Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Kuba wśród laureatów

Dodał: red, edycja: 2019-12-12 09:22:53 Komentarze ()  (czytane 565 razy)

W niedzielę 8 grudnia br., w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej „Hu Hu Ha” 2019, którego organizatorem był punkt kultury „Trele Morele”. Nasze Miasto miało tam swojego reprezentanta, Jakub Nizio z I LO im. ONZ, wrócił do Biłgoraja z tytułem laureata tegorocznej edycji festiwalu. więcej»

TAGI: jakub nizio, biłgoraj, konkurs muzyczny, święta

Kuba prosi o Państwa głosy

Dodał: red, edycja: 2019-06-18 11:28:41 Komentarze ()  (czytane 2722 razy)

Jakub Nizio młody wokalista z Bilgoraja, startuje w Ogólnopolskim konkursie „M1talentsow”. Tam liczą się głosy internautów, by zapewnić miejsce w finale. ”#M1TalentShow” to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. więcej»

TAGI: jakub nizio, konkurs, głosowanie, kultura biłgoraj

Podium dla Jakuba Nizio

Dodał: red, edycja: 2019-01-22 14:33:00 Komentarze ()  (czytane 1692 razy)

Wychowanek MDK w Biłgoraju Jakub Nizio podczas XIX Spotkania z Kolędą i Pastorałką w Zamościu stanął na podium zdobywając drugie miejsce i srebrną nutkę. Na deskach MDK im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, konkurencja była duża, rywalizowało ze sobą ponad 78 solistów i 13 zespołów z Województwa Lubelskiego. więcej»

TAGI: jakub nizio, kolędy, konkurs, laureat

Jakub Nizio zaśpiewał w TVP3 Lublin

Dodał: red, edycja: 2018-10-12 08:14:14 Komentarze ()  (czytane 4729 razy)

Jakub Nizio uczeń klasy I LO im. ONZ w Biłgoraju, był gościem programu śniadaniowego „Lato między Wisłą a Bugiem” w TVP3 Lublin. O pasji śpiewania, marzeniach i planach na przyszłość, rozmawiał z redaktorami prowadzącymi Emilią Ziemnicką i Tomaszem Zalewą. Młody wokalista przyznał, nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania. więcej»

TAGI: jakub nizio, tvp3, i lo im. onz, biłgoraj

REKLAMA

Dzień Wiosny w Zespole Szkół w Soli

Dodał: red, edycja: 2014-03-29 08:15:47 Komentarze ()  (czytane 2724 razy)

Tradycją Zespołu Szkół w Soli jest Szkolny "Festiwal Talentów", którego organizatorkami i są Emilia Wrzyszcz i Jolanta Kurzyńska. Impreza ta już od 4 lat jest stałym punktem w kalendarzu uroczystości szkolnych. Festiwal rozpoczął się Wiosennym quizem, w którym brali udział przedstawiciele wszystkich klas szkoły podstawowej. więcej»

TAGI: dzień wiosny, zespół szkół w soli, szkolny festiwal talentów, sól

Telewizja

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego

Nowe konkursy dla organizacji pozarządowych na nowych formularzach ofert

Święto krwiodawców

Koncert Cecyliański

Tanecznie dla Niepodległej

XXIV Festiwal Pieśni Patriotycznej i Legionowej

więcej

Sport

Mikołajki na sportowo

W sobotę, 14 grudnia br. w hali sportowo -– widowiskowej OSiR w Biłgoraju odbyły się "Mikołajki na sportowo 2019". Na sportowe zawody dla najmłodszych złożyły się zawody lekkoatletyczne dla dzieci w wieku 5-12 lat oraz zawody street workout, dla uczestników w wieku do lat 18. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Przyjdź Panie

Dzisiejsza trzecia niedziela adwentu nosi nazwę „Gaudete! - Raduj się! Ponieważ Pan jest blisko”. Już naprawdę niedługo będziemy obchodzić wielką Uroczystość Narodzin naszego Zbawiciela z Dziewicy Maryi. Im bardziej zbliża się to Święto, tym bardziej dzieci są szczęśliwe... więcej»

więcej

Polityka

38. rocznica wprowadzenia stanu wojennego (FOTO, VIDEO)

W biłgorajskim sanktuarium św. Marii Magdaleny odbyły się dziś uroczystości związane z 38. rocznicą wprowadzenia stanu wojennego. Złożyły się na nie montaż słowno - muzyczny, Msza święta w intencji Ojczyzny oraz spotkanie z osobami internowanymi. więcej»