Strona startowa

Wiadomości

Wyświetl wiadomości:

Wiadomości:

Kolędowanie w BCK (FOTO)

Dodał: red, edycja: 2020-01-26 19:13:19 Komentarze ()  (czytane 801 razy)

Kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne zabrzmiały w Biłgorajskim Centrum Kultury. Koncertem Kolęd i Pastorałek, BCK zamkną sezon bożonarodzeniowy swego repertuaru. Na scenie wystąpiły zespoły oraz soliści. więcej»

TAGI: koledowanie, bck biłgoraj, koncert koled, biłgorajskie centrum kultury

Kuba wśród laureatów

Dodał: red, edycja: 2019-12-12 09:22:53 Komentarze ()  (czytane 1024 razy)

W niedzielę 8 grudnia br., w Warszawie odbył się finał Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Świątecznej i Zimowej „Hu Hu Ha” 2019, którego organizatorem był punkt kultury „Trele Morele”. Nasze Miasto miało tam swojego reprezentanta, Jakub Nizio z I LO im. ONZ, wrócił do Biłgoraja z tytułem laureata tegorocznej edycji festiwalu. więcej»

TAGI: jakub nizio, biłgoraj, konkurs muzyczny, święta

Kuba prosi o Państwa głosy

Dodał: red, edycja: 2019-06-18 11:28:41 Komentarze ()  (czytane 2974 razy)

Jakub Nizio młody wokalista z Bilgoraja, startuje w Ogólnopolskim konkursie „M1talentsow”. Tam liczą się głosy internautów, by zapewnić miejsce w finale. ”#M1TalentShow” to ogólnopolska akcja promująca talenty, które na drodze castingu internetowego walczą o uznanie lokalnych społeczności. więcej»

TAGI: jakub nizio, konkurs, głosowanie, kultura biłgoraj

Podium dla Jakuba Nizio

Dodał: red, edycja: 2019-01-22 14:33:00 Komentarze ()  (czytane 1807 razy)

Wychowanek MDK w Biłgoraju Jakub Nizio podczas XIX Spotkania z Kolędą i Pastorałką w Zamościu stanął na podium zdobywając drugie miejsce i srebrną nutkę. Na deskach MDK im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, konkurencja była duża, rywalizowało ze sobą ponad 78 solistów i 13 zespołów z Województwa Lubelskiego. więcej»

TAGI: jakub nizio, kolędy, konkurs, laureat

REKLAMA

Jakub Nizio zaśpiewał w TVP3 Lublin

Dodał: red, edycja: 2018-10-12 08:14:14 Komentarze ()  (czytane 5027 razy)

Jakub Nizio uczeń klasy I LO im. ONZ w Biłgoraju, był gościem programu śniadaniowego „Lato między Wisłą a Bugiem” w TVP3 Lublin. O pasji śpiewania, marzeniach i planach na przyszłość, rozmawiał z redaktorami prowadzącymi Emilią Ziemnicką i Tomaszem Zalewą. Młody wokalista przyznał, nie wyobraża sobie dnia bez śpiewania. więcej»

TAGI: jakub nizio, tvp3, i lo im. onz, biłgoraj

Dzień Wiosny w Zespole Szkół w Soli

Dodał: red, edycja: 2014-03-29 08:15:47 Komentarze ()  (czytane 2772 razy)

Tradycją Zespołu Szkół w Soli jest Szkolny "Festiwal Talentów", którego organizatorkami i są Emilia Wrzyszcz i Jolanta Kurzyńska. Impreza ta już od 4 lat jest stałym punktem w kalendarzu uroczystości szkolnych. Festiwal rozpoczął się Wiosennym quizem, w którym brali udział przedstawiciele wszystkich klas szkoły podstawowej. więcej»

TAGI: dzień wiosny, zespół szkół w soli, szkolny festiwal talentów, sól

Telewizja

Studniówka ZSZiO

Otwarcie nowej Sali Obsługi Interesanta WGiNG

Studniówka I LO im. ONZ

Studniówka "Budowlanki" 2020

Studniówka "Katolika" 2020

XIX Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

więcej

Sport

Powiązani z Biłgorajem księżą Mistrzami Europy

Dziś kończą się w Czechach Mistrzostwa Europy Księży w Piłce Nożnej Halowej. Ze złotym medalem wracają kapłani reprezentujący Polskę. Blisko połowę drużyny stanowią księżą z Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej, w tym ci, którzy związani są z Biłgorajem. więcej»

więcej

Kultura, rozrywka

Ostatki 2020 Klubu Seniora w Tarnogrodzkim Ośrodku Kultury

20 lutego 2020 roku w tłusty czwartek tarnogrodzki Klub Seniora zorganizował imprezę ostatkową mającą na celu integrację uczestników. Wszyscy członkowie włączyli się w przygotowania, więc stoły zastawione były słodkimi i wykwintnymi smakołykami. więcej»

więcej

Polityka

Dyrektor I LO im. ONZ, Marian Klecha przechodzi na emeryturę. Zarząd Powiatu szuka jego następcy

Zarząd Powiatu w Biłgoraju ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju. Związane jest to, z przejściem na emeryturę z końcem marca br., dotychczasowego dyrektora placówki, Mariana Klechy. więcej»