udali się na plac pod remizo - świetlicę, gdzie odbyła się dalsza części uroczystości. więcej»

TAGI: osp bukownica, gmina tereszpol, jubileusz osp bukownica, 90-lecie osp bukownica

90-lecie OSP w Potoku Górnym (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2015-05-31 18:56:35 Komentarze ()  (czytane 3391 razy)

Ochotnicza Straż Pożarna w Potoku Górnym powstała w 1925 roku w wyniku inicjatywy ówczesnych pracowników Urzędu Gminy i miejscowych nauczycieli. 31 maja 2015 roku jednostka obchodziła jubileusz 90-lecia istnienia. więcej»

TAGI: osp potok górny, gmina potok górny, jubileusz jednostki osp, 90-lat osp potok górny

90-lecie OSP w Księżpolu (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2013-07-21 20:41:11 Komentarze ()  (czytane 7630 razy)

21 lipca br. jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Księżpolu obchodziła jubileusz 90-lecia istnienia. Z tej racji była uroczysta Msza św., wystawa dokumentująca działalność OSP, medale i odznaczenia oraz poświęcenie sztandaru. więcej»

TAGI: osp księżpol, 90-lecie osp w księżpolu, sztandar dla osp księżpol, gmina księżpol

Z wizytą u wojewody

Dodał: NN, edycja: 2009-06-12 09:16:30 Komentarze ()  (czytane 2180 razy)

Grupa ze świetlicy środowiskowej PCK w Goraju 9 czerwca 2009 roku, odwiedziła Urząd Wojewódzki w Lublinie. Jako jedna z trzech  świetlic PCK działających na terenie województwa lubelskiego, miała okazję zaprezentować się na seminarium projektu „Okno na świat”. więcej»

TAGI:

REKLAMA

Telewizja

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

Szkoła do hymnu - I LO im. ONZ

Szkoła do hymnu - RCEZ

więcej

Sport

Bieg mikołajkowy i IV Cross Bojarski (FOTO)

Ze skweru obok kościoła Wniebowzięcia NMP nad Biłgorajski Zalew Bojary, ruszył rekreacyjny bieg mikołajkowy. Na mecie, rozstrzygnięto konkurs na najlepsze świąteczne przebranie oraz zainaugurowano IV Cross Bojarski. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Niepokalane Poczęcie

Niemalże w samym środku Adwentu rozbłyska wielka Uroczystość, która wskazuje na wdzięk Odkupiciela: Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Ten dzień wtapia się w Adwent, czas oczekiwania na obchody narodzin naszego Pana Jezusa Chrystusa w Boże Narodzenie. więcej»

więcej

Polityka

Rusza remont Biblioteki Miejskiej w Tarnogrodzie

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnogrodzie w 22 lipca br. podpisała umowę z Ministrem Kultury i Dziedzictwa Narodowego na realizację zadania pn. „Modernizacja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnogrodzie wraz z zakupem wyposażenia w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016 - 2020”. Całkowita kwota zadania to 2,6 mln zł. więcej»